TDI VS VR6 - Otvorena slobodna diskusija

TDI VS VR6 - Otvorena slobodna diskusija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stara izreka kaze "na plin se kuha, na dizel se ore, a na benzin se vozi". A ljudi sto pricaju ili je bilčo ili ce bit.
 
Član
eso tebe sto se tice sitna si ribica ... ne bi da komentarishem tvoje izreke jer ti ovom "oranju" nisi interesantan ... znaci ti sastavljas huki auto a dal ce sta biti od toga vidjecemo.. uostalom ti si obicni mehanicar koji zna ubacit motor i to je sve znaci ti u ovoj prici nisi interesantan a da mozes sastavio bi sebi nesto... znaci ne lozi me ta tvoja izreka uopste a rado bi saslusao ako imas jos izreka u zivo..
 
Član
Nurija je napisao(la):
pa eto ako si racunao jel mislis da taj vr kad izadje iz garaze ici bolje od mene ? ako pricamo o hukinom vru
znaci bez nitra bez 4x4  i t d jel ti mislis da on moze ici ispod 14.2?
ovo sto oni pricaju ja to ne shvatam ozbiljno jer nisu nikad vozili auto koje ide 14 sec pa ne shvataju razliku izmedju 16  
15 i 14 klase...

ispravan vr6 u dvici moze ici niskih 15, a to isto vrijeme ti pravis bez NOS-a, ispravi me ako grijesim

HuKa je napisao(la):
A ja se necu okanit dok auto ne bude u 12 sec. klasi ne bitno sta trebo odradit na autu ....

za 12 sec ce ti trebati stambeni kredit ;)
 
Član
hehehe edo... ma jedini problem je doc do kvalitetnih djelova...a za pare se moze ispetljat i nekako :)
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Svaka vama čast obojici, stvarno se vidi da je ovdje uloženo mnoooooogo para i da obojica imate prave trkalice. Nemate potrebe da se nervirate i svadjate, streetrace će pokazati sve. Koliko vozi stock VR6 uopšte? Vrijeme od 14,2 sec od TDI-ja je stvarno dobro, tj predobro i tom logikom mislim da je i Edo računao.. Pozz

Slazem se , ne trebate se nervirati radi gluposti jer imate extra vozilice i to je to! Respekt za obojicu!
 
Član
jos samo nesto da dodam vezano za ovu temu i necu vise komentarisat...
Nurija sinko pa kako se ja sjecam ti auto pravis vec 2 godine... i et naptavio si da ide tolko kolko ide........i zato nemoj srat mi tu djaba... kako ja pricam jedno a sasvim je nesto drugo...i opet na kraju svega ce moje auto bit puno brze napravljeno neg sto si ti pravio....e heto... Volim i ja tebe...i ne ljudi se ovo je samo forum....i ako ces se ljutit zbog glupih kola kolko koja idu...onda ....i ne volis me tolko kolko pricas :) pusa....
 
Član
upaljeno, provozano....cekam ovog momka da dodje s mora pa da mi spoji instalaciju i sat digitalni, pa da ga mogu vozit cojku da radi auspuh.....i za sad ce to bit to...
 
Član
Nurija je napisao(la):
eso tebe sto se tice sitna si ribica ... ne bi da komentarishem tvoje izreke jer ti ovom "oranju" nisi interesantan ... znaci ti sastavljas huki auto a dal ce sta biti od toga vidjecemo.. uostalom ti si obicni mehanicar koji zna ubacit motor i to je sve znaci ti u ovoj prici nisi interesantan a da mozes sastavio bi sebi nesto... znaci ne lozi me ta tvoja izreka uopste a rado bi saslusao ako imas jos izreka u zivo..

Bio si Nurija u Bijeljini i vidio si kako ide kec crveni benzinac (2.0 16v) mada i tvoje auto ide a samo ne znam kako se mozete prepirati oko gluposti a zivite u blizini umjesto da jedan drugom pomazete vi se svadzate zato mi i ne mozemo napredovati kad smo jedni drugima dusmani.
 
Član
vidjecemo sl mj u tz hocel me dobit kec... a to da li je 1.8 il 2.0 i 5.0 mene to ne interesuje a vidim da se huka ubacuje odmah ...ja znam da je huka "sposoban" od 1.1 napravit da ide brze od mene.......al teoretski.... znaci momci su prejaki na prici .. ovih dana akoBogda  huka upali to sto je sastavio pa cemo imati priliku svi vidjeti sta je to huka sastavio ....
i jos nesto momci koji se trkaju i imaju sredjen autic malo seru po furumu 95 % vas koji nesto pametujete nema vas nigdje...znaci nisam vas vidio ni na jednom sr u ... i nemam se namjeru raspravljati i komentarisati neke glupe izjave ....na sta se vozi i tako to ... a dokle je doso taj benzin vidi se veoma cesto...
et pozz
 
Član
Nurija je napisao(la):
vidjecemo sl mj u tz hocel me dobit kec... a to da li je 1.8 il 2.0 i 5.0 mene to ne interesuje a vidim da se huka ubacuje odmah ...ja znam da je huka "sposoban" od 1.1 napravit da ide brze od mene.......al teoretski.... znaci momci su prejaki na prici .. ovih dana akoBogda  huka upali to sto je sastavio pa cemo imati priliku svi vidjeti sta je to huka sastavio ....
i jos nesto momci koji se trkaju i imaju sredjen autic malo seru po furumu 95 % vas koji nesto pametujete nema vas nigdje...znaci nisam vas vidio ni na jednom sr u ... i nemam se namjeru raspravljati i komentarisati neke glupe izjave ....na sta se vozi i tako to ... a dokle je doso taj benzin vidi se veoma cesto...
et pozz

A jesi ti nalozen, upalis se kao benzin!:) Mi znamo da si dobar ali dolaze novi dani i drugi vozaci sa novim autima i bice konkurencije ne brini! A za sve postoji prvi put pa ce i "ostali" doci prvi put na SR! jbg nisu svi imali priliku kao ti! pozz (bez uvrede)
 
Član
Nurija je napisao(la):
vidjecemo sl mj u tz hocel me dobit kec... a to da li je 1.8 il 2.0 i 5.0 mene to ne interesuje a vidim da se huka ubacuje odmah ...ja znam da je huka "sposoban" od 1.1 napravit da ide brze od mene.......al teoretski.... znaci momci su prejaki na prici .. ovih dana akoBogda  huka upali to sto je sastavio pa cemo imati priliku svi vidjeti sta je to huka sastavio ....
i jos nesto momci koji se trkaju i imaju sredjen autic malo seru po furumu 95 % vas koji nesto pametujete nema vas nigdje...znaci nisam vas vidio ni na jednom sr u ... i nemam se namjeru raspravljati i komentarisati neke glupe izjave ....na sta se vozi i tako to ... a dokle je doso taj benzin vidi se veoma cesto...
et pozz

ti si stvarno nalozen do maximuma a kad ce mo vec o sr-u interesu je me jesi li ti bio na prvom str-u koji je odrzan u BiH (Sarajevo,Banja Luka,Bijeljina Mostar 2005 god.) e tad ko je bio na st-u tom skidam kapu jer su to vecinom bila gradska auta koja nisu nista doradzivana i koja su se dosta dobro nosila naspram "tuniranih"auta i de spusti se malo na zemlju mi ne mozemo nista napraviti kako treba kad se stalno svadzamo i prepiremo (ugledajte se na Hrvate)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top