Tehnološka rješenja koja nisu potrajala (pumpe duse, SMG, Sensotronic...)

Tehnološka rješenja koja nisu potrajala (pumpe duse, SMG, Sensotronic...)

Astra je napisao(la):
ja vam mogu rec iz prve ruke, dakle 1.9 chipan pd, i 170ks 2.0 tdI crveno CR 4motion, to su potpuno dva razlicita svijeta... PD je nekako sportskiji za vozit, i dosta bolje prima gas, citaj skace na najmanji pritisak papucice, kod CR-a ima laga malo, ali ide i on odlicno! potrosnja identicna, ali je CR ljepsi za vozit-normalna voznja, ne tandrce, ne trese se auto pri niskim obrtajima, pri kretanju, dosta se manje cuje, ko benzinac, mnogo mnogo ugladjeniji rad, meni se licno CR vise svidja zbog tog, mada ni PD-u nista ne fali... jednostavno godine idu, mora se ponuditi nesto novo...

Odlicno opisano,svaka cast;)
 
Član
ih,ja se ponadao da je kod mene u astri CR :lol:
1,7 dti :D
a sto jest,jest,sta god fauveovci mislili,a ima ih dosta,pd poprilicno zvekece :D
cr ima ugladjeniji rad,stanes kraj nekog novijeg dizelasa,ne cuje se,a i pri vecim obrtajima nema onog dizelskog cekicanja
 
Član
elvirjahic je napisao(la):
Astra je napisao(la):
ja vam mogu rec iz prve ruke, dakle 1.9 chipan pd, i 170ks 2.0 tdI crveno CR 4motion, to su potpuno dva razlicita svijeta... PD je nekako sportskiji za vozit, i dosta bolje prima gas, citaj skace na najmanji pritisak papucice, kod CR-a ima laga malo, ali ide i on odlicno! potrosnja identicna, ali je CR ljepsi za vozit-normalna voznja, ne tandrce, ne trese se auto pri niskim obrtajima, pri kretanju, dosta se manje cuje, ko benzinac, mnogo mnogo ugladjeniji rad, meni se licno CR vise svidja zbog tog, mada ni PD-u nista ne fali... jednostavno godine idu, mora se ponuditi nesto novo...

Odlicno opisano,svaka cast;)

sve odlicno samo ne bi se slozio oko zadnje recenice "mora se nesto novo ponudit" nije ti to druze moda! :D jednostavno cr je bolji motor za okolis ,za perfomanse u potupunosti slazem stobom isti dojam imamo
 
Top