Switzer Panamera P680

Switzer Panamera P680

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
UKUSI UKUSI I UKUSI, o ukusima se ne raspravlja to je hiljadu puta receno na forumu, ali i dalje se raspravlja o tome.
 
Član
MyX-Mesha je napisao(la):
UKUSI UKUSI I UKUSI, o ukusima se ne raspravlja to je hiljadu puta receno na forumu, ali i dalje se raspravlja o tome.

Pa o čemu će se raspravljati nego o tome?!

O ukusima TREBA raspravljati, kad je neko slijep, bar ga izvesti na pravi put.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
MyX-Mesha je napisao(la):
UKUSI UKUSI I UKUSI, o ukusima se ne raspravlja to je hiljadu puta receno na forumu, ali i dalje se raspravlja o tome.

Pa o čemu će se raspravljati nego o tome?!

O ukusima TREBA raspravljati, kad je neko slijep, bar ga izvesti na pravi put.

Ama liku, ja ako nesto volim, ja to volim, koliko se tebi to svidjalo ili ne i ne mozes me ubijediti u suprotno, a isto tako ni ja tebe! I i dalje stojim pri tome da se o ukusima ne moze raspravljati.

Primjer: Ja ne volim paradajz, svi oko mene vole i tushe se jeduci ga. Tito dragi sa pistoljem me ne moze natjerati da ga pojedem! Ajd sad ti meni daj argument na ovo kako cemo mi rapsravljati o ukusima, jer je to ogavno povrce za mene, dok je za sve ostale najbolje!!
 
Super Moderator
Ma druze sve se salazem, o ukusima se ne raspravlja... al cuj nije pravi porsche ? to nikad ne razumijem ove komentare nije to pravo za mene hahaha ma daj a sta je pravo ? Prvi ja bi ga kupio prije sve i jednog porschea jer ima iste karakteristike a puno je bolji za upotrebu i nije dvosjed...rentabilan je a sve je isto
Ovo sto oni govore je isto za cayenne... ma joj nije to pravi dzip to je porsche nije on za dzipova... X5 isto ma joj ne moze BMW napravit dzipa oni su za auta sa zadnjim pogonom nasvirana ovo ono..... to nije stvar o ukusu
 
Član
Te izjave koje si ti naveo, to je nesto drugo, to nije ukus. Vec ja govorim o ovim prozivanjima tipa 18 - 19 godina, ne znas za bolje i td...
 
Član
MyX-Mesha je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
MyX-Mesha je napisao(la):
UKUSI UKUSI I UKUSI, o ukusima se ne raspravlja to je hiljadu puta receno na forumu, ali i dalje se raspravlja o tome.

Pa o čemu će se raspravljati nego o tome?!

O ukusima TREBA raspravljati, kad je neko slijep, bar ga izvesti na pravi put.

Ama liku, ja ako nesto volim, ja to volim, koliko se tebi to svidjalo ili ne i ne mozes me ubijediti u suprotno, a isto tako ni ja tebe! I i dalje stojim pri tome da se o ukusima ne moze raspravljati.

Primjer: Ja ne volim paradajz, svi oko mene vole i tushe se jeduci ga. Tito dragi sa pistoljem me ne moze natjerati da ga pojedem! Ajd sad ti meni daj argument na ovo kako cemo mi rapsravljati o ukusima, jer je to ogavno povrce za mene, dok je za sve ostale najbolje!!

Nisam tebi lično ništa rekao, samo da se razumijemo, ali pogledaj malo teme na forumu i vidjećeš da se samo O UKUSIMA raspravlja. I naravno da treba raspravljati i uvijek će se raspravljati. Eto, ja sam nekad volio i dizel automobile i VW kao brend i za pola godine na ovom forumu mi se toliko zgadilo i jedno i drugo da je to nevjerovatno. Ja bih volio da nije tako, ali tako je. Što se tiče paradajza, očigledno nisi dobar:D , đe nećeš paradajz da jedeš?:D
Ljeto bez njega, crnog luka, soli i suvog mesa neću da zamišljam.:icon_smile:
 
Član
Ma meni je ruzna ko lopov pa da ju je osobno Ferdinand pravio i da su joj vozne osobine od f16 :lol: u usporedbi sa vecinom ostalih Porshea a zanimljivo protiv Cayenna nemam nista,ebiga, sto su ti ukusi i tako bi mogli do prekosutra nema ga ko bi me ubjedio da mi se svidi ;)

allroad je napisao(la):
Prvi ja bi ga kupio prije sve i jednog porschea jer ima iste karakteristike a puno je bolji za upotrebu i nije dvosjed...rentabilan je a sve je isto
Onaj ko kupuje Porsha ne misli o rentabilnosti i gdje ce mu sjediti djeca,tu se zna klijentela,taj ima SUV a u rezervi za svaki dan :icon_biggrin: Jos bi trebalo da naprave karavana dizela.
 
Početnik
MyX-Mesha je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
MyX-Mesha je napisao(la):
UKUSI UKUSI I UKUSI, o ukusima se ne raspravlja to je hiljadu puta receno na forumu, ali i dalje se raspravlja o tome.

Pa o čemu će se raspravljati nego o tome?!

O ukusima TREBA raspravljati, kad je neko slijep, bar ga izvesti na pravi put.

Ama liku, ja ako nesto volim, ja to volim, koliko se tebi to svidjalo ili ne i ne mozes me ubijediti u suprotno, a isto tako ni ja tebe! I i dalje stojim pri tome da se o ukusima ne moze raspravljati.

Primjer: Ja ne volim paradajz, svi oko mene vole i tushe se jeduci ga. Tito dragi sa pistoljem me ne moze natjerati da ga pojedem! Ajd sad ti meni daj argument na ovo kako cemo mi rapsravljati o ukusima, jer je to ogavno povrce za mene, dok je za sve ostale najbolje!!


Primjer ljudi vole stavljati plasticne spoilere na auta i lijepiti naljepnice,ledice i sl pa vi opet imate temu na kojoj ismijavate te ljude,dakle o ukusima se ipak raspravlja ;)
 
Član
da je pojava, pa jeste, mami poglede... eno kod bolica ona bjela, jos na nasim cestama jedva stane u traku .... al djaba mu, morao sam ga otrest niz vjetrenice, da vidim kako je preteci porschea sa skodom :D :D
 
Član
malojaci je napisao(la):
Primjer ljudi vole stavljati plasticne spoilere na auta i lijepiti naljepnice,ledice i sl pa vi opet imate temu na kojoj ismijavate te ljude,dakle o ukusima se ipak raspravlja ;)

U tim temama se ne rade rasprave, nego se istomisljenici ismijavaju doticnima...a usput, gdje sam se ja to kome ismijavao??
 
Član
Bas sad crna Panamera prodje magistralom :lol: nevjerovatno,uglavnom iako auto vjerovatno ima vrhunske vozne osobine obicni Audi a4 mi je 100 puta ljepsi :icon_biggrin:
 
Član
nisam ja rekao da je ona losa ili da nije dobar auto, a mnogi ovdje 'stavljaju' jedni drugima rijeci u usta (dobro je dok su samo rijeci:D)

nego o filozofiji porschea , kao i svakog drugog brenda, a kako su krenuli da se stapaju sa komercijalom....za nekoliko godina nebi me iznenadio neki porsche od 20-30ak hiljda eura nov kojeg ce moci uzeti ogroman broj ljudi, i to porsche kao brend ce biti tek jos jedan onako usput, nista posebno za sto je do sada vazio.. moci ces birati audi a3 ili porscehe :)
cayena i panamera su narusili taj imidz, da njih nije bilo samo bi istinski zaljubeljnici uzimali porsch, a ne oni kojima je cilj da imaju 'dzipa' i 'limuzinu'...a za to postoje audi, bmw, jeep itd

da izvucem poentu : npr. kada vidim 911 okrecem se za njim i pokusavam vidjeti svaki detalj kako je to savrsenstvo dizajna, snage,entuzijazma, osobnosti... uvijek ostanem bez daha, ono ko malo dijete...
a kad vidim cayena ili panameru pih kao da sam vidio bilo koje auto, kako sam naveo cak ih i ne primjecujem zanimljivije mi je vidjeti nekog ML-a ili audi a7 i sl ako vec hocu da gledam te 'guzonjske' aute..al to je moj 'ukus'
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top