Street race legal

Street race legal

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Taaky je napisao(la):
dobro oce meni ko pomoci ...:icon_question:

hoce hoce..... :D eh ovako kume....igrica ima greski milion....i ako te pocne izbacivati....to ti je ili do auta koje si ubacio ili nekog dijela..tj parts.....eh da ti bude normalno izbrises to auto koje si ubacio...a ako nece to...onda napravis novi profil i igras ;) jbg...meni tako sjebe cejf i onda neigram nikako :D
 
Član
moze li netko pomoc??:icon_question: :icon_question: nemogu da se snađem.. ima li netko link gdje mogu skinuti igricu i link za honde??
 
Član
nokke je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
dobro oce meni ko pomoci ...:icon_question:

hoce hoce..... :D eh ovako kume....igrica ima greski milion....i ako te pocne izbacivati....to ti je ili do auta koje si ubacio ili nekog dijela..tj parts.....eh da ti bude normalno izbrises to auto koje si ubacio...a ako nece to...onda napravis novi profil i igras ;) jbg...meni tako sjebe cejf i onda neigram nikako :D
pocelo mi je izbacivat..samo sto sam inst igricu..ubacio samo golf 4..al i prije mi je izbacivalo...nedostaje nekakav njinja data.
 
Član
rijesio sam problem...i auta sam sad ubacio..skonto sam..imaju li neke str za skidanje.. dijelova.one sto imaju na pocetku ..pola ih neradi..a i nema nekog izbora...
 
Član
taaky kako si to rijesio daj i meni da i ja rijesim problem igram igricu extra je meni jedna od jacih dosada a i grafika mi je extra jer sam ja to poradio sa skidanjem stvari sa neta
 
Član
jesi li ista ubacivo dijelova u igricu...ako ti izbacuje..odi gdje igrica instaliraana..i vidjeces ima text file error...otovori ga ..i vidjeces sta nije uredu ..nadjes taj fajl ..i izbrises ga..ja tako radim ..i sve 5.. ubacim jedno 50 auta..od toga nevalja 2 ..i izbrisem i sve 5...i kad ubacivas nesto nov..ako oces da je uigrici moras krenut sa novim akauntom
 
Član
E evo potrazi na ovoj stranici.
Ja upravo skidam ovu igru da vidim kako ide.
http://kistappancs.extra.hu/viewpage.php?page_id=11
 
pozdrav,eto cuo za ovu igricu tek sada pa ju skidam i uskoro ce bit skinuta pa me zanima kako sta moram od peceva instalirat posto ih ima brdo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top