Switzer Panamera P680

Switzer Panamera P680

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma cim je on limuzina ebi ti njega,nije to Porsh,samo pogledaj tu rugobu a pogledaj jednog 911, ma daj bolan .Milioneri idu sa privatnim avionom ili helikopterom na put a ne guzvaju se u autu s vrecama paradaiza .
 
Početnik
Jbt kakve gluposti,pa lamborghini je proizvodio traktore pa to ne umanjuje vrijednost njihovih ostalih modela.Porsche je porsche bez obzira na sve.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ma cim je on limuzina ebi ti njega,nije to Porsh,samo pogledaj tu rugobu a pogledaj jednog 911, ma daj bolan .Milioneri idu sa privatnim avionom ili helikopterom na put a ne guzvaju se u autu s vrecama paradaiza .
ma sigurno se šališ,ja sam stvarno mislio da vozaju vrece s paprikama,paradajzom,krastavcima u panameri...

i ja da zivim u jebenoj švedskoj ne bi vozio 25h da bi dosao na jadran,naravno da cu avionom ici na more,i natovariti auto svoj jer boze moj,navikao sam da mi se guzica hladi u panameri ili da przim gtrom po uskim cestama havaja...
daj odrasti jbt,vozim i ja golfa al zna se sta valja valjda...
 
Početnik
Stvarno serete,cast izuzetcima,jbt pravite se da ste pokupili svu pamet svijeta,eto ko god je rekao panamera nevalčja neka si kupi 911ku i ja cu mu noge lizat i govorit upravu si panamera nevalja,ajde pametnjakovici,nesto serete a pola vas samo panameru vidjelo na slikama.Kupite 911ku i rijesen problem ccc

@lover :cool: ;)
 
Član
panamera je mnogo ljepša uživo....

ja sam u njemačkoj doživio na 220, kako panamera ide, a joj, i to sva crna sa crnim felgama...

to auto, je nešto kao S8 samo u smislu Porsche-ovog dizajna, pretjerano jako, udobno i skupo........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top