Street race Zivinice foto i video

Street race Zivinice foto i video

Legend
Joj kod nas je uvijek problem sa tim duzinama i nagibom.. u glamocu nizbrdo, u sarajevu uzbrdo i tako u krug.. ali eto sto je tu je :)
 
Legend
16,4 ali je kocio zajebavo sve redom, i nakraju ga momak sa starom kockicom karavanom izbaci, jer lik pun gas vozi 16,06 tako da je ovaj probio klasu i zavrsio karijeru levat, a ima 320 KS prema dyno podacima sa cipom, stock je 245 KS
 
Član
Pa sta ce u 16 klasi onda, taj bi mogao moci i 14 da vozi regularno :)

A daki mislim da nisi upravu za Zivinice i duzinu, mada nisam bio ovaj put, pa ne znam gdje je start bio u odnosu na prije. Ovo kazem zato sto sam prije imao uvid u vremena sa svih trka i vremena u Zivinicama nisu odstupala od drugih staza, a to bi moralo biti tako da je staza kraca.

Evo vremena od nedjelje...

10600656_10153057085385830_1934797495607519114_n.jpg

60665_10153057085725830_4547207312239278840_n.jpg

A ovo vrijeme mukijevog Saxa od 13.8s je sokirajuce dobro :woot:
 
Član
s tim autom sam ja prvu trening vozio i ispalio mu se najmanje dvije duzine i onda sam usaltao u cetvrtu i sam potonuo jedno sec-dvije i onda mi je pobjegao,al momak se sjebao,kaze brate jel i kod tebe pogon sva 4 :woot: a sto se tice tog audija,auto je vrh ;)
 
Član
Ja "odvozio" trening i vratili mi ljudi pare :( Na saltanju iz prve u drugu sam iskinuo nov prednji nosac motora, slomio hladnjak, iskrivio lim od ventilatora, ventilator zakov'o i izgorio, slomio izduv, iskrivio vezni lim, pogonska remenica je mlatila od krak skoro cijelu drugu brzinu, trecu sam ga vec popustio. Do cilja je vec prokuh'o uveliko (i mislim da se glava iskrivila). Auto definitivno ima snage, nazalost nisam uspio izmjeriti pravo vrijeme / nastaviti utrku. Veliko hvala Seji i ekipi sto su mi izasli u susret i vratili mi pare za ucesce



muki respect za vrijeme auta po ko zna koji put :)
Jos samo da mi je znati u kojoj utrci je Muki vozio ovo vrijeme, jesmo li mi bili na istom street race-u? :D Ispravljajte te nebuloze (vozio 16, probio u 15, nije vozio ispod 15.5 ili tako nesto)
 
Poslednja izmena:
Top