Street Race Mostar 11.05.2014.

Street Race Mostar 11.05.2014.

Član
38 0,616 15,985 16,101 17 klasa
pHcPPWw.jpg


posto mi je na slikovima i ispravno 14.5 vrijeme najbolje auta,sa dobrom reakcijom,chipom i olaksan max onda moze sigurno ubuduce klasa 14. :) i to cca 130ak konjica ;)

14.5 na novom asvaltu, po hladnom vremenu, sa slikovima, dok ti je auto islo, bez reakcije. Napravi to vrijeme u Mostaru ja cu ti ***** popusit :D
 
Poslednja izmena:
Član
ja sam uzeo prvo mjesto u klasi 16 2013god u SA, a imao najmanju izlaznu u klasi....dok sam vrijeme na pola staze imao kao auti iz 14klase,ispod 10sec ako se dobro sjecam..
nema pravila
 
Član
38 0,616 15,985 16,101 17 klasa
pHcPPWw.jpg




14.5 na novom asvaltu, po hladnom vremenu, sa slikovima, dok ti je auto islo, bez reakcije. Napravi to vrijeme u Mostaru ja cu ti ***** popusit :D
hahaha, jel ima vrijeme od 14.5??? bilo da je vrijeme, slikovi, reakcija ili sta vec drugo, sa 118ks 14.5, mozes se komotno saget odmah, jer garantujem da ce i bolje da ide ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Kemo,u Mostaru tesko da bilo ko moze napraviti vrijeme kao u Sa ili bilo gdje sto je malo bolji asfalt.auto mi ide kako je islo al imam problem sa mjenjacem.trening sam odvozio koliko se sjecam sa slajdranjem prve i pola druge i bez gasa zadnjih 50ak metara 16.5(ukupno vrijeme) reakcija boze sacuvaj 1.2 i neznam sta je tesko skontat.hoces da kazes da sa slikovima 14',chipom i maximalno olaksan necu moci pravit 14.XXX.pa samo na slikovima u mostaru sam pravio 14.9 u Sa 14.5.
 
Član
Kemo,u Mostaru tesko da bilo ko moze napraviti vrijeme kao u Sa ili bilo gdje sto je malo bolji asfalt.auto mi ide kako je islo al imam problem sa mjenjacem.trening sam odvozio koliko se sjecam sa slajdranjem prve i pola druge i bez gasa zadnjih 50ak metara 16.5(ukupno vrijeme) reakcija boze sacuvaj 1.2 i neznam sta je tesko skontat.hoces da kazes da sa slikovima 14',chipom i maximalno olaksan necu moci pravit 14.XXX.pa samo na slikovima u mostaru sam pravio 14.9 u Sa 14.5.

o pa nisam znao da smo u istoj klasi, mooamere :p
 
Član
Svi ga bogovi znali kako je ostvario 14 i nesto sa tolisno konja,ali zasigurno sta je daje auto ide i to dobrooo....Malo dorade i moze da pravi to vrijeme konstanto bez "spoljasni utjecaja" :D :D
 
Član
Ogy@ vidio si vrijeme iz sarajeva,a i iz mostara je bilo oko 14.9 tako da :) ,Kemo@ jbg brate nisam ja kriv sto te i bez druge brzine nakaratam :) a aBd ja sam rekao da ce bit 14 i bit ce,sad hoce li niskih to cemo vidjet ,Matej@ hvala prijatelju naravno da ce biti dorada ;)
 
De se probajte kako posvadjat potucite se ili otvorite sebi temu i opleti
ISLI STE KAKO STE ISLI
Svako od vas zna kako mu auto ide
 
Član
Kazem vam nije sve u konjima pod haubom vec u KONJU koji vozi hahahaha
mada prcnem vas sve :p sve neke masine i konji a svi po 16-17 klasama hehehehe
 
Top