Street race Zivinice foto i video

Street race Zivinice foto i video

Kod nas u Bosni kad neko drugi nesto napravi odma nevalja ili je na guzove ili je greska ili laze itd.Treba podrzat momka da se bori da ide jos bolje Muki svaka cast.
Sa ovim autom i sa ovom snagom to je veliki uspjeh.

Cestitam
 
Član
jeste likovi vi ostali, ovi momci koji se raspravljaju su likovi koji svakodnevno zajedno ispijaju kafe i druze se zadnjih nekoliko godina,
nema tu nikakve ljubomore nit ista samo cista realnost i logika
i meni nema logike da taj auto ide tako nisko, bio sam s mukijem svaki race i znam da auto ide extra dobro ali ovako ni ja ne mogu da povjerujem.
ne zelim ni da se raspravljam jel isao ili nije samo iznosim svoje misljenje
 
Član
ima sutra navece kafica i ima papiric pa gledajte i razmisljajte jel greska ili je tako?!nije niko vjerovao ni da sam u sa napravio 14.5 pa eto,znaci svaki put se meni desi greska,ajd da se hoce desiti pa da mi upisu i 9 sec pa da budem najbrzi covjek iz Bosne ;) ;)
 
Član
Kod nas u Bosni kad neko drugi nesto napravi odma nevalja ili je na guzove ili je greska ili laze itd.Treba podrzat momka da se bori da ide jos bolje Muki svaka cast.
Sa ovim autom i sa ovom snagom to je veliki uspjeh.

Cestitam
hvala brate,al nije ta snaga ima tu vise od ovoga ;) a ovi koji misle da nisam vozio,ima listic a i nek pitaju seju ako im nije jasno?! ;)
 
Član
Nemam ja sta biti kivan brate, ja vrijeme ovaj put nisam ni izmjerio a auto otkida... ili je bar otkidalo dok nije sve pod haubom pokidalo :(


Hajde kontam sto neko drugi moze povjerovati u ovo vrijeme ali da ti povjerujes? Meni jedino ima logike da su ti upisali vrijeme od Audi-a sa treninga jer se savrseno poklapa sa njegovim voznjama. Ti da si odvozio ovo vrijeme, ja mislim da bi Konopeku odma' otis'o i zvao ga na crtu, ne bi te mogli 'pofatati' po pisti :D Ne spusta se za sekundu i po' "handreci saxiju"
a kakvu sad sekundu i po?meni je zao g-a,a rekao sam ti i onu vece da je sad boca,a tebe stalno nesto skakilja sto se tice saxa.a eto opet si vozio 16.xxx,pa ako je otkidalo a vidi se da si drzao pun do cilja sto ti nisi onda napravio bolje vrijeme,a sad da vas pitam,kad sam dosao dole kod vas i kad ste pitali koliko sam vozio,jesam vam odmah rekao da sam isao odlicno i da je vrijeme oko 14?necu se raspravljat,ima tabela a ima i papiric pa izvolite,a ko nevjeruje ima i crta ;)
 
Član
jeste likovi vi ostali, ovi momci koji se raspravljaju su likovi koji svakodnevno zajedno ispijaju kafe i druze se zadnjih nekoliko godina,
nema tu nikakve ljubomore nit ista samo cista realnost i logika
i meni nema logike da taj auto ide tako nisko, bio sam s mukijem svaki race i znam da auto ide extra dobro ali ovako ni ja ne mogu da povjerujem.
ne zelim ni da se raspravljam jel isao ili nije samo iznosim svoje misljenje
ima dado tu i ljubomore a i ti si svjestan toga.kad god sam opalio dobro vrijeme odmah su delegati poceli sa paljbom,sta je sad nevalja im kad vozim 17 a nevalja ni 14.zato kazem,drzite se popuzani :D :D :D :D :D
 
Član
ma ni meni niko nije vjerovao da ibiza moze 16.000 cak su mi davali i po 17,... pa opali 15.6 :D i mislim da je rekord sto se tice tog auta i i motora (stock) tako da ti u jednu ruku vjerujem muki a u drugu sam opet brzi hahahaha :p
 
Top