Street Race 16. i 17.07.

Street Race 16. i 17.07.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Premorio se, vidio brdo poznate i novopoznate raje, ;) vozio, maltene dozivio toplotni udar.....znaci standardni street race hahahah :cool:
 
Član
ev i mene kuci,extra bilo,upoznao i vidio neke raje,ludnica vazdan,grijalo zestoko,jedina zamjerka za organizaciju je parking za gledaoce onaj tamo,kritican je pravo prilaz,zapinjali smo,pogotovo na onom mosticu:icon_confused:
ostalo extra,premoreni,al zadovoljni :cool:
 
Početnik
trizex je napisao(la):
Premorio se, vidio brdo poznate i novopoznate raje, ;) vozio, maltene dozivio toplotni udar.....znaci standardni street race hahahah :cool:

znaci, i bolje sto nisam sa golfom dolazi (i da sam mogao), nece meda kad je toplo...mislim, uzmem ja i tad mukija, al to se ne pika :D
Kolko si vozio, da se ja prema tebi orjentisem, otprilike? :cool:
 
Član
Ne da je toplo bilo, neg prevruce, ja se prijavio za style i nesto su popisivali, al sam se kasnije isfuro za Tuzlu pa neznam imal kakav rezultat neceg :D :D
 
Meni je bilo super,jeste da je bilo vruce ali boze moj ne moze sve biti potaman.Jedina zamjerka organizatorima je sto je style bio dole na travi,mislim da je mnogo bolja solucija gore na mostu,ali vjerovatno je bio razlog zasto gore nije bilo :D

Uglavnom umoran od puta,nenaspavan odoh leci,budite pozdravljeni,slike ocekujte za dan - dva :)
 
Član
@oggy ma tragicno, ja popizdio, prva voznja 17.0 s reakcijom 0.9 .....ja se isfurao ziv, poslije mi par ljudi rece da su se svi odreda zalili da im je vrijeme pola sec - sec losije nego inace.....da li radi vreline, ili sta, pojma nemam.....kvalifikacije sam uspio odvesti kako treba, pustio gas na 120 (inace mi je izlazna 150, zadnjih 50 metara se kotrljao samo) i napravio 16.6, ponadam se da je sve ok, kad na prvoj trci pun gas opet 16.6 i tu i ispadnem.....
 
Član
trizex je napisao(la):
@oggy ma tragicno, ja popizdio, prva voznja 17.0 s reakcijom 0.9 .....ja se isfurao ziv, poslije mi par ljudi rece da su se svi odreda zalili da im je vrijeme pola sec - sec losije nego inace.....da li radi vreline, ili sta, pojma nemam.....kvalifikacije sam uspio odvesti kako treba, pustio gas na 120 (inace mi je izlazna 150, zadnjih 50 metara se kotrljao samo) i napravio 16.6, ponadam se da je sve ok, kad na prvoj trci pun gas opet 16.6 i tu i ispadnem.....

kakva je to reakcija triza:icon_question: sigurno nisi imao gdje kupiti FG-a :icon_biggrin:
 
Član
s1ck je napisao(la):
trizex je napisao(la):
@oggy ma tragicno, ja popizdio, prva voznja 17.0 s reakcijom 0.9 .....ja se isfurao ziv, poslije mi par ljudi rece da su se svi odreda zalili da im je vrijeme pola sec - sec losije nego inace.....da li radi vreline, ili sta, pojma nemam.....kvalifikacije sam uspio odvesti kako treba, pustio gas na 120 (inace mi je izlazna 150, zadnjih 50 metara se kotrljao samo) i napravio 16.6, ponadam se da je sve ok, kad na prvoj trci pun gas opet 16.6 i tu i ispadnem.....

kakva je to reakcija triza:icon_question: sigurno nisi imao gdje kupiti FG-a :icon_biggrin:

auuuuuuuuuuu truza ti pi+kin dim za mene ja vozim visokih 14" et vidio je dado sinoc hahahahahaha!!jbg brate culi smo da je svima lose vrijeme bilo sad sta je razlog to vi bolje znate!sve u svemu svaka cast brate!
 
bilo dobro jedva sam sebi doso koliko sam se Napio,hvala momcima koji su bili sa nama Ogiboy,Suki,Ivica sa cuprom,prhebena ekipa bila svaka cast .........;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top