Suzuki Swift Sport Turbo - Komentari

Suzuki Swift Sport Turbo - Komentari

Član
RE: Suzuki Swift Sport Turbo

Predobra picilica druze! Samo nam stavio jos malo slika ;)
 
Član
RE: Suzuki Swift Sport Turbo

Bude sad nesto novih slika bas je u garazi na rastavljanju stavljam si ovu novu granu vadim klimu vani i sve te popratne luksuzne dodatke, i ako bude srece dizemo ga na 1.1 bar.
Ovu zimu je na 0.6 bar izbacio 230 konja. Tako da se nadam s tim 1.1 dignut blizu 300 :D

A ok je nema kila 1030 kg je tezina u papirima, minus sad zadnja sjedala i klima i jos to.
Nadam se neki 1000 kg.

Ukratko kupljen je novi, pa je sa nekih 15 000 km neki zid mi izletio. I da nije bilo zida nebi ni ovog. Plan je bio 0.4 bara nekih 180 konja.
Kako to obicno ide, ajmo jos 0.1 pa jos 0.1, pa kovani klipovi pa kovane karike, pa malo po malo eto.
Nakraju do maksimuma dosli. Vozi se kako mali karting stvarno je zvrk.

Od auta sto sam se probao najsladi skalp mi je Bmw E46 M3, 110 se vozim vidim frajer blica, prestrojim se desno sacekam ga i po gasu do 200 nije me mogao prec onda smo morali kocit oboje :D

Evo dvije stvari sto su me zezale za taj tlak
etwhw7.jpg

s5v9t4.jpg


Ovo drugo mi se rasula ova cijev sto ide iz turba na ispusnu granu i ko zna kad, meni je bilo cudno uvijek je EGT bio ekstremno visok nikako dignit tlak. Uglavnom zamor materijala. A i grana ova prva koja je bila nije bila dizajnom dobra ni trajna. To mi je prijatelj cinio iz usluge, ali od inoxa nema srece tako da sam uzeo giaznu i sad sam si na miru em sta ima vece kanale i drukcije su izvedeni tako da nema sudaranja plinova

Evo kako je to izgledalo prije zadnjeg rastavljanja. Posto ima mjesta "na bacanje" to je sve trebalo nogama ukrcat unutra.
S novom granom klima i kompresor idu vani, bude sutra stavio nove slike

cndyc.jpg
 
Član
RE: Suzuki Swift Sport Turbo

Stigo dakle i moj pajdaš Šnjur :D Jedva cekam da cudoviste prohoda i da to razguzimo malo po magistrali.... Onako panoramski hahaha
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: Ovaj projekat ide u bookmarks! Svaka cast na projektu, Formula Swift!;););)
 
Član
a Snjur bog te ubio evo tebe i ovdje...haha super... :cool:

daj bimmera predstavi jer stvaaaarno nema smisla... ti hoces ban na BMW HR forumu da ti dam a?

:lol:
 
Član
Hvala na pohvalama. Nije nesto reprezentativan iz vani cilj mi je bio da bude sto vise "stoc" eto osim angel eyes napred koje sam uzeo jer su mi bili jeftiniji nego original kad sam ga spuco.
Eventualno mozda ga pocastim kasnije nekim fensi felgama ali otom potom, za sad planiram samo ove prelakirat.
Malo mi se sve to oduzilo radi jednog Bavarca koji mi je zagorcao zivot malo ali bude isto gotov taman kad i Suzuki pa ga predstavim

-Suki- je napisao(la):
a Snjur bog te ubio evo tebe i ovdje...haha super... :cool:

daj bimmera predstavi jer stvaaaarno nema smisla... ti hoces ban na BMW HR forumu da ti dam a?

:lol:



Jesi ziv?? Mirno je bilo vamo drago mi je da si opet tu...
A kak hoces nije ni ovdje losa ekipa :D
 
Član
Snjur je napisao(la):
Hvala na pohvalama. Nije nesto reprezentativan iz vani cilj mi je bio da bude sto vise "stoc" eto osim angel eyes napred koje sam uzeo jer su mi bili jeftiniji nego original kad sam ga spuco.
Eventualno mozda ga pocastim kasnije nekim fensi felgama ali otom potom, za sad planiram samo ove prelakirat.
Malo mi se sve to oduzilo radi jednog Bavarca koji mi je zagorcao zivot malo ali bude isto gotov taman kad i Suzuki pa ga predstavim

-Suki- je napisao(la):
a Snjur bog te ubio evo tebe i ovdje...haha super... :cool:

daj bimmera predstavi jer stvaaaarno nema smisla... ti hoces ban na BMW HR forumu da ti dam a?

:lol:



Jesi ziv?? Mirno je bilo vamo drago mi je da si opet tu...
A kak hoces nije ni ovdje losa ekipa :D




jesma ziv sam....nenadano sam ''bio odsutan'' 20 dana, nedaj boze nikome,propustio sam i OS i Mostar... ali se u nedelju u Brckom borim do zadnje kapi ulja i benzina i glavice kupusa u mom pijačaru :lol:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
Snjur je napisao(la):
Hvala na pohvalama. Nije nesto reprezentativan iz vani cilj mi je bio da bude sto vise "stoc" eto osim angel eyes napred koje sam uzeo jer su mi bili jeftiniji nego original kad sam ga spuco.
Eventualno mozda ga pocastim kasnije nekim fensi felgama ali otom potom, za sad planiram samo ove prelakirat.
Malo mi se sve to oduzilo radi jednog Bavarca koji mi je zagorcao zivot malo ali bude isto gotov taman kad i Suzuki pa ga predstavim

-Suki- je napisao(la):
a Snjur bog te ubio evo tebe i ovdje...haha super... :cool:

daj bimmera predstavi jer stvaaaarno nema smisla... ti hoces ban na BMW HR forumu da ti dam a?

:lol:



Jesi ziv?? Mirno je bilo vamo drago mi je da si opet tu...
A kak hoces nije ni ovdje losa ekipa :D




jesma ziv sam....nenadano sam ''bio odsutan'' 20 dana, nedaj boze nikome,propustio sam i OS i Mostar... ali se u nedelju u Brckom borim do zadnje kapi ulja i benzina i glavice kupusa u mom pijačaru :lol:





Nadam se da je svo ok i da je sve u redu.
Eno na tvoje veselje ti otvaram temu o Bmw-u pa nek ljudi recu pravo jeli to cemu i sta je bolje suzuki ili bmw
 
Top