sudar Sarajevo - Jedna osoba povrijeđena u sudaru Mercedesa i Citroena

sudar Sarajevo - Jedna osoba povrijeđena u sudaru Mercedesa i Citroena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GaRGa je napisao(la):
Dodji vozaj malo po Sarajevu pa bi te pitao, lako je po vukojebinama divljat ;)

Prvo, nije vukojebina, a i nisam iz Laktaša inače, tu sam tek par godina, a drugo, 5 godina sam živio i vozio službena kola po Beogradu prelazeći preko 200km dnevno, mislim da je to dovoljno, ne vjerujem da je Sarajevo teže i komplikovanije od one džungle.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Dodji vozaj malo po Sarajevu pa bi te pitao, lako je po vukojebinama divljat ;)

Prvo, nije vukojebina, a i nisam iz Laktaša inače, tu sam tek par godina, a drugo, 5 godina sam živio i vozio službena kola po Beogradu prelazeći preko 200km dnevno, mislim da je to dovoljno, ne vjerujem da je Sarajevo teže i komplikovanije od one džungle.;)

ma ja poznati beogradski fantom, pici 200 kroz grad ganja crveni val :)
 
Član
GaRGa je napisao(la):
ma ja poznati beogradski fantom, pici 200 kroz grad ganja crveni val :)

Izgleda da niko ne čita napisano, treba crtati ili jednostavno nemaju dovoljno memoriju da upiju još jednu informaciju, memory full?

Još jednom da napišem: NIKAD NISAM PROŠAO NA CRVENO, A DA PRIJE TOGA NISAM STAO I OSMOTRIO RASKRSNICU!!! ZAŠTO BIH ČEKAO POLA SATA NA ZELENO AKO NIGDJE NEMA NIKOGA NA VIDIKU?!!! U TAKVIM SITUACIJAMA PROLAZIM NA CRVENO I NASTAVIĆU DA PROLAZIM!!! NEMA TEORIJE DA IKO MOŽE BITI UGROŽEN KAD IMAŠ PREGLED DA TE NE MOŽE IZNENADITI AUTO I DA IDE 300km/h!
Kontaš?!
 
Član
Momci ja kad vidim nekog da prodje kroz crveno ja bi mu vjerujte odma oduzeo vozacku na godinu, u 99% slucajeva nastrada neko drugi a ne onaj sto je prosao na crveno. Zato postujmo saobracajne znakove ;)
 
Član
Mirsado je napisao(la):
Momci ja kad vidim nekog da prodje kroz crveno ja bi mu vjerujte odma oduzeo vozacku na godinu, u 99% slucajeva nastrada neko drugi a ne onaj sto je prosao na crveno. Zato postujmo saobracajne znakove ;)

To da, kad ima više učesnika, prvo neka meni oduzmu ako to ikad uradim.;)
 
Član
Izvini Ogy, ali stvarno ti je priča niđe veze. Ti da si imalo profesionalan vozač kako navodiš, nikada ne bi prošao kroz crveno. I na kojem to semaforu čekaš pola sata? Ne mogu da vjerujem da je problem čekati maks 1 minut.
 
Član
mara- je napisao(la):
Izvini Ogy, ali stvarno ti je priča niđe veze. Ti da si imalo profesionalan vozač kako navodiš, nikada ne bi prošao kroz crveno. I na kojem to semaforu čekaš pola sata? Ne mogu da vjerujem da je problem čekati maks 1 minut.

Slazem se i podrzavam da treba pricekati cak se vise puta dvoumin i na zuto da prodjem. Mislim da je sigurnos prva naj vrijednije sto imamo je ovaj zivot i smatram da nema nista gore da ti neko ili ti nekom oduzmes zivot sve se da nadoknatiti ali zivot je JEDAN :icon_cry: zato pamet u glavi i kao vozac a bogami i kao pijesak.
 
Član
mara- je napisao(la):
Izvini Ogy, ali stvarno ti je priča niđe veze. Ti da si imalo profesionalan vozač kako navodiš, nikada ne bi prošao kroz crveno. I na kojem to semaforu čekaš pola sata? Ne mogu da vjerujem da je problem čekati maks 1 minut.

Kakve veze ima poznavanje vožnje sa poštovanjem propisa:icon_question:

Problem mi je nekad čekati i 5s.:D :lol:
 
Član
e kakvi su smisljali sve gdje ce biti semafori i kada ce biti zeleno a kada crveno nije normalno snimit cu bas jedan primjer koji nema nikakve logike ali eto ima semafor i kao vi bi cekali aha mozda jednom ili dva puta vise sigurno ne i OggyBoy imas pravo sto se tice beograda nema gore za voznju kad ti se ispreplice 14 ili cak i vise tramvajskih linija pa autobusi koji idu pravo na tebe kao da ni ne postojis onda skontas da je sarajevo smijesno za voziti
 
Član
Semafori od Marin dvora uključujući raskrsnicu na Skenderiji nisu ok Takođe ulazak na obalu iz Mis Irbine stizanje semafora kod Radićeve pa da se stigne i na onaj kod pošte = belaj Svakodnevno gledam mlade momke koji se trude pokazati na tom potezu a među njima i masa raje sa foruma Čuvajte glavu momci ;)
 
Član
Ma ja ogy svi su glupi sto fino cekaju na semaforu samo si ti pametan... dok ljudi razmisljaju za volanom kao sto ti razmisljas i biti ce ovakvih udesa kao sto je ovaj
na zalost, ali istinito
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top