STREET RACE SEZONA 2012 U BIH

STREET RACE SEZONA 2012 U BIH

Član
Ma naravno da moze, nego ja govorim o ovom "forumaskom" segmentu, da se iskupljaju pojedinacni stranci, iskupi se na ciljugama i po 50ak auta, al' nista bez mobitela jbg...
 
Neznam koliko je Vas uopšte upoznat sa situacijom oko Mostarske piste ali da Vam pojasnim.....i ova raja zna za manje meet-ove nije nikada problem bio lagano raja se zafrkaje ovo ono ,ali ima druga strana priče čim se iskupi 20 auta i vise eto policije...Zašto?
Baza Alarm West-a ili sad po novom kako se zovu je vec par godina na pisti i rade svaki dan i ako je na smjeni neki majmun kojem smeta odmah se pozove na firmu ometanje reda i odmah marice nije se dešavalo ali pošto sam stalno ovde u Blagaju i oko piste ova činjenica mi je poznata jako dobro....
Da nebude sve ovako crno pošto mnogo Vas je u nekim klubovima pa se i ovo moze rijesit kada se bude planirao veci meet samo karatk dopis bit ce cca. 50 auta roštiljanje ovo ono i bila nemogu Vam nista a ni meni jer cu doci....da neidem s teme .....za Street race mozda bude-možda nebude nikad nista netreba sa sigurnosti govorit....
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
Baza Alarm West-a ili sad po novom kako se zovu je vec par godina na pisti i rade svaki dan i ako je na smjeni neki majmun kojem smeta odmah se pozove na firmu ometanje reda i odmah marice nije se dešavalo ali pošto sam stalno ovde u Blagaju i oko piste ova činjenica mi je poznata jako dobro....
Da nebude sve ovako crno pošto mnogo Vas je u nekim klubovima pa se i ovo moze rijesit kada se bude planirao veci meet samo karatk dopis bit ce cca. 50 auta roštiljanje ovo ono i bila nemogu Vam nista a ni meni jer cu doci....da neidem s teme .....za Street race mozda bude-možda nebude nikad nista netreba sa sigurnosti govorit....
Moja firma radim u intervenciji za njih :icon_biggrin: sad se zovu Securitas.Kad bude okupljanje zvat cu ja sefa da ne zajebava :lol: .
 
Član
Eto imamo stelu kod GTI FAn-a nece nas nikako dirat :cool: :cool: :cool:

Steta sto nema niko da ovdje napravi jedan kvalitetan race :icon_sad:

Porschefan je napisao(la):
U Mostaru je već bilo velikih okupljanja pa može i opet, npr. 1. Maj u znaku spaljivanja guma i ćevapa. Stvar je u ljudima . ;)
U Mostaru smo poceli sa organizacijom jednog kluba o tome cu vise uskoro napisati u drugoj temi, planiramo uskoro napraviti jedan veliki meet onako u stili test day-a bez semafora, ono kao u dobra stara vremena, spremit vozilice i svak sa svakim na crtu uz izmjerena 402m, pice, rostilj i miris spaljenih guma. O svemu tome uskoro u odgovarajucoj temi, do tada lijep pozdrav :cool: :cool: :cool:
 
GTI FAN je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
Baza Alarm West-a ili sad po novom kako se zovu je vec par godina na pisti i rade svaki dan i ako je na smjeni neki majmun kojem smeta odmah se pozove na firmu ometanje reda i odmah marice nije se dešavalo ali pošto sam stalno ovde u Blagaju i oko piste ova činjenica mi je poznata jako dobro....
Da nebude sve ovako crno pošto mnogo Vas je u nekim klubovima pa se i ovo moze rijesit kada se bude planirao veci meet samo karatk dopis bit ce cca. 50 auta roštiljanje ovo ono i bila nemogu Vam nista a ni meni jer cu doci....da neidem s teme .....za Street race mozda bude-možda nebude nikad nista netreba sa sigurnosti govorit....
Moja firma radim u intervenciji za njih :icon_biggrin: sad se zovu Securitas.Kad bude okupljanje zvat cu ja sefa da ne zajebava :lol: .

;););););)
 
Član
U Mostaru smo poceli sa organizacijom jednog kluba o tome cu vise uskoro napisati u drugoj temi, planiramo uskoro napraviti jedan veliki meet onako u stili test day-a bez semafora, ono kao u dobra stara vremena, spremit vozilice i svak sa svakim na crtu uz izmjerena 402m, pice, rostilj i miris spaljenih guma. O svemu tome uskoro u odgovarajucoj temi, do tada lijep pozdrav :cool: :cool: :cool:

[/quote]

to bi bilo dobroo :cool::cool:
 
Član
etoo ako ne budee nistaa od SR-a organizovanoo,ocekujemo od sandy-a i ekipee da napravee nekoo dobroo okupljanjee :cool:
 
svim silama se pokusava naci neko rjesenje za BiH kako ne bi ove godine ostala bez utrka sasvim.. jos je rano za bilo kakve najave ali do kraja marta mozete ocekivati konkretnije, barem sto se SRCS tice..
pozz
 
Član
Zasad nitko u Mostaru nije nista najavio, mi smo vec prije mjesec dana poceli sa razmatranjem i dogovaranjem oko toga da se napravi kvalitetan veci meet gdje ce svako sa svakim moc stat na crtu, i fino se druzit uz miris spaljenih guma rostilj i pice :D jos neke stvari trebamo dogovorit mi medjusobno i rijesit neke sitne prepreke a onda cemo najavit datum i susret i ocekivat vas sve u sto vecem broju :cool::cool:
 
Član
Sandy, treba ograničiti krug na poznate ljude i ljude s foruma. Bez reda i displine dole može biti smrtonosno.
 
Član
Naravno bit ce sve regulisano, vidjet cemo kolko ce sve to bit u nasoj moci ako se ne bude sve moglo kvalitetno odradit onda necemo ni raditi, al s obzirom kolko su svi spremni dokazano da doprinesu vjerujem da ce to biti kvalitetno odradjeno i po pravilima :cool:
 
Član
Sto se tice ekipe iz mostara ima nas 8-10 sto smo zajedno sa autima non stop i uvjek smo zajedno na pisti osim ako nekoga posao zezne...Al u slucaju da se najavi Utrka ove sezone u mostaru organizator nek se javi meni,sandru ili nebitno nek nam kaze spremite stazu ocistite da nema pjeska i tako tih gluposti bit ce ucinjeno....Klubovi u mostaru su se poraspadali sad mi podizemo Auto Klub o tome kao sto je sandro rekao u podforumu za prestavljanje klubova...Nastojat ce mo da nas bude dovoljno ali vrijedni clanova a ne onih koji ce se samo vozati sa logom cluba i da izvinete je**t koga stignu u zdrav mozak :) Prvi ja zivim u ovom gradu i svijestan sam sta imamo stazu za kojim veci gradovi pate a mi je imamo i ne iskoristavamo...Gledat ce mo u ovoj sezoni ako nista napravi mali skup a jos bi bolje bilo kad bi mogli pomoci da se organizira neki SR pa makar 1 dan da bude al da se odrzi u ovom gradu...Toliko od mene Ćuss :) :) :123:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
U Mostaru smo poceli sa organizacijom jednog kluba o tome cu vise uskoro napisati u drugoj temi, planiramo uskoro napraviti jedan veliki meet onako u stili test day-a bez semafora, ono kao u dobra stara vremena, spremit vozilice i svak sa svakim na crtu uz izmjerena 402m, pice, rostilj i miris spaljenih guma. O svemu tome uskoro u odgovarajucoj temi, do tada lijep pozdrav :cool: :cool: :cool:
Uuu ,ovo bi bilo super,samo naprijd momci ;)
 
Član
http://www.bhtuning.com/1st-ak-burnout-meet-15-04-2012-t-71116.html

Za pocetak malo otvaranje sezone kod nas, bit ce izmjerena 402m i naravno oznacena da se mozete u duhu drustvenog karaktera ˝potezat˝

Za sad iz nase organizacije toliko jedan manji, ali kvalitetan meet, nadam se da cete doci u sto vecem broju iz sto vise gradova da skupa uzivamo na dobroj staroj pisti ;)
 
Top