Studiranje na FIT-u Mostar?

Studiranje na FIT-u Mostar?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ima li ko od forumasa da studira na FIT-u(fakultet informacionih tehnologija), da ne pisem sta me sve interesuje, ako ko ima nek se javi pa da ga obaspem pitanjima heh, a jos bolje ako ima ko da je zavrsio..
:icon_smile:
 
Član
Jasta je nego :D
Zaposlio se nije bio ni zavrsio fakultet, u nekoj firmi u Sarajevu, ne mogu se sjetiti imena firme trenutno.

Sjetio sam se, mislim da se firma u kojoj je prvo radio zove Dev Logic, ili tako nesto, a trenutno nemam pojma u kojoj firmi radi.
 
Administrator
jusuf je napisao(la):
Jasta je nego :D
Zaposlio se nije bio ni zavrsio fakultet, u nekoj firmi u Sarajevu, ne mogu se sjetiti imena firme trenutno.

Sjetio sam se, mislim da se firma u kojoj je prvo radio zove Dev Logic, ili tako nesto, a trenutno nemam pojma u kojoj firmi radi.

znaci mnogo bliski rodjaci:lol:
 
Član
Bliski da ne moze biti blize, svakog Bajrama se cujemo :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Salim se, nismo bas blizu, tako da uglavnom rijetko s njim pricam u vezi posla i tako tih stvari ;)
 
Član
studiorao godinu i napustio nisam imao vremena da dolazim a i daleko mi a faks ko faks ne garantuje ti da ces dobit neko znanje i posao,. ako radis negdje provjeri dal ce ti prihvatit diplomu,. ja sam zavrsio u banjaluci ispostava lukavica vjeruj neke predmete nisam ni ucio cak neznam ni 90posto prof pa sam zavrsio, a sestra se pati na ekonomiji u sarajavu,. i ako cemo poredit neko znanje koje dobijes ti privatni ne zaostaju mnogo,.
a u mostaru gostuje dosta prof. sa drzavnih fakulteta i ovih sa strane,. kvaliteta nije nesto losa,. mada nemoj da se zaneses time da ako platis da ces ga i zavrsit vjeruj treba zapet dobro,.,
koliko je skolarina 2kkm dodaj jos tu cijenu putovanja, knjiga jer lazu da ce ti dati gratis literaturu, imas jeftinijih opcija onaj faks u travniku je isti ko taj a blizi ti je dosta a znam daga priznaju neke drzavne inst. dok za mostar neznam mogu provjerit,.,
 
Član
hvala jusufe, sad cekam jos koga, da mi da info iz prve ruke.. etf ubi, pa valja trazit alternativu heh

u mostaru je 1500km godina, s tim da ispite polazes u sarajevu.. i kolko sam skotno to nije privatni..
A ako ko zna sta o Univerzitetu Vitez u Travniku nek napise, samo sto je kod njih godina 2500km.. Najvise me interesuje koji je priznatiji, a to da se valja ucit to znam, al da ga *ebes nemoze bit ko ETF :D
 
Član
nije valjda tako lose kod nas :icon_eek::lol:

a Limpi cini mi se studira u travniku to, pa vidi s njim ;)
 
Administrator
u travniku ima neki odsjek elektrotehnike ili šta već i neki profesori i asistenti sa našeg faxa idu u travnik da predaju i drže vježbe:)
 
Član
ja mislim da ima ispostava elektrotehn u travniku, ali ovo je privatni sto ja spominjem mislim da nisu tu heh, al opet energeticari su tamo ja mislim, dobri su oni :cool:
 
Član
ja sam zavrsio informatiku u Travniku, na istom univerzitetu na koji Limpi sada ide, i ako cemo iskreno to je jedini faks u travniku cija diploma je validna 100%. Moj jedan kolega se ozenio u toku studiranja, zena mu u njemackoj u frankfurtu, i nakon diplomiranja je i on otisao. skoro smo se culi, zaposlio se i radi u struci, nije imao problema sa diplomom. Ako te jos sta zanima pitaj pa cu ti reci. Na ovom univerzitetu ima puno raje iz Tuzle, mislim da za vandredne studente ima organizovan prijevoz subotom i nedjeljom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top