streetrace-grobnik2008-golf 2 r32biturbo

streetrace-grobnik2008-golf 2 r32biturbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo par slikica najbrzeg na streetracu u rijeci...auto je vw golf 2....s motorom iz petice golfa r32....al je stavljen bi turbo..i slozen auto s dsg mjenjacem...vrijeme 10,5 na 402metra s turbinama na 1.5bara....i 10,2sec s turbinama na 1.7bara....auto se prodaje za 37hiljada eura...gledo ga uzivo ide prebolesnoooo....das auto
 
moram ga uzetii..hehe..
preskupo je to drug za te pare uzmem koje pozelim..
znas li sta je 70000km.joj..ako ima taj motor nemora biti toliko..
 
Član
e svaka mu cast....kad ga je poslozio da mu radi sve kako treba...koja li je r32-a rastavljena radi ovoga....Ludo...bolesno....Svaka mu cast ......mogu misliti uzivo kako to ide...
 
Član
black_devil je napisao(la):
moram ga uzetii..hehe..
preskupo je to drug za te pare uzmem koje pozelim..
znas li sta je 70000km.joj..ako ima taj motor nemora biti toliko..

puno je para tim ga je slago sam mehanicar je....auto na zeleno izleti ko metak iz pistolja bez slajfanja bez icega....doslovno preleti tih 402metra...poslije svake voznje sam bio u soku jos par minuta..
p.s syncro je golf
 
Član
damko je napisao(la):
e svaka mu cast....kad ga je poslozio da mu radi sve kako treba...koja li je r32-a rastavljena radi ovoga....Ludo...bolesno....Svaka mu cast ......mogu misliti uzivo kako to ide...

auto se ne cuje dok radi...auto je slozen odlicno....a svabo je neki flegma...nakon sto je srusio rekord hr izasao flegma van s kljucicem 10 otvorio jos malo turbine i zapalio cigaru..hehe...tip je totalni freak
 

Eko

Član
ma daj 37000 eura... ne bih dao ni 37000 km , ne kazem da nije zvjer.. to stoji ali 37k eura ja ne bih nikad dao .. mozda je do mene :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top