to su ti , superstrasni tJuneri

to su ti , superstrasni tJuneri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nije uopste stvar u autima,ni meni se ovo ne svidja,zasitio sam se poliesterom za cijeli zivot i evo vise nece na moje auto.Stvar je u tome da se na ovom forumu omalovazava neciji rad i ulozeni trud,da se provodi sprdacina oko toga.Da neko sada uradi ovakvo auto,znacii tek iz lakirnice,sa ovim djindjulama,e tad bi mi bilo smijesno,ali opet nebih nikog ismijavao i cinicki podj*avao,nego bih ga pokusao savjetovati i dati mu podrsku to da ispravi.
Ovo su auta radjena davno i u to vrijeme su bila ok(govorima za 1 ili 2 auta gore) i bila su medju prvim preradjenim autima u Bih,kada je tek otpocela tuning-styling scena u BiH,bio odrzan cini mi se samo 1 street race,ako nista bar su doprinijela osvjestenju BHTuning scene i usmjerila je u pravom pravcu.

Na mnogim scenama i van BIH je prije bilo ovako uradjenih auta,koja su vremenom vracena u uredno stanje i sada kupe peharove,treba li se sprdati i sa njima?
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ne zelim nikog uvrijedit, ali ovo je stvarno uzas..

Ne zelis nikoga uvrijediti????
A otvorio si ovu temu da bi se sprdao i ismijavao na racun necijeg rada, i sad si ti mangup, ti imas ukusa a oni ne!!! Ovo je krajnje debilno i pokvareno sa tvoje strane!!!
 
Član
uu sto se zakuhalo :D EDIT: sreca pa prodje ovaj petak 13-ti (sad je vec subota) :D

a sta ja znam, mislim, fkt su prije nekog vremena ovi autici radjeni i samim tim (bar koliko se sjecam) u osnovnu kad smo isli nisam puno znao o tim stvarima al kad bi vidjeli modifikovano auto samo bi zinuli pa sad....... sto neko rece, vremena se mijenjaju, prije 10 god niste mogli zamislit prugaste pantalone, eto upadose u modu 2-3 god i sad opet ispadose i sve tako, sto je danas in sutra je out i tako sve u krug :)
 
galebu2 je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ne zelim nikog uvrijedit, ali ovo je stvarno uzas..

Ne zelis nikoga uvrijediti????
A otvorio si ovu temu da bi se sprdao i ismijavao na racun necijeg rada, i sad si ti mangup, ti imas ukusa a oni ne!!! Ovo je krajnje debilno i pokvareno sa tvoje strane!!!

I to nije prvi put, vise put je lijecio svoje komplekse na ovaj nacin!!! Noke reci kako bi se ti osjecao da se tebi neko ismijava na racun tvog' auta? Nemoj misliti da nema takvih koji se smiju tvom autu i tebi kao vlasniku? Da neko podje oko tvog auta srati odmah se brisu postovi, a ti imas pravo otvarati teme i ismijavati druge? Kao sto sam napisao vec, na ovom forumu ima previse iskompleksiranih ljudi koji se samo znaju lijeciti na drugim i druge ismijavati, a na svoje nedaju nista reci!

I ti si trebao zavrisiti u anituningu kad si stavio G60 osznaku na svog "cadju" koji nije ni blizu G60, cabe se narod smijao! I ovo je samo primjer onoga za sta se ti drugim ismijavas, a ni ti nisi nista bolji od tih osoba!!!! (ovo nije vrijednjane, da se ne palis, vec dajem primjer samo)
 
Član
pa niko im se ne ismijava , čak štaviše poštujem ih jer su još tada ulagali velike pare u svoje aute ....ima razlog zbog kojeg je to stavljano na aute...
Naime u to vrijeme to je još bilo neistraženo i niko to kod nas nije imao ..tada su auta na koja je to stavljano bila mlađa i novija ....bilo je drugčije...
svaka njima čast ...tad nije bilo para za jabuke pojest ,a kamoli za ove modifikacije , i sređivanje auta.....
al eto , svemu dođe kraj ...
 
Najkritičniji naprijed BMW i onaj Vento il Passat šta je već... :D Ljudi zarađuju na račun nečijeg neukusa, al to nije njihova greška nego onih koji nemaju ukusa i plaćaju da im se auto unakazi.Čovjeku koji radi ovo svaka čast, z kratkom roku dogovoreni pragovi, napravljeni i donio ih u Sarajevo...drug koji je kupio Audija od mene htio pragove M3 look pa njemu usluga.
Uostalom, što se tiče teme, ne znam što neko ismijava firmu ovdjer, kao da je to njihov lični ukus ili neukus!Ako smatrate neko auto anti tuningom, stavite ga u pripadajuću temu i završeno, a ovako ovo ispada ismijavanje rada firme a ne auta sa slika.Ima tamo itekako nti tuninga al to je do neukusa vlasnika a ne poslovanja firme koja se ovim bavi ;)
 
Legend
galebu2 je napisao(la):
Ne zelis nikoga uvrijediti????
A otvorio si ovu temu da bi se sprdao i ismijavao na racun necijeg rada, i sad si ti mangup, ti imas ukusa a oni ne!!! Ovo je krajnje debilno i pokvareno sa tvoje strane!!!
niko nikog ne vrijedja ovdje, ti ako mislis da je ovo uvreda, to je tvoja stvar..
auta su sam pokaz koliko imaju ukusa sto se tice tuninga, ja nisam neki sudija da ocjenjujem tudju ukus, zato sam i postavio temu, da vidim komentare..
po cemu si ti shvatio da je ovo uvreda ?

almir_gr je napisao(la):
I to nije prvi put, vise put je lijecio svoje komplekse na ovaj nacin!!! Noke reci kako bi se ti osjecao da se tebi neko ismijava na racun tvog' auta? Nemoj misliti da nema takvih koji se smiju tvom autu i tebi kao vlasniku? Da neko podje oko tvog auta srati odmah se brisu postovi, a ti imas pravo otvarati teme i ismijavati druge? Kao sto sam napisao vec, na ovom forumu ima previse iskompleksiranih ljudi koji se samo znaju lijeciti na drugim i druge ismijavati, a na svoje nedaju nista reci!

I ti si trebao zavrisiti u anituningu kad si stavio G60 osznaku na svog "cadju" koji nije ni blizu G60, cabe se narod smijao! I ovo je samo primjer onoga za sta se ti drugim ismijavas, a ni ti nisi nista bolji od tih osoba!!!! (ovo nije vrijednjane, da se ne palis, vec dajem primjer samo)
hahahahha :icon_twisted:
vidimo ko ima komplekse ovdje :D

:icon_exclaim:
 
Član
Hebemu mater noke pa jel ovo tuning ....de malo obrati pažnju na tipkovnicu..
imaju neki osnovni pojmovi tipa tuning , styling,db,race, itd.., nemoj da nam i tebe pridobiju ćuneri :D
 
Legend
Bokili je napisao(la):
Hebemu mater noke pa jel ovo tuning ....de malo obrati pažnju na tipkovnicu..
imaju neki osnovni pojmovi tipa tuning , styling,db,race, itd.., nemoj da nam i tebe pridobiju ćuneri :D

pa nije tuning, naravno..
nisam ni napisao da je tuning, neki oblik tuninga, vjerovatno jeste :icon_confused:

samo nam se ocigledno.. ukusi razlikuju ;)
 
Član
meni i tebi , ne vjerujem...govorim za ovo što ti zoveš tuningom ...
kakve to veze ima sa tuningom , ljudi moji nemojte brkati babe i žabe...
ovo je nazovimo ga " styling "...
kakav god on bio :lol:
na kraju krajeva , ja ovo klasifikujem kao zločin :)
 
Legend
ma nije zlocin, ovo je moje ismijavanje ljudi ba.. sta ti je
inace poznajem ih sve licno kontas, pa zato..
ccc kako ima primitivnih ljudi..
 

MTR

Član
negdje na forumu sam vidio sliku onog ili slicnog BMW ( prva ili druga slika odozgo ) i dosta ih je napisalo : zvijer , vrh, top , plafon ..... al sto jes jes , grob do groba :D:D:D
 
Član
Ja ne mogu da shvatim da niko ovdje ne shvata poentu (pogotovo ovi sto brane ove "nepismene" stylere)

Boli mene briga koje godine je ovo radjeno, ovo je idiotizam. I to od strane vlasnika auta, a ne od covjeka koji pravi ove branike, da ne bi bilo zabune. Ne interesuje me je li to sad in ili out, svako od nas voli razlicite pravce u stylingu, nema toga sad je moderno ovo ili ono, svako treba da radi auto u pravcu koji voli, ali treba se pridrzavati pravila tog pravca. Uzmimo za primjer Ljuboju sa foruma. Covjek voli Rat-style i radi auto u tom pravcu, a ne moze niko reci sad je to moderno, pa se zato radi.

Ovdje je rijec o zdravom razumu i ukusu, tj. neukusu.
Pa pogledajte ovo ...


Ide li ovakav branik na ovaj auto? Postujem ja to da covjek voli puno plastike i duboke branike, ali, zaboga, gdje ovaj branik iskopa? Pa ovo tesko da se uklapa i sa nekim ludim japancem...

Evo ko voli plastike na ventu, a da skladno izgledaju ...

 
Član
prvo mirso ti ne svatas poentu,niko ovde nikog ne brani,niti auta niti firmu,ako ti nije jasno,procitaj ponovo postove.Ko je molim te u to vrijeme radio auto za styling-a,bio jedva odrzan jedan street race u BIH,a i ako je ko radio mogu svi stati na prste desne sake.Navest cu ti primjer zasto je potreban zdrav savjet na ovom forumu i moralna podrska,ne samo na forumu nego uopste,htio si na auto puknuti one naljepnice,nekakve s kockicama,pola foruma te odgovaralo i na kraju si bio zahvalan i svi ce ti reci da je bolje sto to nisi uradio.Kako bi se osjecao da je oko toga provedena sprdacina,mozda bi ih puko na auto u inat,znaci odvelo bi te u pogresnom smijeru.Ako vama nije u interesu da ova BH tuning-styling scena ojaca(kao nasim politicarima drzava)da bar pariramo susjednim zemljama,to je druga prica,ako vi zelite da svake godine istih sest auta kupi peharove i kad ko dodje sa losijim autom da mu se smijete,jer ga nije imao mozda ko nasavjetovati(nema druze svako internet)onda ce nam i biti posjecenost street race -a(opadajuca)biti kao i sad.

-Noke,stavio si oznaku G60 na maksuma a cinicki se smijes nekom,zar to nije licemjerno,pa kazes stavio da probam kako izgleda,e recu ti da je gore jedno auto vraceno na fabricko,mozda je frajer samo probao.Ajd sad nadjemo tu tvoju sliku pa da se kesimo,zar to nebi bilo malo glupo.


Bokili,ti jarane procitaj svoje postove od pocetka,ti uopse nemas svoj stav,nnemas svoje ja,skontaj se polahko,kad se ne budes uvlacio noketu,onda dodji pa pametuj po forumu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top