Svijet Mobitela!

Svijet Mobitela!

Član
idosa je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
bez uvrede al gluposti pricate.

Dragone sto si rekao na gsmareni i oni gluposti valjaju.

480 x 800 pixels, 4.7 inches (~199 ppi pixel density) ti stavi bilo koji telefon uz ovo ako primjetis razliku ja ga razbijem od zid :D..

Ako mu je cijena pozitivna od 940 km onda ne znam sta nije pozitivno :S..

Nije da ga branim sto je moj :p al u poredzenju sa svim ostalim sto je trenutno na trzistu on je kralj za telefone . Znaci mogao sam kupiti sta sam zelio ,a ja sa njega izabrao. Tako da idosa reci mi koji ima trenutno bolji telefon .

Cijena mu je 620 KM ovdje gdje sam ja ;)

a gdje si ti kako mu je takva cijena ne kontam :S ????
 
Član
serialgf je napisao(la):
idosa je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
bez uvrede al gluposti pricate.

Dragone sto si rekao na gsmareni i oni gluposti valjaju.

480 x 800 pixels, 4.7 inches (~199 ppi pixel density) ti stavi bilo koji telefon uz ovo ako primjetis razliku ja ga razbijem od zid :D..

Ako mu je cijena pozitivna od 940 km onda ne znam sta nije pozitivno :S..

Nije da ga branim sto je moj :p al u poredzenju sa svim ostalim sto je trenutno na trzistu on je kralj za telefone . Znaci mogao sam kupiti sta sam zelio ,a ja sa njega izabrao. Tako da idosa reci mi koji ima trenutno bolji telefon .

Cijena mu je 620 KM ovdje gdje sam ja ;)

a gdje si ti kako mu je takva cijena ne kontam :S ????

Ma kod arapaje sve jeftino mobitel stari od 4 mjeseca to je za njih zastarjela tehnologija i guraju samo da se rasproda... Radim u Kuwaitu a jos je jeftinij u Dubai-u a tamo idem kad obnavljam vizu.
 
Pokreni care biznis, prodaji nam ovdje ne za 900 neg za 800, deri nas kolegijalno, opet je i nam i tebi dobro :cool:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Pokreni care biznis, prodaji nam ovdje ne za 900 neg za 800, deri nas kolegijalno, opet je i nam i tebi dobro :cool:

Naj jeftinija je amerika sto se tice toga pa onda arapi a evropa vam je naj skuplja a ebena bosna se zadesila u njoj, ja u Zurich na ajrodromu da kupim sendvic kaze 14 eura hej jesam se ismijao :lol::lol::lol: odo bas veceras pogledat kakve su cijene svih ovih novih modela mob-a pa javim ovdje. ;)
 
Član
Imam nokiu 1200 drzi mi 7-8dana baterija a ko je ima zna kako se brzo ulazi u poruke i ostala cuda plus ima snake i malu batericu kad nesto cackam oko auta skoro novu je uzeo za 5km-ova:icon_biggrin:
Imam jos i nokiju n79 isto novu je uzeo i na njoj se zadrzao kada je izasla do 20 sam to pratio bio u trendu sad mi vise nije zanimljivo nisam bas ljubitelj ovih pip displey mobitela sto se tice nokie samo da ima malo vise rama bila bi jos bolja mada nema zamjerke na nju jeftini djelovi lako odrzavanje:D;)
 
Član
nisam čitao ostale strane, samo sam pročitao prvi post jer i ja imam isti HTC DESIRE S

ovako, po svemu sudeći mislim da još nisi otkrio mnoge stvari na telefonu...
što se tiče oklopa, meni je jako dobar, alumijum i kombinaciaj gume, telefon strasno dobro leži u ruci...(u odnosu na galaxy S, je po tom pitanju dosta ispred)

baterija odlična, imao sam WILDFIRE S, 1-2 dana baterija max, a kod ovog je 2-3-4 dana...ovisi od korištenja

što se tiče štopanja, imaš Aplikaciju ADVANCED TASK KILLER (čak je i Free na marketu) koja gasi sama procese koje se ne koriste, tako da imaš uvijek dosta memorije na telefonu i meni ništa ne štopa-šteka ili kako god..

drugo, što se tiče slušalica, ja nemam taj problem, slušalice savršeno rade, sve tipke funkcionisu mikrofon i ostalo, znači šaltam pjesme, javljam se na pozive i sve...

e što se tiče displaya, jako je dobar ima dosta ppi-e pixela, ali je nazalost nije Amoled ili SuperAmoled, ako uporediš ovaj HTC i Samsung Galaxy S ili S2 još bolje, vidjet ces kako njihovi displayi imaju strasno lijepši kontrast i boje...nije oštrija slika, ali ima bolje boje...

Meni je na ovom telefonu jedina mana, ta, što se displaya tiče, znači da je bogdom amoled, bio bi dosta bolji ekran...



a telefon košta nekih 500km nov, a ima 1ghz procesor i 768mb rama, što je malo više od Iphone 4G


PS. skinite sebi GO-LAUNCHER (teme mjenjajte) GO-KEYBOARD i GO-SMS PRO, ja sam time promjenio skroz izgled telefona od ikona do interfejsa :p
 
Član
Salle je napisao(la):
nisam čitao ostale strane, samo sam pročitao prvi post jer i ja imam isti HTC DESIRE S

ovako, po svemu sudeći mislim da još nisi otkrio mnoge stvari na telefonu...
što se tiče oklopa, meni je jako dobar, alumijum i kombinaciaj gume, telefon strasno dobro leži u ruci...(u odnosu na galaxy S, je po tom pitanju dosta ispred)

baterija odlična, imao sam WILDFIRE S, 1-2 dana baterija max, a kod ovog je 2-3-4 dana...ovisi od korištenja

što se tiče štopanja, imaš Aplikaciju ADVANCED TASK KILLER (čak je i Free na marketu) koja gasi sama procese koje se ne koriste, tako da imaš uvijek dosta memorije na telefonu i meni ništa ne štopa-šteka ili kako god..

drugo, što se tiče slušalica, ja nemam taj problem, slušalice savršeno rade, sve tipke funkcionisu mikrofon i ostalo, znači šaltam pjesme, javljam se na pozive i sve...

e što se tiče displaya, jako je dobar ima dosta ppi-e pixela, ali je nazalost nije Amoled ili SuperAmoled, ako uporediš ovaj HTC i Samsung Galaxy S ili S2 još bolje, vidjet ces kako njihovi displayi imaju strasno lijepši kontrast i boje...nije oštrija slika, ali ima bolje boje...

Meni je na ovom telefonu jedina mana, ta, što se displaya tiče, znači da je bogdom amoled, bio bi dosta bolji ekran...



a telefon košta nekih 500km nov, a ima 1ghz procesor i 768mb rama, što je malo više od Iphone 4G


PS. skinite sebi GO-LAUNCHER (teme mjenjajte) GO-KEYBOARD i GO-SMS PRO, ja sam time promjenio skroz izgled telefona od ikona do interfejsa :p

ista nazivna brzina procesora stim da je Iphone 4 dual core i oko 5 puta brzi od qualcomm smeca koje nema ni L1 ni L2 cashe :)

snapdragon ti je ko celeron u poredjenu sa a5
 
Član
Isprobao sve zivo moguce, prije sam bio opsjednut mogucnostima tel. da iskoristim ama bas sve sto moze, svaki feature, dzidzu i sl. , u zadnje 2-3 god mi je ipak dosadilo malo, iako i dalje volim da iskoristim sto je vise moguce od njega :)
Trenutna zrtva je HTC Mozart 7

htc-7-mozart-1.jpg


WP7 , trebalo mi je par dana da se priviknem, malo falilo i da ga vratim koliko su me nervirala ogranicenja Windows Phone OS-a, jos prije toga koristio Android koji je susta suprotnost :) kada se privikne covjek (i nakon dovoljno flashanja naravno) predobar telefon, nema teorije da zatrza, kamoli da zastopa, vrti par aplikacija odjednom maltene neprimjetno, ekran standardno HTC-ov - extra, osjetljiv, precizan, kamera 8mp , HD videozapisi i jos mnogo toga.

@mebesad, isti sam ti, koristim smartphone, prenese me uzmem neki tel beze, par mjeseci poslije opet smartphone i tako ukrug vec maltene 8 godina :cool: i ja sam se nedavno prebacio na WP7, proveo sam 10 noci neprospavanih dok sam skontao kako i sta a da ga ne brickam :)

@serialgf naravno da ce primijetiti, moj tel ima istu rezoluciju kao tvoj, 480x800 , a citav inch manju dijagonalu ekrana. Naravno da 90% ljudi nece primijetiti razliku pa cak ni kada ih stavis jednog pored drugog, ali naravno da je ima.
 
Član
mahe007 je napisao(la):
Znali neko nesto o telefonu HUAWEI U8180...

jel to onaj sa androidom, cini mi se da ga je rs6 uzeo skoro, bila tema mislim bas o tom telefonu
negdje sam ga cak vidio i u ponudi, jel moguce u bh telecomu:icon_confused:
 
Član
Jest,jest u bhtelecomu...Ima android,po specifikacijama je dobar:
http://www.gsmarena.com/huawei_u8180_ideos_x1-4204.php

al nezz kakvi su ovi huawei telefoni...valjal to sta
 
Član
inace gotivim nokia telefone, zadnji koji sam imao je nokia 6500c, solidan telefon, ne bolujem od dzidza i mogucnosti. Medjutim kupim sad htc wildfire, telefon je sasvim Ok, jedino sto nisam zadovoljan kamerom, mutne mi slike i presvjetle, nikako da ustimam, al vala i ne koristim puno..
Al ako Bog da, nikad vise touch, nije to za mene, dzaba je, prstici mashala, stisnem sve sto netreba.
 
Član
mahe007 je napisao(la):
Jest,jest u bhtelecomu...Ima android,po specifikacijama je dobar:
http://www.gsmarena.com/huawei_u8180_ideos_x1-4204.php

al nezz kakvi su ovi huawei telefoni...valjal to sta

ja pisao i onda u onoj temi, pokusaj naci
imao ja huawei, donio mi drug iz holandije, nije isti ovaj model, slabiji od ovog. Bio sa zadovoljan, nije stekao, touch fino radio, baterija dobra. Kamere su im extra rekao bih
kaze ovaj prijatelj da po holandiji samo koriste alcatel i taj huawei, znaci masovno
ja kad sam ga donio na dekodiranje ljudi izvalili oci, kaze za huawei sam cuo samo kad se spominje motorka za rezanje drva:lol::lol::lol:
 
Top