Sto radis 2.0 16v ?

Sto radis 2.0 16v ?

Član
Zanima me ima li ko iskustva sto da radim da se dobije vise konjica ubacio sma u Golf 2 motor 2.0 16v iz Golfa 3 '97 god. ide extra al bih jos da radim. Sto bi vi preporucili?
 
esso_sa je napisao(la):

naravno, ako covjek ima par k€ viska.. :icon_biggrin:

EDO turbo je jako skupa prerada, daje puno snage, al je preskupo..

izduv, usis, chip i dosta.. za svakodnevno, za trkanje maybe nitro bolja opcija..
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):

naravno, ako covjek ima par k€ viska.. :icon_biggrin:

EDO turbo je jako skupa prerada, daje puno snage, al je preskupo..

izduv, usis, chip i dosta.. za svakodnevno, za trkanje maybe nitro bolja opcija..

Znam da je puno skupo al je i bolje od nitra nitro moras punit palit ovo kad treba samo gas i eto.Koliko bi moglo kostat?

Ima li ko iskustva ,valja li ovaj menjac za Golfa 3 GTI sa sperom je ,i ova sinter lamela?
Razmisljam da uzmem a ne znam jel odgovarajuci.
 

Prilozi

  • P8270371.JPG
    P8270371.JPG
    40,6 KB · Pregleda: 18
Član
SoundLunatic je napisao(la):
naravno, ako covjek ima par k€ viska.. :icon_biggrin:

EDO turbo je jako skupa prerada, daje puno snage, al je preskupo..

izduv, usis, chip i dosta.. za svakodnevno, za trkanje maybe nitro bolja opcija..

Jel ti to iz iskustva ili sta posto sam ja sam sebi slozio turbo i nisam potrosio par hiljada eura kako ti kazes :icon_confused:


SoundLunatic je napisao(la):
valja li ovaj menjac za Golfa 3 GTI sa sperom je ,i ova sinter lamela?
Razmisljam da uzmem a ne znam jel odgovarajuci.

A ko ti je rekao da je ovaj mjenjac sa sperom ? Koja je oznaka ?
 
esso_sa je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
naravno, ako covjek ima par k€ viska.. :icon_biggrin:

EDO turbo je jako skupa prerada, daje puno snage, al je preskupo..

izduv, usis, chip i dosta.. za svakodnevno, za trkanje maybe nitro bolja opcija..

Jel ti to iz iskustva ili sta posto sam ja sam sebi slozio turbo i nisam potrosio par hiljada eura kako ti kazes :icon_confused:

pa kvalitetno i trajano slaganje turba po meni zahtjeva tu cifru..

a koliko si ti potrosio i sta si sve radio na motoru? nekazem ja da se nemoze sloziti turbo za manje para ali koliko je uopce pouzdano..
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
pa kvalitetno i trajano slaganje turba po meni zahtjeva tu cifru..

a koliko si ti potrosio i sta si sve radio na motoru? nekazem ja da se nemoze sloziti turbo za manje para ali koliko je uopce pouzdano..

Posto si mi vec pokazao da pricas napamet, besmisleno bi bilo da ja sad trosim vrijeme i tebi objasanjavam sta sam ja sve radio sa svojim motorom
Bitno je da me sluzi vec solidno vrijeme, ne trosi ni kapi ulja a uredno proizvodi povisoku snagu... Ja bi reko da sam ga kvalitetno slozio i da je pouzdan a nisam potrosio par hiljada eur ;)
 
Član
esso_sa je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
pa kvalitetno i trajano slaganje turba po meni zahtjeva tu cifru..

a koliko si ti potrosio i sta si sve radio na motoru? nekazem ja da se nemoze sloziti turbo za manje para ali koliko je uopce pouzdano..

Posto si mi vec pokazao da pricas napamet, besmisleno bi bilo da ja sad trosim vrijeme i tebi objasanjavam sta sam ja sve radio sa svojim motorom
Bitno je da me sluzi vec solidno vrijeme, ne trosi ni kapi ulja a uredno proizvodi povisoku snagu... Ja bi reko da sam ga kvalitetno slozio i da je pouzdan a nisam potrosio par hiljada eur ;)


Jesi bar klipove mjenjao ? :D
 
Top