to su ti , superstrasni tJuneri

to su ti , superstrasni tJuneri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma ljudima se svidja j*iga , jos kad se cuje da je od armiranog poliestera znaci nemere ga slomit :)
 
Član
a da prvo pogledate malo koje godine je vecina ovih auta radjena.
ova auta kad su radjena pola od vas se vozalo na trotinetima i utrkivalo najlon vrecama niz njive,cast izuzecima,pa onda komentarisite.
Ni ja nisam vise ljubitelj ove plastike,i vecina od ovih auta mi se ne svidja sada,ali znam nekoliko vlasnika od ovih auta i znam koliko su tada placali pojedine dijelove za ta auta,a da nepricamo koliko je bilo tesko naci te dijelove,tako da je ova tema cista glupost.Najlakse se nekome smijati."blago gluvima,kada dodje vrijeme bucnih."
 
code: KR je napisao(la):
a da prvo pogledate malo koje godine je vecina ovih auta radjena.
ova auta kad su radjena pola od vas se vozalo na trotinetima i utrkivalo najlon vrecama niz njive,cast izuzecima,pa onda komentarisite.
Ni ja nisam vise ljubitelj ove plastike,i vecina od ovih auta mi se ne svidja sada,ali znam nekoliko vlasnika od ovih auta i znam koliko su tada placali pojedine dijelove za ta auta,a da nepricamo koliko je bilo tesko naci te dijelove,tako da je ova tema cista glupost.Najlakse se nekome smijati."blago gluvima,kada dodje vrijeme bucnih."

Slazem se jarane, ovdje na forumu ima stvarno dosta ljudi koji sebi daju za pravo odredjivati drugima, sta je dobra stvar (dobar ukus), a sta je losa stvar (los ukus), al' eto ljudi boluju od svakavih kompleksa, pa tako i ovdje ima mnogih koji samo znaju ici od teme do teme i pametovati kako je k'o sredio auto, sta valja, a sta ne valja, i sta treba raditi da to bude dobro (po njihovom ukusu), glupost cista!!!!
 
Ejjj,pa svi znamo da plastike nisu IN sada... :)
I sad su one skupe,nece tebi niko uraditi to dzaba neke su cak skuplje od neki orginalni :)
Al sta reci na ovoo...Nije to vise IN,mozda sam se ja puzao na najlonu tad kad je imao neko auto,al nema veze..
Treba imati ukusa za auto..
Meni jedan dode jedan dan,,ajjj kako su sredio auto,jos kad bi imao pare da mu stavis spojleree one duboke..i 4 auspuha pozadi bioo bi masina..
I sad mi recite jel to dobro??:D:D
 
Predstavljaju ozibljnu konkurenciju tuning firmama poput Sporteca, MTM-a, Heico, Brabus itd.. Sve to potice iz njihovih nevjerovatnih poduhvata tipa zadnjeg spojlera na ovom Golfu, u wind-tunnelu se pokazao kao uspjesan za smanjenje down-force-a, a samim tim i povecanje max. brzine sa 314km/h na 368km/h.
24243240074_large.jpg

A pretpostvaljam da je ovaj ponsono naslonjeni na auto inzinjer...
 
Legend
code: KR je napisao(la):
a da prvo pogledate malo koje godine je vecina ovih auta radjena.
ova auta kad su radjena pola od vas se vozalo na trotinetima i utrkivalo najlon vrecama niz njive,cast izuzecima,pa onda komentarisite.
Ni ja nisam vise ljubitelj ove plastike,i vecina od ovih auta mi se ne svidja sada,ali znam nekoliko vlasnika od ovih auta i znam koliko su tada placali pojedine dijelove za ta auta,a da nepricamo koliko je bilo tesko naci te dijelove,tako da je ova tema cista glupost.Najlakse se nekome smijati."blago gluvima,kada dodje vrijeme bucnih."

sta bi mi sad trebali svima njima zavidit i da nam budu idoli sto su davali pare na ovo, to je njihov problem, i ista stvar je to ako se nekom svidi, tj ne svidi..

to sto je nekad bili dobro, vise nije, u biti realno da kazem ne kontam kome bi se ovo svidjelo al et, jer je totalno uradjeno bez ukusa.. ima dosta auta koji imaju plastika na sebi, ali je uradjeno sa ukusom, branici opet prate neke linije auta, ne isticu se pretjerano, kao ovi..

u biti tada je bila ideologija samo da se promjeni, da nije kao fabricko stanje, i svi ce ti gledat u auto i govorit "vid' sto ga je napuco"

olensoner je napisao(la):
24243240074_large.jpg

A pretpostvaljam da je ovaj ponsono naslonjeni na auto inzinjer...

ovaj je cak i letio, provjereno
 
Početnik
necu nista da kazem, samo cu im se smijat u lice kad ih vidim u njihovim plastic-fantastic makinama:lol::lol::lol:
 
Član
code: KR je napisao(la):
a da prvo pogledate malo koje godine je vecina ovih auta radjena.
ova auta kad su radjena pola od vas se vozalo na trotinetima i utrkivalo najlon vrecama niz njive,cast izuzecima,pa onda komentarisite.
Ni ja nisam vise ljubitelj ove plastike,i vecina od ovih auta mi se ne svidja sada,ali znam nekoliko vlasnika od ovih auta i znam koliko su tada placali pojedine dijelove za ta auta,a da nepricamo koliko je bilo tesko naci te dijelove,tako da je ova tema cista glupost.Najlakse se nekome smijati."blago gluvima,kada dodje vrijeme bucnih."

jarane šta ti pričaš ... vidim po tvom avataru da si i ti iz tog plastic fantastic tria... i u to vrijeme je to bilo seljački ..kamoli sada... grohotom se smejem...
a jednog dana kad nam ova država bude pravna , nadajmo se da će donijeti krivični zakon protiv ovakvih ispada... ili bar im zabraniti kretanje u javnosti...
 
Član
code: KR je napisao(la):
a da prvo pogledate malo koje godine je vecina ovih auta radjena.
ova auta kad su radjena pola od vas se vozalo na trotinetima i utrkivalo najlon vrecama niz njive,cast izuzecima,pa onda komentarisite.
Ni ja nisam vise ljubitelj ove plastike,i vecina od ovih auta mi se ne svidja sada,ali znam nekoliko vlasnika od ovih auta i znam koliko su tada placali pojedine dijelove za ta auta,a da nepricamo koliko je bilo tesko naci te dijelove,tako da je ova tema cista glupost.Najlakse se nekome smijati."blago gluvima,kada dodje vrijeme bucnih."

to sto su placali takvo sto je njihov problem, firma koja je radila takve branike je trebala njima platiti da to sranje stave na njihove automobile... O ukusima se ne raspravlja, al ovo nije ukus, a ako i je, onda ima okus po govnu i to velikom...
 
Član
Potpisacu se na Deyin post, a tebe (code:KR) cu pitati da mi nadjes dvije linije koje idu u par (na prednjem braniku i ostatku auta) na onom ventu boje trule visnje :)

Cijenim ja sve to sto ti kazes da je to bilo skupo i tesko za naci, znam, jer sam ja tih godina pocinjao sa svojom tuning-styling karijerom, ali zna se sta je dobar ukus, a sta kic ... neka osnovna pravila moraju biti zadovoljena kojim god pravcem stylinga se bavio (german, clean, jap ...)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top