Street race Zivinice foto i video

Street race Zivinice foto i video

Član
gdje mogu vidjet slike i video sa danasnjeg i jucerasnjeg event sa ciljuga.
i dobro bi bilo da svi svoje slike i videozapise redate u ovu temu, i naravno kritike itd...
 
Legend
Za danas kritika nema, juce nisam bio pa nmgu nista pricat, ali danas sve proslo super, ljepo se izvozali. Jedna stvar sto niko od nas nije znao, ni jedan SR do sada koji se vozio u Zivinicama nije bio 402 metra, iako su kao takvog ga oznacavali. Sve trke do danasnje su se vozile do kapije i stajalo se bez problema prije kapije koja je ujedno i bila zatvorena, dok danas linija 402 se zavrsavala koji metar prije kapije koja je bila ujedno i otvorena. Tako da eto... do sada ko je vozio i imo neka vremena, nista nije bilo 402 nego krace. Sve ostalo u vezi SR je TOP sa moje tacke gledista.
 
Legend
Odlican event, zao mi je sto nisam bio tamo, al fakat.. iz ovog sto sam vidio, pojedinci su imali dosta slabija vremena nego stu su najavljivali, da li je opet kriva nadmorska visina il su im slabe lamele il su zaboravili slickove . :D

Kako god..hvala daki na clipovima, respect za ovog bmw karavana :D
 
Legend
Odlican event, zao mi je sto nisam bio tamo, al fakat.. iz ovog sto sam vidio, pojedinci su imali dosta slabija vremena nego stu su najavljivali, da li je opet kriva nadmorska visina il su im slabe lamele il su zaboravili slickove . :D

Kako god..hvala daki na clipovima, respect za ovog bmw karavana :D



Recimo za ta vremena, al u poredzenju na prethodne utrke, ja licno prvi nisam to znao ali nijedan dosadasnji race na Ciljugama nije vozen na 402 metra. Prije se nije otvarala kapija i bez problema i brza auta su se zaustavljala do kapije, ovaj put je cilj bio metar od kapije, tako da je kapija uveliko otovrena. Star je bio na uobicajenom mjestu, sto se vidi i sa klipova i fotografija. Tako da postoji razlika u vremenu od prije i sad. To naravno nema veze sa cinjenicom ako je neko najavio da ce ic 13 sec a vozio 15, to je do "LAMELE" :D
 
Top