Street Race Mostar 11.05.2014.

Street Race Mostar 11.05.2014.

Član
stvarno nema smisla jos parking naplacivati koda sam doso na teferic. stavite cjenu vecu karata. kolika je cjena za biciklo?
 
Vidi ovo imaš besplatan parking platis ulaznicu i s autom dodes do bočne strane piste i parkiras ili ako si financijski moćan i hoćeš da ti auto bude na pisti uz ostala auta koja se trkaju platis 10 km nevidim u čemu je tu problem
 
Član
Moze li mi itko dati upute ili mapu da mi pomogne da lakse nadjem iz pravca Jablanice..unaprijed hvala
 
Član
Vidi ovo imaš besplatan parking platis ulaznicu i s autom dodes do bočne strane piste i parkiras ili ako si financijski moćan i hoćeš da ti auto bude na pisti uz ostala auta koja se trkaju platis 10 km nevidim u čemu je tu problem
nije upitanju pare nego platis parking pa ti pale gume kod auta nema osiguranja. hoce da privuku vise auta al naplate im crno bez razloga. mene samo to nervira to a ostalo je sve ok :D
 
Član
Brinu me samo vremenske prilike, nadam se da ce u subotu biti kakav siguran info da li da se krece ili ne, od mene do staze je 290km.U svakom slucaju, racunajte na moju prijavu.
 
nije upitanju pare nego platis parking pa ti pale gume kod auta nema osiguranja. hoce da privuku vise auta al naplate im crno bez razloga. mene samo to nervira to a ostalo je sve ok :D
Ne kontam ko hoće da privuče vise auta bas da nebude puno auta i da nema tih sto pale gume su stavili da se plati parking Ima parkinga do besvjesti koji se neplaca zato bujrum nemoj da te sekira ovaj sto se placa
 
Top