to su ti , superstrasni tJuneri

to su ti , superstrasni tJuneri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
AmmaR84 je napisao(la):
ali sto se ismijah autima li kometarima :lol::lol::lol:



Toranj : halo galebU letis previsoko.....sleti malo... smiri se

Pilot : nisam galeb, vec mi je nick galebu2 sto znaci (gale budva)

Toranj : ma jesi ba, galeb pravi letac..


hahaha , tri najbolja , ljudi zakon ste al se ismija ko da sam gledao Partizansku eskadrilu hahahah
 
Član
bokili
druze ovdje se vodi konverzacija,niko nikoga ne napada,ne prijeti,ne pise vulgarnosti,ne potezu se pistolji,ovo je forum a ne bojno polje i nevidim razloga zasto bih ja ili bilo ko bio uzbudjen ili ljut da ga neko ovdje smiruje.Niko nije rekao da ova auta nisu anti-tuning,ni da se kome svidjaju,ni u jednom postu,ovdje se vodi polemika oko necega drugog,ako to ne razumijes tvoj problem.Ja ovdje nikoga ne mrzim,niti sam ljut na Noketa ili bilo koga drugog,postujem covjekov rad kao i ostalih,ali mislim da nije u pravu u ovom slucaju kao i ostali i iznosim svoje argumente.
Podrzajem anti-tuning temu na ovom forumu,ali da se stave ovakva auta u tu temu i da se onome ko posjeti tu temu objasni lijepo,zasto koje auto nije dobro,sta ga cini anti-tuningom i sta bi trbalo na njemu promijeniti da to ne bude,a ne da pojedinci(cast izuzetcima-navedeno s razlogom)koji od iskustva s tuning-syling-om imaju samo ofarbane zadnje dobose,lijece svoj bolesni ego i seru po necijem ulozenom trudu,mozda ce onda ova tema imati smisao i nekakvu korist.

bokili,sto se tice mog auta iskreno mislim i to vise nego ti da je sada za anti- tuninga,ali ce se raditi ponovo, uskoro.

zar ne mislis da je ovo seljakluk i krkanluk mnogo veci od plastike
code: KR _ na vrh,mi je jezika da ti krenem sve po spisku , da ti ne kažem kome sam ti se uvukao sinoć..
trebao bi se malo omanuti o Dom kulture.

posle ovog nemam komentara na ovu temu
 
Član
Cuo sam da covjek koji radi, dobro radi i da sve perfektno odradi kako se i trazi od njega... to sto neko naruci nakaradno od njega nije njegova greska, vec greska narucioca. A znam neke kojima je napravio, da stanes i divis se...

... A ovi koji pljuju noketovog golfa... e da je vama ovakav primjer golfica... pa bi ko zaliveni bili... pogotovo ovi koji i nemaju vozacke ili svoje vlastito auto...
 
Član
Ma sve bi ih ja u zatvor.....:cool:
code:kr _šta da ti pričam kad sam za svoje auto priznaješ da je anti tuning...
 
Član
MTR je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
ali sto se ismijah autima li kometarima :lol::lol::lol:



Toranj : halo galebU letis previsoko.....sleti malo... smiri se

Pilot : nisam galeb, vec mi je nick galebu2 sto znaci (gale budva)

Toranj : ma jesi ba, galeb pravi letac..


hahaha , tri najbolja , ljudi zakon ste al se ismija ko da sam gledao Partizansku eskadrilu hahahah

:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top