Street race legal

Street race legal

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako nebaso sam na ovu igricu i skinem je i dopadne mi se ako hoce jos neko da proba slobodno imas sve sto zamislis rastavis auto sav vadis djelove ma sve........evo link http://isohunt.com/torrent_details/28281803/street+legal+racing+redline?tab=summary bice i slika
 
Član
Stari, nisi svjestan. Ta igra je nesto najjace za kompjuter, pogotovo nastavak, Street Legal Racing Redline. Jedna od najmanje expoziranih a najboljih igara za komp, nastavak ima i bezbroj dodataka za skinuti online, GOM recimo Gods of mods stranica, ne sjecam se tacno linka progooglaj, izbezumit ces se kad vidis.
 
Član
Ne moze online, pogledaj na piratebay.org, bolju racing igru neces naci, to ti garantujem. Fizika je bila losa negdje do zadnjeg updatea, ali na onim kasnijima bolest cista.
 
dobro nema veze ako ne moze online aj potrazi slabo se snalazim na ovoj strnici probao sam ali ne ide mi aj probaj pronaci plis aj do sutra ces naci do ovo doba
 
Član
to je po mom misljenju jednaod najboljih igrica vezana za tuning auta...to je cista bolest...kad sam je tek skinuo dva dana sam neprestano igrao...htio me stari iskasapiti..konta budala...imam ja nekih stranica odakle sam skidao auta(najprije sam skinuo golf mk2) i jos neke dodatke poput suspension, pistons, i jooooos mnogo toga ima ...sadcu vam postaviti ali morate se registrovati na ove stranice da bi mogli skidati njihove fajlove...
www.promods.us
www.ger-tech.net
www.gom-team.com
www.kietekas.com
 
Član
@dino, pa to je to, redline ;) u prvom dijelu mi je samo furka jaka bila da su se mogli odvalilti i dijelovi motora, zakucao ja auto u pod i proklizem na trotoar i odvalim karter na po ceste :)

A igra je bolest, par mjeseci sam visio uz nju, dodataka kao u prici....
 
Član
gods of mods ekipa, oni su jos aktivni koliko znam, imam njihovog vodju singha na msnu odavno :) pa vidim da mijenja PMove, spominje neke izmjene na igri
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top