STREET RACE SEZONA 2012 U BIH

STREET RACE SEZONA 2012 U BIH

Član
znaci samo je Odzak 100% siguran 12.08.2012 godine Tuning i Styling show,a mozda i 402 :) Ciljuge nebi isao vise...nosam glavu u vreci...ljudi se potezu sa oruzjem u gepeku...znaci preko grane do ispunjenja nekih svojih cejfova...jbg:icon_cry:
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
znaci samo je Odzak 100% siguran 12.08.2012 godine Tuning i Styling show,a mozda i 402 :) Ciljuge nebi isao vise...nosam glavu u vreci...ljudi se potezu sa oruzjem u gepeku...znaci preko grane do ispunjenja nekih svojih cejfova...jbg:icon_cry:




Organizacija i alkohol su krivi




---------------

Alkoloh na pisti gdje se vozi 402m , i ko ti garantuje napr. da erol nije popio ovo ono i jos ubiti nekog , trebamo biti primjer a mi uviej pokazujemo drugacije ...

PS : a Banja Luka ove godine nist ???
 
Član
svako voli otici na event a da ne razmislja hoce li mu ko razbiti auto, hoce li popusit batine ili nesto slicno
primitivizam je sjebao sve ono fino sto se desavalo na ciljugama, nazalost
 
dugo nisam nista pisao, ali samo da obavijestim sve takmicare da se ubrzano radi na rjesavanju nekoh tehnickih pitanja i da ce se sa velikom vjerovatnocom voziti i sezona u BiH (vise utrka)...
konkretne obajave mozete ocekivati vec za ca. 2 sedmice..
pripremajte masine ;)

:123: :123:
 
Član
Hajde jose zavrsavaj to kako znas i umijes da se i ovdje sta odvozi,spremno mi auto vec tri sedmice :D aBd da i mi imamo nase utrke !
 
Član
Bit ce mo spremni do prvog race u BiH samo da neko organizira, imamo potencijala, ljudi koji bi se utrkivali i ljudi koji bi dosli gledati utrke !
 
Član
Mislim da nema nista od Gradiske ove godine barem tako rekose na skupu....
Gdje bi trebao da se odrzi prvi race u BiH ove godine,jel Sarajevo ?
 
Top