Street Race Mostar 11.05.2014.

Street Race Mostar 11.05.2014.

BHT Ovisnik
Ma kakva krv, forum je da se tipka, ovako se potice motivacija pa ce se trudit svi da prave jaca auta :D
 
Član
alarmed-popcorn-smiley.png

Kakvo zakljucavanje, tek se zagrijavaju gume :D
 
Član
Nemogu ja zagrijat gume,kod mene su protekt.najlakse je da dva pametnjakovica iznesu misljenja i da se zakljuca tema.tako slijede izlivi emocija od ovih "brzih" sto misle zavrnu dva sarafa i idu vella havlle,kad na kraju klasa sa 8 ventila,a imaju konja ko' na western filmovima,pa onda dodju i kazu ides na slepi a 17,palis gume,teh neispravan itd,a ja sa vratim sa peharom i lovom a oni opet na sarafanje za klase 8v ;)
 
Član
Ne kontam..... ko je bio bio je, ko je osvojio bilo koje mjesto treba cestitati, pa makar na felgama samo vozio, makar mu vrijeme bilo 50 sekundi, ko misli da je bolji i da moze bolje bice jos race-ova pa neka pokaze sta zna, a do tada sve CESTITKE ORGANIZATORU I SVIM UCESNICIMA.
Peace ;)
 
Član
Nemogu ja zagrijat gume,kod mene su protekt.najlakse je da dva pametnjakovica iznesu misljenja i da se zakljuca tema.tako slijede izlivi emocija od ovih "brzih" sto misle zavrnu dva sarafa i idu vella havlle,kad na kraju klasa sa 8 ventila,a imaju konja ko' na western filmovima,pa onda dodju i kazu ides na slepi a 17,palis gume,teh neispravan itd,a ja sa vratim sa peharom i lovom a oni opet na sarafanje za klase 8v ;)
Kao prvo boli me ona stvar za race i koje brzi i kako kome ide auto stavio sam "potpis" samo radi onog divljanja kroz box na kraju samog race-a jer boli mene qurac sto se tebi mjenjac sjebo pa ti prosipas bjes palis gume.
 
Član
Hhahha covijek palio gume i dobiva ovdije kritike...Nadji mi ga koje bio tamo a da nije palio gume?
Svi ucesnici prije starta su palili gume valjda da prijanjaju bolje uz podlogu?A bogami i po povratku od ciljne linije iza safety cara su palili skoro pa svi gume ne obazireci se da je auto iza njih brat bratu 5 centi odaljeno!!! I naravno su svi palili kad su se vracali na desnoj traci tocno na startnoj liniji kad ih je fotograf slikao i snimao,dosta ucesnika je palilo gume 10 metara prije startne linije i ulicalo bocno na startnu liniju pa?Momak otisao sa peharom i parama makar i na stakama a ostatak suvog k..rca :p
 
Član
Kao prvo boli me ona stvar za race i koje brzi i kako kome ide auto stavio sam "potpis" samo radi onog divljanja kroz box na kraju samog race-a jer boli mene qurac sto se tebi mjenjac sjebo pa ti prosipas bjes palis gume.
sta ima pristojni,ti mi pricaj o bontonu,to sto sam ja divljao moja stvar,kad ti je smetalo sto mi nisi odmah prisao i rekao???moje auto,zavrsen race,pista i ja cu da radim sta hocu.a nisam ni mislio da bi nekog i bolio(ako ga ima) za nekim drugim i da bi pokazao humanost.nego ovuda prosipas socijalu.hajd zdravo decko,nisi ni bio u prici tako da je bolje da me zaobidjes,nisi bitan uopste "tuneru"
 
Član
Hhahha covijek palio gume i dobiva ovdije kritike...Nadji mi ga koje bio tamo a da nije palio gume?
Svi ucesnici prije starta su palili gume valjda da prijanjaju bolje uz podlogu?A bogami i po povratku od ciljne linije iza safety cara su palili skoro pa svi gume ne obazireci se da je auto iza njih brat bratu 5 centi odaljeno!!! I naravno su svi palili kad su se vracali na desnoj traci tocno na startnoj liniji kad ih je fotograf slikao i snimao,dosta ucesnika je palilo gume 10 metara prije startne linije i ulicalo bocno na startnu liniju pa?Momak otisao sa peharom i parama makar i na stakama a ostatak suvog k..rca :p
brate apsolutno se ne iritiram,i on bi zapalio da moze.ja sam palio i moj problem tamam da sam se prevrnuo.svi glume pristojnost,utegnutost ponasanja po forumima a nemogu biti bahatiji. ;)
 
Član
Na ciji li ovo racun bi
Hhahha covijek palio gume i dobiva ovdije kritike...Nadji mi ga koje bio tamo a da nije palio gume?
Svi ucesnici prije starta su palili gume valjda da prijanjaju bolje uz podlogu?A bogami i po povratku od ciljne linije iza safety cara su palili skoro pa svi gume ne obazireci se da je auto iza njih brat bratu 5 centi odaljeno!!! I naravno su svi palili kad su se vracali na desnoj traci tocno na startnoj liniji kad ih je fotograf slikao i snimao,dosta ucesnika je palilo gume 10 metara prije startne linije i ulicalo bocno na startnu liniju pa?Momak otisao sa peharom i parama makar i na stakama a ostatak suvog k..rca :p
Nije problem u paljenju guma na startu i 10 metara prije starta to i jeste predvidnjeno za grijanje gume , judima smeta divljanje u parku vozaca
 
Član
Ja sto volim ove napaljene trkace sto se ovako nerviraju a i sam nezna kako su mu se svi smijali kad je palio gume kao ono u fazonu sacu mu dusu izvuc smijesno da smijesnije nemoze bit
 
Top