Stize Audi Rs1

Stize Audi Rs1

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Anes mo: Ti uopće ne razumiješ o čemu govorim. Da li je tebi kvalitetan automobil koji se kvari kao i jeftinija konkurencija (ili više), a ima lijepu završnu obradu i kvalitetne materijale ili obrnuto? Pojam kvalitete se prepliće sa pojmom pouzdanosti.

Sigurno nisi procitao moj komentar na stranici 7
"Ja mislim da se jedan auto gleda kao cjelina"

Kao moze biti jedan auto kvalitetan ako se kvari , to znaci da taj auto nije pozdan i da je nekvalitetan.

Sigurno si gledao auto emisije pa sta ocjenjivaju kod jednog auta : Motor, konfor , izrada unutrasnjosti, potrosnja i cjena. Ima ostalih x razloga koji se mogu gledati pri izboru pojedinog modela i marke. Zavisno od namjene za koju se taj automobil koristi.

Da si u srednjoj iimao predmet Osnovi drumskog saobracaja Znao bi o cemu ti pricam.


Pozz :D
 
ZELA GTI je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Anes mo: Ti uopće ne razumiješ o čemu govorim. Da li je tebi kvalitetan automobil koji se kvari kao i jeftinija konkurencija (ili više), a ima lijepu završnu obradu i kvalitetne materijale ili obrnuto? Pojam kvalitete se prepliće sa pojmom pouzdanosti.

e to je nidje veze jer nemoze auto bit nepouzdano a u isto vrijeme kvalitetno,kvalitetno je auto koje zadovoljava sve segmente...to jest zavrsnu obradu,pouzdanost materijale...itd itd a tu se cijena nemize svrstat jer kolko para tolko muzike..a pouzdanost se itekako moze svrstati u kvalitete

Pa šta ja govorim? :icon_rolleyes:Onda je jako malo Njemačkih auta kvalitetno:D

to ti mislis nisam ti ja kriv sto nevidis dalje od pezoa il sta vec vozas nebitno....probaj nesto drugo i uvidjeces da ima vise prednosti nego mana.....a nemislim samo VW kao drugo ima jos dosta dobrih i boljih marki od VW...tako da trebas malo vidike proisirit

:lol::lol::lol:

Ti uopće ne razumiješ o čemu se ovdje piše. A jedan balavac da meni govori da trebam proširiti vidike. Dok si se ti igrao s autićima po pjesku ja sam vozio Švabe, Talijane i Francuze;)

Mini rulz:D

stipu ba zela...ja znam da su ljudi prelazili s francuza na švabe, pa se vraćali francuzima...
a kolko znam, niko se od onih što su švabe vozali, pa kupili francuza, ne vrati ponovo na švabu...
ovakve priče mogu pričat, samo oni koji nisu nikad posjedovali francusko auto.. :)
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
e to je nidje veze jer nemoze auto bit nepouzdano a u isto vrijeme kvalitetno,kvalitetno je auto koje zadovoljava sve segmente...to jest zavrsnu obradu,pouzdanost materijale...itd itd a tu se cijena nemize svrstat jer kolko para tolko muzike..a pouzdanost se itekako moze svrstati u kvalitete

Pa šta ja govorim? :icon_rolleyes:Onda je jako malo Njemačkih auta kvalitetno:D

to ti mislis nisam ti ja kriv sto nevidis dalje od pezoa il sta vec vozas nebitno....probaj nesto drugo i uvidjeces da ima vise prednosti nego mana.....a nemislim samo VW kao drugo ima jos dosta dobrih i boljih marki od VW...tako da trebas malo vidike proisirit

:lol::lol::lol:

Ti uopće ne razumiješ o čemu se ovdje piše. A jedan balavac da meni govori da trebam proširiti vidike. Dok si se ti igrao s autićima po pjesku ja sam vozio Švabe, Talijane i Francuze;)

Mini rulz:D

stipu ba zela...ja znam da su ljudi prelazili s francuza na švabe, pa se vraćali francuzima...
a kolko znam, niko se od onih što su švabe vozali, pa kupili francuza, ne vrati ponovo na švabu...
ovakve priče mogu pričat, samo oni koji nisu nikad posjedovali francusko auto.. :)

evo meni je francuz bio prvo auto (sto se vidi po nicku) i navozao sam ih se vise komada i razlicitih marki, i poslije njega presao na "narodno auto" i nikad se ne mislim vratit na francuza u svom zivotu, samo svabo ali i to nesto iznad vw-a iako mi je i on 10x bolji od francuza, tako da ta tvoja konstatacija pada u vodu... ;) ukusi se razlikuju, a posto vidim da si stariji ne baljezgaj gluposti bezveze... NHF ;)
a sto se tice audija rs1, previse para brate, al bas previse :icon_rolleyes:
 
Član
Vidim ovdje svako pise ponesto pa da i ja dodam :cool:
Ja bih vozio VW taman kad bi se svaki dan kvario, ma ne moram ga ni voziti bitno mi je da je VW :cool:

ne vrijedi raspravljati ;)
 
_vwfan_ je napisao(la):
Vidim ovdje svako pise ponesto pa da i ja dodam :cool:
Ja bih vozio VW taman kad bi se svaki dan kvario, ma ne moram ga ni voziti bitno mi je da je VW :cool:

ne vrijedi raspravljati ;)

to je druga stvar...tebi se ta marka sviđa sama od sebe...al kad kažu da ga voze jer su jeftini dijelovi, i jer ne ne kvari, onda bi ih najrađe pljuno u facu...
vozim auto koje mi se sviđa, bez obzira kolko je skup servis i dijelovi...
i uostalom, svaki originalni dio je otprilike iste cijene, bez obzira na proizvođača...
 
Top