TDI VS VR6 - Otvorena slobodna diskusija

TDI VS VR6 - Otvorena slobodna diskusija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kad vec covjek podize temu,da pitam jel sklopljen ovaj vr :)
ne pratim sr,al me bas zanima,jer sam pregledao citavu temu i vidim zestoke rijeci :) pa me zanima sta je ispalo iz svega toga :)
 
Član
Taj VR je sad kod edo_16V, naseg gazde :) i vozio je vec jednu trku s njim! Huka je batalio SR jer mu zena ne da! :) A Nurija je prodao svoju cetvorku, tako da od ove teme i ove rasprave nema vise nista! A vjeruj mi da smo mi napeto cekali njihovo pravo potezanje ali ga nikad nije ni bilo! :)
 
Član
e vala,nisam gledao datum kad je postavljena tema,citavu pregledao,kontam sta ce sad bit na kraju,ko je bolji,cadjo il vr,kad pise da je stara tema :)
a koliko je isao vr na toj trci
 
Član
a nista od obecanih 12?jel zavrseno ono sto je planirano radit na njemu?mislim,sve pohvale za ovaj rezultat,al ne znam sta je krenulo po zlu pa nije isao kako ste planirali
 
Član
a znaci do toga je...mislio sam da nije nesto radilo kako je planirano,sto se tice modifikacija motora...a bice para,gulit ce vr i 12:)
 
Član
istina addo
a sto se tice ove teme znam da kad sam tek dosao ovde prvo ovu temu procitao i cekaj , cekaj, i zaboravim znaci nista a da pitam edu stani to bez nitra, turba znaci cisto atmosferac
 
Član
edoze je napisao(la):
a nista od obecanih 12?jel zavrseno ono sto je planirano radit na njemu?mislim,sve pohvale za ovaj rezultat,al ne znam sta je krenulo po zlu pa nije isao kako ste planirali

ja nisam nista ni planirao, samo ga kupio kada je on odustao

Davor_ je napisao(la):
istina addo
a sto se tice ove teme znam da kad sam tek dosao ovde prvo ovu temu procitao i cekaj , cekaj, i zaboravim znaci nista a da pitam edu stani to bez nitra, turba znaci cisto atmosferac

sa "standardnim" motorom bez dodataka
 
Član
Ma meni dosadilo se zajebavat oko sastavljanja i uzeo mazdu MPS 260 ks koju sam prodo i sad vozam dizela 1.6 110 ks + (SM chip 30 ks) = 140 KS solidnoh :)
 
Početnik
sve je to lijepo ali mene zanima kako je nurija uspio dobiti zvuk na cetvorci
perverzija mrtva kao da avion polijece

moze li neko pomoci ??????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top