Street race Zivinice foto i video

Street race Zivinice foto i video

Član
Mozda su najbolja vremena iz treninga? Objasnit ce nam vec neko :)

A ti sve to polomio jer ti je pukao nosac motora? o_O
 
Član
Ja "odvozio" trening i vratili mi ljudi pare :( Na saltanju iz prve u drugu sam iskinuo nov prednji nosac motora, slomio hladnjak, iskrivio lim od ventilatora, ventilator zakov'o i izgorio, slomio izduv, iskrivio vezni lim, pogonska remenica je mlatila od krak skoro cijelu drugu brzinu, trecu sam ga vec popustio. Do cilja je vec prokuh'o uveliko (i mislim da se glava iskrivila). Auto definitivno ima snage, nazalost nisam uspio izmjeriti pravo vrijeme / nastaviti utrku. Veliko hvala Seji i ekipi sto su mi izasli u susret i vratili mi pare za ucesce




Jos samo da mi je znati u kojoj utrci je Muki vozio ovo vrijeme, jesmo li mi bili na istom street race-u? :D Ispravljajte te nebuloze (vozio 16, probio u 15, nije vozio ispod 15.5 ili tako nesto)
odkad to vracaju pare?!
 
Član
kemale ;) ;) ;) razumijem te brate u potpunosti bgm,i ja da se uvalim par hiljada u motor i nepomjerim se sa vremenom i ja bi bio na sviju kivan,al et jbg ja saxiju sto vise handrim ona sve brza,a aBd ako ovako nastavi mozda doguram ubrzo i do klase 9-10.ja sam obecao davno na jednoj raspravi da ce saxo napravit niskih 14 i vidis da nisam lagao,a kao sto nOke kaze ako ti imas kakvu opremu za mjerenje da je pouzdanija bujrum! ;) hvala nokicu ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Muki jedino mozes ovo potvrditi sa papiricem koji si dobio na startu nemoj samo reci da si ga bacio, drug si mi i drag si mi drama, al 13.8 zasad mislim da je nemoguce kad vidim papir vjerovat cu do tad nista, al opet respect auto ide fakat dobro al ne toliko dobro
 
Član
i ja da se uvalim par hiljada u motor i nepomjerim se sa vremenom i ja bi bio na sviju kivan
Nemam ja sta biti kivan brate, ja vrijeme ovaj put nisam ni izmjerio a auto otkida... ili je bar otkidalo dok nije sve pod haubom pokidalo :(

al et jbg ja saxiju sto vise handrim ona sve brza,a aBd ako ovako nastavi mozda doguram ubrzo i do klase 9-10.ja sam obecao davno na jednoj raspravi da ce saxo napravit niskih 14 i vidis da nisam lagao,a kao sto nOke kaze ako ti imas kakvu opremu za mjerenje da je pouzdanija bujrum! ;) hvala nokicu ;)
Hajde kontam sto neko drugi moze povjerovati u ovo vrijeme ali da ti povjerujes? Meni jedino ima logike da su ti upisali vrijeme od Audi-a sa treninga jer se savrseno poklapa sa njegovim voznjama. Ti da si odvozio ovo vrijeme, ja mislim da bi Konopeku odma' otis'o i zvao ga na crtu, ne bi te mogli 'pofatati' po pisti :D Ne spusta se za sekundu i po' "handreci saxiju"
 
Top