Street Race Mostar 11.05.2014.

Street Race Mostar 11.05.2014.

Član
20140511_124050.jpg

evo od mene par amaterskih .......
 

Prilozi

  • 20140511_124305.jpg
    20140511_124305.jpg
    1,3 MB · Pregleda: 172
  • 20140511_124403.jpg
    20140511_124403.jpg
    1,3 MB · Pregleda: 178
  • 20140511_124458.jpg
    20140511_124458.jpg
    1,5 MB · Pregleda: 163
  • 20140511_124510.jpg
    20140511_124510.jpg
    1,2 MB · Pregleda: 171
  • 20140511_124612.jpg
    20140511_124612.jpg
    1,3 MB · Pregleda: 165
Član
Bilo je extra,izgorio sam kao da sam se suncao negdje na plazi hehe,zao mi sto je Sandro izgubio od drugog Scirocca turbaka iako je imo savrsenu reakciju cak najbolju na race kako sam mogao da primjetim....Brutalan bmw kockica puca iz auspuha ko iz mitraljeza,crvena Cupra me iznevjerila totalno,2x trke u totalu i odma neki problemi na njoj....sve u svemu savrseno provedena nedjelja :D
Hehe ma ja sam zadovoljan, auto je malo zezalo, nije bas isao kako treba al sve u svemu extra, i kolega Irvin sa Sciroccom je imao nekih malih tehnickih problema ali ipak se pokazalo tko ima vise iskustva i bolje poznaje auto, a i naravno ko je brzi. Naprotiv meni je drago sto je sve ovako ispalo. Par nekih sitnih zamjerki oko organizacije ali nista bitno ni vrijedno spomena. Svaka cast momcima na odradjenom poslu. Vidimo se opet.
 
Legend
i ja danas uspio stici oko 2h taman tad su i pocele trke, malo sam se razocarao kad sam vidio da nema takmicara u klasi 12,11,10 ali meni bilo dobro, nasao dobru poziciju za gledanje a blizu i piva bila >D
 
Član
Krivo mi sto se e30 M3 samo provozao po pisti....Sto nije malo egzebicije napravio bar sa par turiranja :S :S
 
Član
Pa kako bije ono mostarsko sunce tek sam skontao kad sam se pogledao u ogledalo. Ni meni se nije svidjelo što sam morao auto u onu travu šutnut mogla mi je zmija kroz pod uci :D. Pisalo je da je parking obezbijeđen uz ulaznicu, a ako hoćeš tamo u centar zbivanja onda 10KM. Nije bilo tako, što meni nije puno smetalo. Sve ostalo za 10. Nisam znao da ima onoliko taktike, prvo onaj BMW pobjednik klase 15, tek na kraju pokazao pravu snagu. Isto tako Polo i Gedora, tek kasnije su se probudili. Šta je u onoj zvijeri od Pola ? Sandro je imao najbolje reakcije, ali onaj drugi Scirocco zadnjih 100 metara nevjerovatan. Ali Ona 2-3 Golfa i sad u mislima, onaj Fire and Ice pa zar postoji onako nešto ? Sarajlije svaka čast, 80% takmičara, onda povratak kući, sve 5. Dobro idu i dizeli, Liga brutalan na startu u zadnjoj trci. Sve u svemu odlično, sreća pa niko ne nagazi na kabl :D
 
Član
Ovo je race sa starim pravilima, tako da nema stylea i ostalog, cisti rejs... Moglo se uci normalno kao i uvijek do parkinga vozaca gdje je druga kapija, nista drugacije neznam da je ikad bilo. Auta koja nisu za trku osim mehanicara i sl. sto nose opremu nemaju potrebe biti s ovim autima. Tako da ja nemam zamjerke, sve 5 bilo. Takmicara dosta,gledatelja dovoljno. Odlično :) Jedino sto je u klasi 14 na kraju nesto bilo,nekog psovanja i sl., ali se vrlo brzo rijesilo, ne bi mi jasno zasto.

Auto se moralo ostavi u malom polju i ici 3km pjeske,nema mi logike to ;)
 
Član
Heheh zgazio je jedan motorist,pa je se onaj sa mikrofonom izgalamio na njega,kad je opet stao na startnu liniju opet mu je ponovio i pojednostavio da ne nagazi opet pihh
 
Legend
Vratili se, solidno kao i uvijek, opet naravno zamjerka za mal prostor za gledaoce, kao i slabo ozvucenje , mi koji smo stajali na pola staze nismo mogli nsita cuti, mislim da bi dodatna 2 zvucnika na pola staze znacila dosta, ovo cisto govorim za ubuduce..

Sve pohvale za momke iz organizacije, hvala Vam sto ste nam omogucili ovakav event, ucesnicima cestitam i zelim srece vise drugi put.
Pozdrav jos jednom za ljude koje sam vidio, one koje nisam nadam se da cemo se sljedeci put sresti :)
LP
 
Član
Šta je u onoj zvijeri od Pola ?

Ako mislis na Djenanovog zelenog pola, u pitanju je klon mog setupa. Isti motor, ista elektronika (standalone) i ovaj put, chiptuning by Esso_sa :)
Samo je on imao srecu i priliku da pokaze sav potencijal "naseg" novog setupa a ja nisam jer su me diskvalifikovali odmah na startu.... :(
 
Član
Meni bilo odlicno,lagano iz prve u trecu i do kraja staze,vrijeme 17.1XX,rezultat=pobjednik klase 17 ;) ,a sto se tice organizacije i svega ostalog meni je uvijek isto,odvozim svoje i lagano sokic ili pravac kuci.
 
Top