streetrace-grobnik2008-golf 2 r32biturbo

streetrace-grobnik2008-golf 2 r32biturbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hah Joker Golf je to,brate mili on je barem duplo laksi od veyrona,a ima pa recimo pola njegove snage,pa sracunaj brate,to je raketa od auta
 
Član
Njegovo velicansvo veyron ide 2.5 sek do 62 mph,a Bastin kadet je isao 2.7 sek.A golf je brzi od kadetta za sekundu.Golf je isao u subotu popodne 10.5 bez nitra,u nedjelju 10.234,a najbolje vrijeme inace koje vozi je 9.8 sek
Za informaciju,veyron ide 402 za 10.2 sek .....
According to the February 2007 issue of Road & Track magazine, the Veyron accomplished the quarter mile in 10.2 seconds at a speed of 142.9 mph (230.0 km/h).
Nemam nista protiv Veyrona ,to je fantastican auto,al fascinantno je gledati kako auta iz kucne radinosti tuku to vrijeme....
 
Član
gemo g60 je napisao(la):
Spico007 je napisao(la):
Gledali smo ga u Rijeci,ide kao kad loptu opalis nogom,nevjerovatno.....svi smo stali na paf.A lik je skroz normalan,i raspolozen za razgovor.Svaka mu cast.I stabilan je ,brate,za tu brzinu,kao da ne ide toliko.A ovamo cijepa asfalt.

drago mi je da ga je jos neko vidio uzivo...auto je metak....care sta si bio s calibrom gore?nisam te vidio....bila je ekipa iz bosne s golfovima i sciroccom....tebe se ne sjecam..pozz
Bio sam samo u subotu,i to parkiran na travi iza auta za race,posto je Cali bila servisno auto kadett-a,al je bila pokrivena velikom opelovom zastavom.
 
Super Moderator
ma joj sve je super al za 37 000 eura mogu kupit sta pozelim, i respect za golfa super je, posebno DSG mjenjac... al za te pare mozes uzet polovan M3 (govorim kao prijmer), zar se nije bolje vozit u M3 starom 3-4 godine il u golf 2 koji je star 20 godina i koji je samo brz na ravnom
to je bar moje misljenje al ja za ovo auto nikad ne bi dao 37 000 eura bez obzira kakav je motor :D

btw sto se tice veyrona, neke sitne prerade i veyron bi vozio ispod 9 sekundi na 402 metra jer ima 4 turba pa mu nije tesko nabiti snagu (ako ga ne zalis :D)
 
Član
nemojte da ovo ode u OT, ali ja kolko znam ovo vrijeme 10,2 je od veyronove najslabije verzije od 1001 ks, ja sam reko (ovo je smjesno) SPORTSKA VERZIJA VEYRONA, veyron GT sa 1350ks, cije vrijeme jos nije potvrdjeno, jer kazu da mogu jos puno izvuc.... stvarno je smijesno sportska verzija najbrzeg heheheh
 
Legend
Nemam komentara za auto... prejak je... a sto se tice cijene... skromna je...
Nedajte da Vas zbuni to sto je u golfu 2... stavite malo na papir koliko samo komponente ispod haube kostaju, pa na to sve dodati cijenu ideje i truda... sve ce vam biti jasno...

Kako god... svaka mu cast...
 
Član
Veyron GT ne postoji, postoji samo nezvanicna najava da ce doci nekad 2012-e godine. A hoce li, ostaje da se vidi, uprava VW-a je toliko auta prekrizila, pa mozda ce i taj. allroad sve zavisi sta neko hoce od auta. Ak hoces sminku i da se furas okolo, M3 je bolji izbor. Al za cisti uzitak ubrzanja, ovo je gotovo nenadmasno. Ja bi rado imao ovako nesto, "obicna" dvicica kojoj niko ne moze ni blizu prici...
 
Član
Strava... :cool:

Gledati Ferarija u retrovizoru....
Gledati Lamba u retrovizoru...
Gledati Porsea u retrovizoru..

Neprocjenjivo.

NEKE SE STVARI NE MOGU KUPITI NOVCEM

MasterCard_Small-70x37.jpg


:lol:
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Strava... :cool:

Gledati Ferarija u retrovizoru....
Gledati Lamba u retrovizoru...
Gledati Porsea u retrovizoru..

Neprocjenjivo.

NEKE SE STVARI NE MOGU KUPITI NOVCEM

MasterCard_Small-70x37.jpg


:lol:



Najbolji odgovor >D a jedno je m3 a jedno golf koji leti i koji gleda ferraria u retrovzoru hmmm....
 
Član
malo offa, M3 u kanadi 30 i kusur milja dolara... :D al cadvi je cudo, neki hadzo u ferrariu, kaze, oprasi me dvica heheheh :D
 
Super Moderator
edo_16v je napisao(la):
Strava... :cool:

Gledati Ferarija u retrovizoru....
Gledati Lamba u retrovizoru...
Gledati Porsea u retrovizoru..

Neprocjenjivo.

NEKE SE STVARI NE MOGU KUPITI NOVCEM

MasterCard_Small-70x37.jpg


:lol:

hahahah macko respect :lol::lol: ;)
 
Super Moderator
heheh, pa sad bas kazem moze se extra M3 iz amerike dovuci registrovat i doraditi mu jos svasta za 70 000KM, a to sto boki kaze da joj niko ne moze prici ni blizu ne slazem se bas jer je ovaj auto pravljen samo za ubrzanja, a da je po cesti najbrzi ne slazem se nikako jer nemoze bolje lezanje i vjesanje imati od nekog sportskog auta primjera M3 ili RS4 itd....
sorry za malo OT :)
 
Član
allroad je napisao(la):
heheh, pa sad bas kazem moze se extra M3 iz amerike dovuci registrovat i doraditi mu jos svasta za 70 000KM, a to sto boki kaze da joj niko ne moze prici ni blizu ne slazem se bas jer je ovaj auto pravljen samo za ubrzanja, a da je po cesti najbrzi ne slazem se nikako jer nemoze bolje lezanje i vjesanje imati od nekog sportskog auta primjera M3 ili RS4 itd....
sorry za malo OT :)

Ne kazem da ima bolji ovjes od RS4, al ce zato na pravcu pobjeci mnogo. A za cestovne okrsaje je bitnija snaga na pravcu nego u krivinama. Jel ti kad nekog uzmes na pravcu ti si ispred, u krivinama te ne moze prestizat, a na pravcu mu bjezis. Ko je ispred, pobjednik je u principu. Tako da... :icon_biggrin:
 
Super Moderator
VR6Boki je napisao(la):
allroad je napisao(la):
heheh, pa sad bas kazem moze se extra M3 iz amerike dovuci registrovat i doraditi mu jos svasta za 70 000KM, a to sto boki kaze da joj niko ne moze prici ni blizu ne slazem se bas jer je ovaj auto pravljen samo za ubrzanja, a da je po cesti najbrzi ne slazem se nikako jer nemoze bolje lezanje i vjesanje imati od nekog sportskog auta primjera M3 ili RS4 itd....
sorry za malo OT :)

Ne kazem da ima bolji ovjes od RS4, al ce zato na pravcu pobjeci mnogo. A za cestovne okrsaje je bitnija snaga na pravcu nego u krivinama. Jel ti kad nekog uzmes na pravcu ti si ispred, u krivinama te ne moze prestizat, a na pravcu mu bjezis. Ko je ispred, pobjednik je u principu. Tako da... :icon_biggrin:

heheh ma sve to stoji al opet nije to to ako samo picis po ravnom :D
vece je zadovoljsto gulit ga po krivinama :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top