sudar Sarajevo - Jedna osoba povrijeđena u sudaru Mercedesa i Citroena

sudar Sarajevo - Jedna osoba povrijeđena u sudaru Mercedesa i Citroena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
De ba raja skoro da nema vozaca koji nije u zivotu prosao na crveno, vecina nas sa foruma jest neki su iz zajebancije neki slucjano. Ja sam prije Skenderije prosao na crveno nisam isao 20-30km/h, zaprico me jaran ja gledo dje cu skrenit semafor ko ***** (sve mu ***** ko ga napravi kao i onom koji je napravio onaj semafor posle tunela kad se ide istocnom stranom prema foci, palama) i sta sad nikog nisam udario niko mene nije da jesam bio bi kriv bila bi mala steta i sta. Drugo je slucajno proci kad vozis normalno, a drugo je kad se ko kreten zaletis sa 150 kroz grad i proletis normalno da neces stat jer ne vidis ni semafor a kamoli svjeto.
Prije dvi godine isto sam mogo proletit gore u Vitez kad se ulazi, da sam proletio ne bi ja bio kriv semafor ide zeleno meni vec prednji tocak dosao do stuba semafora odjednom crveno bukvalno sam zakocio u pola raskrsnice, da sam nekog udario pisali bi meni gresku a niko ne kaze sto u nanotehnickom dobu da ga tako nazovem radi jebeni semafor koji je napravjen prije 30 godina i koji ima dvije boje a treca je za ukras.
 
Član
Ma samo su usrali negdje trepereće negdje odma prebacuje negdje nema žuto uopšte jer je pokvareno ili tako treba ..... Drugo je doći do raskrsnice fino pogledat desno lijevo i proći kroz semafor a drugo je proletiti iznad 100km/h na zeleno (šta mislite gdje će prije doći do udesa)?:icon_rolleyes:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
ma ja poznati beogradski fantom, pici 200 kroz grad ganja crveni val :)

Izgleda da niko ne čita napisano, treba crtati ili jednostavno nemaju dovoljno memoriju da upiju još jednu informaciju, memory full?

Još jednom da napišem: NIKAD NISAM PROŠAO NA CRVENO, A DA PRIJE TOGA NISAM STAO I OSMOTRIO RASKRSNICU!!! ZAŠTO BIH ČEKAO POLA SATA NA ZELENO AKO NIGDJE NEMA NIKOGA NA VIDIKU?!!! U TAKVIM SITUACIJAMA PROLAZIM NA CRVENO I NASTAVIĆU DA PROLAZIM!!! NEMA TEORIJE DA IKO MOŽE BITI UGROŽEN KAD IMAŠ PREGLED DA TE NE MOŽE IZNENADITI AUTO I DA IDE 300km/h!
Kontaš?!

Daj ba prica ti je nigdje veze... Kad budes u Sarajevu prodji Obalom pa ce ti bit sve jasno... Ovo je cudo jer niko od pjesaka nije stradao... Udji na klikx.com prelistaj crnu hroniku bas na toj raskrsnici u zadnji pola godine nekoliko pjesaka je nastradalo
 
Član
ja kontam oggy-a, ne podrzavam, ali kontam sta covjek govori. nije nista pricao da nebi stajao na crvenom u sarajevu gdje u svakom momentu ima neko ili da se ukljucuje ili raja prolazi, nego stvarno ima nekih semafora gdje stojis 15-20sec a nigdje zivog roba da prodje. mada ja i tu stanem, mene su ucili crveno znaci da se treba stati, mada me nije jednom tako obisao neki lola. ja debil sto stojim, on pametan sto me obidje, i onda mene zaustavi policija negdje i pegla za poziciju sto mi ne radi, a u takvim nekim situacijama nigdje ih ni na mapi :D
 
Član
Ćevabdžije i ostale marginalne grupe društva vladaju ovom državom...oni mogu i 200 na sat kuda god hoće, a na nama je da se sklanjamo i šutimo...;)
 
Član
Ma nek prolaze na crveno pitanje je samo dokad ce prolazit nece zauvijek. Mozes koliko hoces a ne mozes dokad hoces ;)
 
Član
PA SE TI VOZI U MALIM AUTOMOBILIMA, ČOVJEČE U OVOJ DRŽAVI TREBA VOZITI TRANSPORTER KAKVE SVE BUDALE IMAJU VOZAČKU DOZVOLU, pri tome ne mislim na ovog vozača iz mercedesa. Uostalom i ovaj citroen nije siguran auto, pa mercedesu nije ništa spram njega
 
u svakom gradu ima ovakvih "tatinih sinova" koji misle da im ne moze niko nista.cim poloze sjednu u novo auto i ne obracaju paznju na semafore i ostale vozace.vecini tih "junaka" je moto ma *ebes sve mogu ja cijeli grad izvrnut naopacke sredit ce tajo.
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
Ma ja ogy svi su glupi sto fino cekaju na semaforu samo si ti pametan... dok ljudi razmisljaju za volanom kao sto ti razmisljas i biti ce ovakvih udesa kao sto je ovaj
na zalost, ali istinito

Napisao sam maloprije, ali nekima izgleda lakše metar u dupe nego milimetar u glavu!
Kakve veze ima što na PUSTOJ RASKRSNICI GDJE AUTA NEMA NA KILOMETAR SA SVIH STRANA PROĐEM NA CRVENO I NEMA TEORETSKE ŠANSE DA MI BILO KO IZLETI?!
Nikad nisam prošao na crveno gdje ima saobraćaja, niti ću, ali neću ni čekati u pustinji samo zato što gori crveno. Pa nije zid betonski da ne mogu da prođem kroz njega.
 
Član
Ne znam hoću li imati živaca.:D

Napišeš 12234598345 puta jedno te isto i uhvate se ljudi nečega kao pijani plota i ne čitaju ništa, samo ono što im je stalo u, očigledno, jako malu i popunjenu memoriju.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ne znam hoću li imati živaca.:D

Napišeš 12234598345 puta jedno te isto i uhvate se ljudi nečega kao pijani plota i ne čitaju ništa, samo ono što im je stalo u, očigledno, jako malu i popunjenu memoriju.

kako nisi do sad skontao da 86% ljudi na ovom forumu baci pogleda na post, od toga procita 4-5 rijeci napreskaka i onda komentarise :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top