Street Race Mostar 11.05.2014.

Street Race Mostar 11.05.2014.

Član
Ma ko ce znat do cega je taj auto ako je ispravan ide 6 sekundi do 100

14,5 na 402 metra tvornicki, mozda lik nece da starta auto, da ne trosi lamelu, gume, pa lagano krene i onda ga poklopi full. Il bas da ne zna voziti, al to mi ne ide u glavu. Mada sjecam se SR-a u Tuzli jos dok su klase bile po kubikazi, dosao lik sa crnim M3 E46 i najbolje vrijeme mu je bilo 16 sekundi. Nije bio fejk M3, nego pravi pravcati M.
 
Član
Pa vidio sam da ste se obojica zeznuli i svi su mislili da će se ponoviti, međutim ništa. A Polo je tek na kraju pokazao snagu i to u onom zagrijavanju pred finalnu utrku, strašno. Svaka čast.

*ebiga, slag dolazi uvijek na kraju :) I ja sam na kvalifikacijama vozio na smanjenoj snazi (duplo manji boost) jer sam malo ispipavao auto (prva trka nakon 2 godine sarafanja) a dodatno, potrefilo se da sam na tim kvalifikacijama vozio bez 2. brzine (nije htio usaltat pa sam odmah iz prve usaltao u trecu) i opet sam tako "oslabljen" napravio vrijeme auta 13.9
Dalji plan je bio da, u prvoj voznji 14 klase, napravim malo iznenadjenje za raju te zvanicno otkrijem puni potencijal novog setupa (nariktao ga na punu snagu/boost) i namjeravao da odmah probijem u 13 klasu (gdje u stvari i pripadam) al eto, stize me peh...
Bice bolje iduci put ;)
 
BHT Ovisnik
Oko prijava klasa je uvijek preseravanje, eno u 17 ne osta nitko mescini na kraju :D
Pise da mu je vrijeme 14.6 po papiru, na to nek se doda reakcija , taman oko 15. Covjek je vozio na kojim felgama 18-19 ? S njim je netko cak bio i u autu, a ne bi me cudilo da je s klimom, opusteno, da se provoza, jer ako me sjecanje sluzi davno je palio SR scenom za kockom V12 i ///M-ovima pa mu mozda nije đir
 
Član
Sve u svemu bilo je odlicno organizacija za 10 normalno uvjek ima nekih propusta al boze moj svi ovi sto kritikuju organizatore nek oni sami uzmu da organizuju ovako nesto pa tek onda nek pricaju nevalja ovo nevalja ono bilo je dosta dobrih auta,a medju boljim dvojkama su one dvije crne jedna sa crvenim stopama a druga sa azev felgama.I da esso interesuje me koje je boje tvoj kec :) posto je bilo vise keceva a dzenanov polo je posebna prica kako auto ide da se najezis :D
 
Član
koji je motor u bijeloj dvici mislim da je vozila 15 klasu i koje je vrijeme pravila
 
Član
@esso_sa - ESSO ti si moj brat vazda kada se svi dusmani ponadaju da si propao pojavi se nesto tvojih ruku djelo i zaslijepi ih, koliko sam cuo procitao zeleni POLO je bio NO1 auto u mostaru. RESPEKT ESSO..................... prvi street race gdje te vidim ima da se slikam sa tobom i slika iznad jastuka hahahahahh
 
Legend
Ma super je bilo... Drago mi je da se onoliko Sarajlija pojavilo na stazi, auta ko u prici... ;)
Ja licno zadovoljan ucinjenim... Nisam bas takticki dobar, moram jos uciti...
Na treningu RL... jbg. pa sam na kvalifikacijama malo ostao na zelenom da budem siguran...
Ukupno vrijeme me i nije nesto zanimalo al vrijeme auta mi je razvuklo osmijeh od do...

Znaci 14.515 vrijeme auta, bez slikova, na 16-kama... :)
 
Poslednja izmena:
Top