Što me oblatše Amerikanci

Što me oblatše Amerikanci

Little Dragon je napisao(la):
ne znaju oni sta je brdo , amerika pukla livada dovedi ih u Bosnu da im se auta pocnu gasiti:123:

kako ne znaju, vidis da je ovaj najveci pljuvator iz montenegro. on najvise i pametuje
 
Legend
sto se zamaras, mislis da raja na ovom forumu nesto bolje misli ?
misli.. dok pise, a u glavi sasvim druga prica, dok ne uradis nesto "Pogresno" pa te svi oblate.. takav ti je narod, zavidan, nebitno gdje..

bas me interesuje sta voze ovi idioti sto su sumaheri na tastaturi..

electroboy je napisao(la):
Ide M5 ko blesav....Samo ipak vi kroz naseljena mjesta polakse...;)

slozio bi se sa ovim..
 

MTR

Član
.nOKe je napisao(la):
sto se zamaras, mislis da raja na ovom forumu nesto bolje misli ?
misli.. dok pise, a u glavi sasvim druga prica, dok ne uradis nesto "Pogresno" pa te svi oblate.. takav ti je narod, zavidan, nebitno gdje..

bas me interesuje sta voze ovi idioti sto su sumaheri na tastaturi..

electroboy je napisao(la):
Ide M5 ko blesav....Samo ipak vi kroz naseljena mjesta polakse...;)

slozio bi se sa ovim..

ono sto im je tata kupio :D

a ono gore prvo stoji ko Mt.Everest ;)
 
Legend
iskompleksirana nacija koja uvijek ima PREvisoko misljenje opcenito o sebi , pa i o znanju , i o voznji , i o masinama bla bla bla ....

druze kako ti je sad savrsen bmw , da si ga jos 10x boljeg stavio nasli bi mu manu

takvih i ovdje , i na par drugih foruma ima na bacanje , hocu reci da ne znam sta da vozis i koliko da je dobro , eto hoces to da podijelis sa drugim ljubiteljima auta ne vazno koje je auto , posto puno ljubomore ima medju nama sto je 100% istina i realnost .......To tvoje idealno/savrseno/kvalitetno NE PROLAZI jer si bolji od nekog ....
a o ovim iskompleksiranim mulcima da ne pricam , vidis da dok je prvi komentar pao , ostali su samo za njim , ko lancana reakcija hah :D

Ti , i mi znamo sta imas , svaka tebi cast na svim ulaganjima , i savrsenom autu ........ nemoj se zamarati haterima...ja sam davno prestao ;)
 
Član
3rd vid...seemed fine to me except when he floored it towards the cop car in an attempt to scare them or ram them or who knows what...then it became way cooler lol :lol:
 
Član
His car looks nice, but I don't think we'd be friends.:lol:
hahah koji idioti ,imaš najbolju e39-ku ;)
 
Top