Što me oblatše Amerikanci

Što me oblatše Amerikanci

Član
Poslao mi drug link sa Američkog foruma (nisam znao ni da postoji) pa reko da podjelim s vama , popljuvaše me ali jbg šta ću , drago mi je da sam poznat preko ocean-a...:icon_sad:

http://www.m5board.com/vbulletin/e39-m5-e52-z8-discussion/199701-e39-m5-douche-millenium.html
 
Član
e vala svašta,tipicno,prvo pocnu pljuvat' pa onda na kraju kazu da i nije toliko loše,a nijedan normalan argument ne daju :lol:
btk druze,poznat si diljem svijeta :D
 
Član
dobro izazvao si paznju, uskoro ce biti video na TK :cool:
istina ovaj video na stazi i jest kahva, al uvjeti su bili nula da bi rizikovao da se slupas, sto nisu uzeli u obzir ...
ma ljubomorni ba :icon_biggrin:
 
Član
meni bi bilo drago da me hejtuju :D

pogledas prvi snimak i dosta, brate ode ti od audija k'o od sale :)
 
Član
pa dobro i nije toliko strasno, u glavnom samo neki kritikuju onaj nitro sto imas sto izlazi iz grila, ono kad ga ovaj u audiju utjera malo u blokadu kad zaobilazi kombi, ovo na brdu sto nesto klepece u autu i generalno sto se brzo vozi po cesti sa dvije trake. al auto je bomba, tako da nemaju oni nista posebno reci sto se toga tice, libo te racku :cool:
 
Član
Pa trebas im poslati svoju sliku da vide da si ti ozbiljan da imaju predođžbu o tebi ali mene ova dvojica u audiju samo tako nasmijaju komentarima:lol::cool:
 
Član
onoj dvojici sam se upišao :lol::lol::lol: ajde ajde sad kick down :lol: bembara je extra pusti amere udaraju dume ostalom ostatku svijeta ;) brdsku si dosta oprezno odvozio možeš i ti i auto bolje al cesta mi nije djelovala suha baš
 
Član
George je napisao(la):
onoj dvojici sam se upišao :lol::lol::lol: ajde ajde sad kick down :lol: bembara je extra pusti amere udaraju dume ostalom ostatku svijeta ;) brdsku si dosta oprezno odvozio možeš i ti i auto bolje al cesta mi nije djelovala suha baš

10 min prije je plusak bio, abs mi ne radi i moje auto nije za brdske trke , što nije smetalo da imam bolje vrijeme od pola vozača taj dan koji su se takmičili
 
Član
rinaldo je napisao(la):
George je napisao(la):
onoj dvojici sam se upišao :lol::lol::lol: ajde ajde sad kick down :lol: bembara je extra pusti amere udaraju dume ostalom ostatku svijeta ;) brdsku si dosta oprezno odvozio možeš i ti i auto bolje al cesta mi nije djelovala suha baš

10 min prije je plusak bio, abs mi ne radi i moje auto nije za brdske trke , što nije smetalo da imam bolje vrijeme od pola vozača taj dan koji su se takmičili

dobar dobar svakako ;)
 
Top