Street Race Mostar 11.05.2014.

Street Race Mostar 11.05.2014.

Član
Hahaha,na protekt gumama i samo prvom i trecom brzinom vrijeme auta 16.599 ukupno 17.158.posto mi je na slikovima i ispravno 14.5 vrijeme najbolje auta,sa dobrom reakcijom,chipom i olaksan max onda moze sigurno ubuduce klasa 14. :) i to cca 130ak konjica ;)
 
Član
Sad mi nista nije jasno jer sam svojim ocima vidjeo na papiru koji su izbacili na tabli sa rezultatima odmah poslije trka da je vrijeme auta 15.6.. a sa reakcijom 15.8.. sad po ovom ispade da sam imao superfenomenalnu reakciju od 0,505 ( I NAJBOLJU OD SVIH UCESNIKA) a vrijeme auta
15,808 i ukupno15,813? U svakom slucaju ja zadovoljan :D
 
Član
Sad mi nista nije jasno jer sam svojim ocima vidjeo na papiru koji su izbacili na tabli sa rezultatima odmah poslije trka da je vrijeme auta 15.6.. a sa reakcijom 15.8.. sad po ovom ispade da sam imao superfenomenalnu reakciju od 0,505 ( I NAJBOLJU OD SVIH UCESNIKA) a vrijeme auta
15,808 i ukupno15,813? U svakom slucaju ja zadovoljan :D


Koliko si ih stavio na auto da pravis ovakvo vrijeme?? :D

ato041.jpg
 
Član
Sad mi nista nije jasno jer sam svojim ocima vidjeo na papiru koji su izbacili na tabli sa rezultatima odmah poslije trka da je vrijeme auta 15.6.. a sa reakcijom 15.8.. sad po ovom ispade da sam imao superfenomenalnu reakciju od 0,505 ( I NAJBOLJU OD SVIH UCESNIKA) a vrijeme auta
15,808 i ukupno15,813? U svakom slucaju ja zadovoljan :D
Ovo su vremena sa kvalifikacija koliko sam uspio upratiti a ne sa trka
 
Legend
Nisu sva s kvalifikacija... izbacili su najbolje vreme koje je takmicar napravio,
s tim da se racunaju i kvalifikacije, al se ne racuna vrijeme trke u kojoj si ispao...

Recimo, meni pise:
32 - 0,734 15,069 15,303 15 klasa,
to je vrijeme u prvoj voznji gdje sam prosao...
a najbolje vrijeme auta sam imao na kvalifikacijama od 14.5, al posto je reakcija bila velika,
ukupno vrijeme je bilo 16.4 tako da je postavljeno NAJBRZE odvezena trka u kojoj sam prosao...
 
Član
7 0,594 15,374 15,468 15 klasa
S obzirom kolko me zajebavao i koliko mi sitnica fali ja sam prezadovoljan. Vjerujem da dok se sve rijesi mora nagazit 14 sec, pa makar i ono 14.999
 
Član
Koliko je brzina na izlazu po klasama ??

Nije svima ista izlazna brzina, nekad auto sa boljim vremenom ima losiju izlaznu brzinu, jer recimo u samom startu ima prednost pa tu se "ispuca" 2 duzine, al kasnije sporije nabire brzinu. Dok drugi ima los start, al kasnije brzo nabire pa ima vecu izlaznu brzinu. Tako da nema nekog pravila, meni je kad vozim 15.5s (vrijeme auta) izlazna brzina 140-142 km/h (imam onaj mjerac performansi u autu pa on prikazuje izlaznu brzinu).
 
Član
Ovo je skroz tacno, meni je npr sa vremenom 16.3s izlazna bila 139km/h, 16.0s 141km/h, a imao sam katastrofalan start zbog losih guma.
 
Top