Što me oblatše Amerikanci

Što me oblatše Amerikanci

Član
Ma vecina ih je na tvojoj strani, samo ovaj crnogorac koji je i postavio klip glumi nekog moralistu :cool:
 
Član
trizex je napisao(la):
Ma vecina ih je na tvojoj strani, samo ovaj crnogorac koji je i postavio klip glumi nekog moralistu :cool:

Bitno da si ti bio brži od ///M-a u Gradišci.:D :lol::lol::lol:

Rinaldo, ko ih jebe, nek' dođu ovdje i provjere kako se vozi i koliko brzo ide i neka potjeraju svoj ///M.:cool:
 
Član
amerikanci....
kada nemaju opsteg znanja ni o cemu ne mogu konstruktivno komentarisati, ovo je tebe pokupila lavina opsteg misljenja na forumu bez argumenata...
znas ono kada jedan kaze da je nesto dobro i onda se svi iza njega nadovezu komentarisuci isti detalj kako je dobar, ili
neki troll nesto oblati i odjednom se javi tim srucnjaka koji ce iznositi neke glupe pretopstavke samo da bi se slozili sa velikim guruom foruma... ako se supriostavis onda nisi deo "raje".

toga ima na svim forumima a u izrazenoj meri na nasem ... ne beri brigu, bas su im truba komentari :D


ovo je sindrom zvan
"pametnjakovic i 40 istomisljenika"

iskuliraj! ;)
 
Član
Ma regat ću se ja na ovaj forum , mada ne volim prepucavanja preko tastature ali ovo će biti zanimljivo :icon_smile:
 
Član
trizex je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Bitno da si ti bio brži od ///M-a u Gradišci.:D :lol::lol::lol:

Ja imam video dokaz toga i nista me vise ne interesuje :D

Ja sam zivi svjedok, ko ne vjeruje,...:D
Mogli smo i u povratku kad je Rinaldo imao mene kao suvozaca, moza bi i tad dobio jer smo bili teski.:D
Jedva cekam sledeci meet da se opet svi okupimo, sorry za OFF.;)
 

MTR

Član
dok on podje ti kikdown odvali hahah :lol::lol::lol:hoj hljebe

odmice , odmice , odmice, ide bolje ide bolje ......... dobro je ba , dobro je ba , dooobro je ba , a ja konja jebo ja mater :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ovaj suvozac iz 8-ce je dusu dao za komentatora

ovaj klip je tito , ev gledam ga vec 5 put , a ovi debili po tim anam tam forumima mogu kenjat kolko oce' pusti kraju druze
 
MTR je napisao(la):
dok on podje ti kikdown odvali hahah :lol::lol::lol:hoj hljebe

odmice , odmice , odmice, ide bolje ide bolje ......... dobro je ba , dobro je ba , dooobro je ba , a ja konja jebo ja mater :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ovaj suvozac iz 8-ce je dusu dao za komentatora

ovaj klip je tito , ev gledam ga vec 5 put , a ovi debili po tim anam tam forumima mogu kenjat kolko oce' pusti kraju druze

Sve bih isto napisao i u svom komentaru...koji su to levati ne mogu da vjerujem komentator je VRHH:D

A sto se tice ugojene nacije,samo neka vide kada Rinaldo na snimku sa Audijem odmoice i kako odmice...pa jel,nije ni Audi za baciti ali naspram BMW-a papirni brodic...
 
Top