Street Race Mostar 11.05.2014.

Street Race Mostar 11.05.2014.

Član
Smatram da oni koji prijavljuju mnogo manje klase realno da voze 15 a prijave 17 su za mene najvece ckePi. stisni petlju pa pun gas bez kocenja pa pripadaj coporu kom i trebas a ne kao vuk da ides u obor s ovcama :)
 
Legend
Kazem vam nije sve u konjima pod haubom vec u KONJU koji vozi hahahaha
mada prcnem vas sve :p sve neke masine i konji a svi po 16-17 klasama hehehehe

neygd1.jpg
 
Član
Kazem vam nije sve u konjima pod haubom vec u KONJU koji vozi hahahaha
mada prcnem vas sve :p sve neke masine i konji a svi po 16-17 klasama hehehehe
2-3 puta sam probao sa svojim autom s GPS-om izmjerit vrijeme na 400 m. Bilo je oko 17 sec.
obični B4 od 1200 kg sa 115 ks,zimske gume,bez iskustva...
I onda dođem na SR i gledam neke nabrijane,olakšane mašine koje idu 17 sec.
Jel ljudima samo do pišljive nagrade ili žele pokazati svoj trud,znanje,vještinu. Koji je onda uopće smisao utrkivanja
 
Član
Bravo intelektualci,sve je jednostavno preko tastature.sto onda nedodjete vi pa pokazete i ljute masine i to sto kazete idu ovako idu onako.a radi cega odes na race?da isprobas auto i to je to.prvenstveno svi koji dodju,dodju radi nagrade pa onda radi ostalog.to sto sam ja imao problem sa autom i nisam vozio klasu koju trebam to nije do mene,al opet nisam odustao i vozio sam,samo sto sam imao ludu srecu i da uzmem prvo mjesto.al sa stock motorom od 118ks i sa samo prvom i trecom brzinom kao i protekt poderanim gumama imati vrijeme 17.1 sa reakcijom od 1.2 to mnogi mogu da sanjaju.i da kiletu jos jednom svaka cast.najslabije auto na trci sa predobrim vremenom ;) ostali svi pametnjakovici nasarafajte te konje pa dodjite i vozite strasna vremena i klase kojim pripadate,toliko od mene!
 
Član
Bio sam tamo i gledao sam i skidam kapu i Moameru sa saxom a i gusteru....Realno sagledati to su autici od 118 i od 115 konja...Napravili su fantasticna vremena i stvarno se vidi da su motori u zavidnome stanju a naravno kakva ti korist jakog auta ako ne znas na koji nacin da ga upotrijebis na mijestu koje je predvidjeno za to???
BMW Z4 ili koji je vec bio pao ko mrtav konj na ciljnoj liniji...Moamer je imao problema sa drugom brzinom i to je najvjerojatnije znao i prije trke ali je opet proracuno i odvozio klasu 17 bez problema i uzeo prvo mijesto,nije dosao na street race da odveze 2x trke i ode "suvog kur..a".Zato momci kapa dole,pravite te masine imaju dobrog potencijala :D
 
Član
Bravo intelektualci,sve je jednostavno preko tastature.sto onda nedodjete vi pa pokazete i ljute masine i to sto kazete idu ovako idu onako.a radi cega odes na race?da isprobas auto i to je to.prvenstveno svi koji dodju,dodju radi nagrade pa onda radi ostalog.to sto sam ja imao problem sa autom i nisam vozio klasu koju trebam to nije do mene,al opet nisam odustao i vozio sam,samo sto sam imao ludu srecu i da uzmem prvo mjesto.al sa stock motorom od 118ks i sa samo prvom i trecom brzinom kao i protekt poderanim gumama imati vrijeme 17.1 sa reakcijom od 1.2 to mnogi mogu da sanjaju.i da kiletu jos jednom svaka cast.najslabije auto na trci sa predobrim vremenom ;) ostali svi pametnjakovici nasarafajte te konje pa dodjite i vozite strasna vremena i klase kojim pripadate,toliko od mene!

Nek' si ti odvezao na slepi auto za 17 klasu :D
Ti si u Mostaru bio jedan los primjer, vozio si neispravno auto i plus si krsio pravila vozeci na protekt gumama... poslije si od muke divljao u parku vozaca, pokusavao zapaliti gume, sta li vec..znaci, objasnio si, i onda u ovoj temi opet pricas o vremenu koje si navodno napravio nekad negdje...
 
Član
A ti si kao imao sve po p.s-u,neispravno nije mjenjac je u kvaru a i ti si imao istih problema.klasa,vozio sam onu koju auto i ide sa ovim kvarom,od muke nisam divljao i radio sam ono sto i mnogi rade i to kad se gotovo sve razislo.a to jesam li na slepi vozio auto 10.12.15 ili klase 17 prosto vas sviju zaboli k. Makar sam pokupio prvo mjesto i opravdao tu slepu.A nek si ti napravio vrijeme sa strasnim turbakom od cca260ks,negdje i nekad.a to vrijeme je napravljeno i boze moj sta cu ja kad se mogu mjerit sa mnogo jacim autima a ti samo sa onima do tvoje jacine i zato neseri molim lijepo.i da navodno nije to vrijeme negdje i nekad to je potvrdjeno 100% a to sto tebe iritira da je tebi slabo auto to je druga stvar.ti si dobar primjer,sam svoj majstor,auto klase pa mozda i 13,i vozis na kraju 15.hehe i nadjes se da pricas o tome ko je primjer a ko ne.ja prijavio 17 i odvozio 17.
 
Član
Ja nisam uopste imao problema, zavrsio auto u 1h navece, ujutro otisao u Mostar turbakom, na tockovima, izmjerio vrijeme i vratio se sa turbakom xD vrijeme 14.5xx mi je skroz ok vrijeme, mora se odnekle poceti... jos par "sitnica" i vidimo se u 13 klasi xD
 
Član
Ahaaa,nisam znao bgm,pa kako se zasalta onda i sto si onda vozio 15 klasu ako si isao da izmjeris vrijeme.a tih jos par sitnica je jos jedno 50ks,a necemo se vidjet ja sam sporija klasa ;) dodje i repo sa turbakom na trku al vozi 10 a ti 15,a to sto sam ja na slepi,jbg hvala mojim sponzorima ljudi se ponude pa sto da ne ;) a to da je ok vrijeme nebi ja reko ti vec drugu godinu pocenjes,samo prosle godine sa slabijim motorom i mjenjacem si pravio bolje vrijeme ;)
 
Član
znaci ispeglo vas muamer bez pola brzina.....


hahah dajte ljudi msm, pogledajte oko sebe....daj da vidim ko ce brze poslati paket konzervi ugrozenima ;)
 
Član
Bravo sule prva pametna u ovoj temi.halal bilo al vec prekjuce sam od stare,starog,supruge,kcerke i od sebe sve stvari sto je bilo viska iskupio,kao nesto i od namirnica i odnio u mjesnu zajednicu da se posalje dalje.a ako neode na bolje ubrzo nadam se da cu opet.a redovno pratim i koliko sam vidio dosta ljudi sa sr scene pomaze na sve strane,cak su srcs i neke camce i djipove vozili u ugrozena podrucja ;)
 
Član
Bravo intelektualci,sve je jednostavno preko tastature.sto onda nedodjete vi pa pokazete i ljute masine i to sto kazete idu ovako idu onako.a radi cega odes na race?da isprobas auto i to je to.prvenstveno svi koji dodju,dodju radi nagrade pa onda radi ostalog.to sto sam ja imao problem sa autom i nisam vozio klasu koju trebam to nije do mene,al opet nisam odustao i vozio sam,samo sto sam imao ludu srecu i da uzmem prvo mjesto.al sa stock motorom od 118ks i sa samo prvom i trecom brzinom kao i protekt poderanim gumama imati vrijeme 17.1 sa reakcijom od 1.2 to mnogi mogu da sanjaju.i da kiletu jos jednom svaka cast.najslabije auto na trci sa predobrim vremenom ;) ostali svi pametnjakovici nasarafajte te konje pa dodjite i vozite strasna vremena i klase kojim pripadate,toliko od mene!
Nije se odnosilo na tebe,niti na SR ove godine.
Mislio sam na razne turbo,olakšane,čipirane... Zveče,beče kidaju asfalt, a vremena nigdje
 
Član
Nek' si ti odvezao na slepi auto za 17 klasu :D
Ti si u Mostaru bio jedan los primjer, vozio si neispravno auto i plus si krsio pravila vozeci na protekt gumama... poslije si od muke divljao u parku vozaca, pokusavao zapaliti gume, sta li vec..znaci, objasnio si, i onda u ovoj temi opet pricas o vremenu koje si navodno napravio nekad negdje...
Potpis
 
Član
Za sta ti potpis stavljas?i ti jedan od forum brzih i tuniranih na jeziku.bitno je da vi znate napisat novom clanu obavjestavaj nas o radovima,ja bi ovo ovako uradio,e ovo ti nevalja i slicno...od pola ovih ovdje prozvanih cuneranisam vidio e pametna posta.svi ste fini,pazljivi,kudite druge a ne vidite dalje od svoje surle...svog vi posla i negurajte nos gdje mu nije mjesto. ;)
 
Top