Suzuki Swift Sport Turbo - Komentari

Suzuki Swift Sport Turbo - Komentari

Član
mk3_16v je napisao(la):
pa ovo se vrti kao ringispil:lol::lol::lol:
svaka cast...

Da tako nekako :lol:

Prije dok je bio N/A do nekih 4000 nema nikog dok se digne pocme se spavat onda lagano se budi i od 5000 do 7200 stvarno zuja.
Sad kad je dosao turbo, od 2200 trubo fila kad prode 4000 samo zalijepi do 7000.
Budemo vidjeli sad kako ce to na 1.1 bar izgledat ali trebalo bi biti fino.
Kad bude video sa mapiranja pa stavim
 
ovaj swift mi se uvijek svidjao. prijateljica mi ima swift, milina se u njemu voziti. jos pogotovo ovaj, sa ovom snagom :icon_eek:

svaka tebi cast
 
Član
RE: Bmw E30 Cabrio 320i=325e=M3 (s50b30)

Ma bude to fino slozeno samo prijatelj sto radi je spor ko blato, ali to obicno i biva tako kad ti prijatelj nesto radi...
Al eto bar radi stvarno pedantno i sve
 
Član
RE: Bmw E30 Cabrio 320i=325e=M3 (s50b30)

:icon_cry::icon_cry:, auto je savrseno, nemam rijeci. jes kostalo ali isplatilo se
 
Član
RE: Bmw E30 Cabrio 320i=325e=M3 (s50b30)

Zašto piše Suzuki Swift Sport Turbo - Projekt :icon_question: Kao naziv projekta
 
Član
RE: Bmw E30 Cabrio 320i=325e=M3 (s50b30)

Samo jedno upozorenje odnosno ispravka.... bmwscanner ti je majstor za knauf, a ne tapaciranje :lol:

Lijep nema šta, ovaj model mi se oduvijek sviđao.....
 
Član
RE: Bmw E30 Cabrio 320i=325e=M3 (s50b30)

svaka cast sto si se upustio u ovakav projekat:cool::cool: Kad se ovo sve uklopi bembara ce biti TOP XD ;)
 
Član
RE: Bmw E30 Cabrio 320i=325e=M3 (s50b30)

A nadam se da bude nesto do ljeta od nje...
Kad ja dam zidaru majstoru da mi sereduje kozu :D

Sto se tice teme dole tj projekt nemam pojma slab sam s informatickom naukom pa ako moderatori imaju volje to poredit unaprijed se zahvaljujem.

Kako sam u isto vrijeme otvarao dvije teme E30 i Swift Sport moguce da sam nesto zezuo
 
Administrator
Igy sad je ok ;) Sada su komentari i projekat za Swift povezani ;) Iz teme za BMW prebaceni komentari u ovu i sad je ok ;)


A nisu povezani sada BMW i komentari za BMW, jer valjda tako radi. Nexus će već napraviti nešto oko toga da se ne miješa ;)
 
Član
Evo sto se tice swiftica sad je na 0.9 bara tlaka. Turbina je vec na maksu i zeza me gorivo tj ovaj 5 dodatni injektor nemoze vise slati toliko goriva. Auto ide stvarno slatko, npr Leon Cupra je fino ostao iza mene, 3.2, 4.2 Audi takoder, Cayen Turbo, Civic EG slozeni i tako.
Sinoc je bas bio rejs Audi RS4 ali mislim da je samo body kit, jer se cuo BOV mislim da je 2.0 T slozen isto, pa kasnije mali rejs protiv motora mislim da je rijec od Hondi CBR 900 prerada u street fighter pa smo od 130 do kraja, uglavno na semafor sam stigao prvi debelo preko 2 glave smo isli. Svaka cast frajeru na grbavoj cesti tako vozit se...

E sad sto se tice nastavka meni ovo jos nije to to sto bih ja htio.
Tako da sad krajem prvog mjeseca opet motor vani, skidan Garrett T28 i stavljam Garrett GT2871R, micem ovaj 5 injector, i slazem dual rail.
Moram malo skratit usisnu granu zbog dual raila da sve to stane fino.
I eto nekih zdravih 305 ks bih htio iako ta nova turbina ima dosta jaci kapacitet, to mi je nakako omejer snage da mogu iskoristit i da imam vozno auto.
305 ks na 1030 kg po meni idealan omjer :D
 
Top