STREET RACE SEZONA 2012 U BIH

STREET RACE SEZONA 2012 U BIH

Član
Neznam vise kome je zanimliv taj sr nesjecam se kad sam vidio nekoga kod nas da se naganja po cesti i slicno...
 
Član
nista dok ne pocnemo sami ulice blokirat i glavnom se trkat ko u filmovima , pa kad izbije" murija bjezzz :D
Treba se nadat da ce bit sta , valjda Sejo nece iznevjerit !!!
Pozzz svima !!!
 
Član
Steta za SR scenu u BiH, da nitko nece da se uhvati toga i da organizuje nesto jbg valjda je to preskup sport za nas jbg nadajmo se da ce doci bolja vremena pa ce SR scena zazivjeti!
 
Član
nikad vise:icon_smile:
sve se nema para a omladina svaki vikend oduzeta od alkohola,ko hoce radit nesto nadje nacin a ko nece nadje izgovor...
davno sam rekao da ce scena past u vraziju mater jer nema novih likova
 
Ebg neko nije zainteresovan iako ima pare,a mnogo je nas koji nemamo pare a voljeli bi vozit i sredit neku masinu za s.r :icon_cry:
 
Član
Ma ljudi ako se vama bas vozi, vjerujem da bi se u Mostaru na pisti dao napraviti veliki "skup" nekad kad zatopli pa se tamo moze trkati svako sa svakim - kao izvorne trke. Ako vec nema ovih po klasama i sl, meni i to djeluje kao sasvim dobra zamjena. Da dodje 50-60 auta, bio bi show i bez semafora i ikakvih pravila. Nek idu auto od 13 i 16 sekundi zajedno, sta fali :D
 
VR6Boki je napisao(la):
Ma ljudi ako se vama bas vozi, vjerujem da bi se u Mostaru na pisti dao napraviti veliki "skup" nekad kad zatopli pa se tamo moze trkati svako sa svakim - kao izvorne trke. Ako vec nema ovih po klasama i sl, meni i to djeluje kao sasvim dobra zamjena. Da dodje 50-60 auta, bio bi show i bez semafora i ikakvih pravila. Nek idu auto od 13 i 16 sekundi zajedno, sta fali :D

potpis...zasto se nebi lijepo ovdje dogovorili i zakazali datum okupljanja i to je to....
Samo to bi zavrsilo kao i onaj big-reunion zadnji:D
Nije problem u organizaciji nego u nama svima
 
Član
pa evo ti primjer ciljuga i malo prije teme,,par ljudi ima zainteresovanih i to je to,,dobro si rek'o da nije problem u organizaciji vec u nama;)
 
Član
shurda je napisao(la):
pa evo ti primjer ciljuga i malo prije teme,,par ljudi ima zainteresovanih i to je to,,dobro si rek'o da nije problem u organizaciji vec u nama;)

ko je ikad napravio neki dogovor i sl. preko neta/foruma, de ba :) uostalom, izuzetno mali broj je nas koji to kao nesto i vozimo, a i pratimo forume i sl.....
 
Član
Boki je dao zanimljiv prijedlog ako nece nista biti organizovano, raje iz Mostara ce biti i iz Sarajevaa ce sigurno biti raje, dogovoriti neki datum i probati napraviti neko okupljanje, normalnoo tesko da ce biti i brzih autaa al etoo mozee se i voziti rekreativnoo akoo vec nece biti pravog SR-a :)) :cool:
 
Početnik
aneL-TCE je napisao(la):
Boki je dao zanimljiv prijedlog ako nece nista biti organizovano, raje iz Mostara ce biti i iz Sarajevaa ce sigurno biti raje, dogovoriti neki datum i probati napraviti neko okupljanje, normalnoo tesko da ce biti i brzih autaa al etoo mozee se i voziti rekreativnoo akoo vec nece biti pravog SR-a :)) :cool:

Bice repo :D
Za mene kao posmatraca i gosta ima dovoljan broj dogadjaja,nemaju svi SR ali ima se sta gledat ko zeli.
 
Član
trizex je napisao(la):
shurda je napisao(la):
pa evo ti primjer ciljuga i malo prije teme,,par ljudi ima zainteresovanih i to je to,,dobro si rek'o da nije problem u organizaciji vec u nama;)

ko je ikad napravio neki dogovor i sl. preko neta/foruma, de ba :) uostalom, izuzetno mali broj je nas koji to kao nesto i vozimo, a i pratimo forume i sl.....

pa i nije mali broj,,koliko ima aktivnih tuzlaka na forumu,,da dodje pola to je sigurno 20-30 auta pa ovih iz okoline lukavac,banovici,zivinice,mislim da bi se moglo to organizovat onako fino okupljanje,,ja bi dolazio i prije da sam znao,ali nisam bio registrovan na BHTuning;)
edit;:nisam skontao da mislis na ove sto imaju sposobnija vozila ako si na takvo okupljanje mislio
 
Član
Hehe, blago receno fantaziras, iskupi se 30 auta, 50 ljudi, koji se recimo medjusobno ne znaju, ili tek onako povrsno, i sta cemo da radimo, sjedimo svi zajedno ukrug i pricamo dozivljaje? :) A da se trka, od tih 30, mozda su 3 auta iole brza i vlasnici raspolozeni za voznju....
 
U Mostaru je već bilo velikih okupljanja pa može i opet, npr. 1. Maj u znaku spaljivanja guma i ćevapa. Stvar je u ljudima . ;)
 
Top