Street Race 16. i 17.07.

Street Race 16. i 17.07.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
prica koja se neko vrijeme vrtila danas je konacno postala i zvanicna..
kao sto su radmila i kale ukratko napisali, bili smo danas u gradisci i uvjerili se na licu mjesta i u ozbiljnost domacina ( AK TAXI BAR i firma TAXI BAR ) ali i u potencijal staze..
reci cu samo jedno za sad..
potrudit cemo se zajedno da napravimo spektakl kakav BiH do sada jos nije vidjela !!
datum smo stavili na vrijeme kako bi svi mogli planirati dane, a sve ostale informacije ici ce uskoro...

ovaj vikend je pod moranje svima koji vole dobru zabavu, dobra auta, dobre (ili vise nego dobre..) hostese ;) i dobar show..

vidimo se ...

:123: :cool: :123:
 
Član
podloga je autoput, grubi sloj. Finalni još nije navučen.
IMAG0213.jpg


mali ljudi za velika djela! :)
IMAG0216.jpg


nadvožnjak ispod kojeg će biti start. Ovdje će biti VIP caffe.
IMAG0219.jpg


pogled
IMAG0217.jpg


Kad se ovo sve uredi, i napuni trkačima, stajlerima, dB-ovcima, kamionima (da, dobro ste pročitali..), motociklima, hostesama, gostima... ko preživi pričat će!
 
hocu ja u V.I.P. caffe,valjda sam kao oldschool spamer zasluzio malo paznje :cool:


sala na stranu,mislim da ce biti dobre zabave gore,ako mi obaveza dozvoli onda sam gore za makar jedan od datuma...
 
Član
Imam osjecaj da ce biti problema oko ove VIP loze :D

Bas mi je drago da se kod nas pravi jedan ovakav event :cool:

Cestitke za TAXI-BAR, AK Slavoniju i SRCS

:123::123::123:
 
Svaka Vam čast, ovo se cijeni.
Samo pominjanje Taxi bar Gradiska+AK Slavonija i SRCS obecaje puno, vjerujem da ce ovaj Street race bit za dugooo pamcenje.

Vidimo se Ako bog da:cool:
 
Član
Svaka cast :cool: ,,,ekipa iz A.K. Custom Crew ce doc da podrzi i ovaj event kao i svaki u gradisci ,,,, jedva cekam ,,,ma ima da bude ludiillloooooo :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
smajke je napisao(la):
CrueL je napisao(la):
Svaka cast :cool: ,,,ekipa iz A.K. Custom Crew ce doc da podrzi i ovaj event kao i svaki u gradisci ,,,, jedva cekam ,,,ma ima da bude ludiillloooooo :cool::cool::cool::cool::cool:

Ko je A.K.Custom Crew :)

Odzak i Modrica,,,da si bio u Odzaku na tuning show-u znao bi :D ,,,mislim da dosta raje zna Ivicu,,, :icon_smile: ,,,upoznat ces nas ;)
 
Član
aBd mogao bih i ja doci iz Sanskog Mosta s par svojih prijateelja il snekim od clanova AMK - 70


Morat cu seb napravit neku majcu bosnicos , imam zelju da upoznam raju , da vidim i ja to nesto uzivo :D :D :cool::cool:


Sve u svemu RESPECT
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top