Street race legal

Street race legal

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
moze pomoc :icon_sad:
neznam kako da downlodujem igru sa onog pocetnog linka?

eeeeeej :icon_smile:
ev ga uspio,jos samo da sacekam download
jupiii
 
Član
oce li meni iko pomoc...kako cu da ubacim auto u igricu....je li treba da neko drugo izbrisem sto je doslo u igrici ili sta....dajte molim vas pomozite
 
Član
ne moras, imas na netu milion tih uputstava. samo iskopiras taj file i folder koji dodju u slr racing\cars\racers i voila. pazi da je ista verzija
 
Član
ej ljudi...ubacio sam auto i pazljivo sam gledo zaa koji patch ide...i kad ubacim udjem u igricu...i opet ga nigdje nema.....gdje bude auto kad se ubaci..i treba li jos sta uradit osim samo ubacit ga u racers...
 
Član
fiat bravo nisam bas siguran, poprilicno sam siguran da nema.

@taaky

ubacio si i "kojivecauto" direktorij i "kojivecauto.rpk" file? Ako jesi, i nema problema, onda ga moras docekati medju polovnima ili novima, nema pravila...

fiat bravo nisam bas siguran, poprilicno sam siguran da nema.

@taaky

ubacio si i "kojivecauto" direktorij i "kojivecauto.rpk" file? Ako jesi, i nema problema, onda ga moras docekati medju polovnima ili novima, nema pravila...
 
Član
ubacio sam u racers... onaj fajl sto je u njemu meshes script..i jos nesto.... i rpk fajl posebno u racers...udjem u igricu i pregledo i nova i polovna nema nigdje
 
Član
ej raja..izvinite sto dizem staru temu..nedavno sam poceo da igram opet slrr... i igram igricu..i krenem da kupim auto..ili da se vozam ne uvjek izbaci mi ovo
Fatal! Missing mesh file:
cars\racers\Ninja_data\meshes\_phys_chassis_mot_left.scx
..sta mi je ciniit..i da vas pitam za ubacivanje auta..ubacio golf 4 cim sa kreno igrat..ima jedno 5 dana ..i nikad je nema ...a nonstop kupujem.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top