Stize Audi Rs1

Stize Audi Rs1

Član
Slazem se sa Zelom i meni je 500 Abarth jedan od najljepsih malih automobila...

fiat-500-abarth-18-02-09.jpg


RS1 cu postovati zbog mehanike prije svega, ako dodje uz AWD i 220+ KS.

Al da mi ima ljepsih auta od A1, itekako ima.
 
Salle je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
niko nije reko ni da ovo ne valja, al jednostavno je DS3 ljepši i unikatniji...ovo izgleda isto svaki audi, samo umanjen...jednostavno nije to to...
ovakva auta trebaju da imaju nesto posebno...
pogledaj samo Minija, VW Bubu, Fiata 500, Alfu MiTo...svi imaju nešto posebno...dok ovaj, ništa...
dobar je, al nije za te klase u koju ga plasiraju...

jah eto, ti znaš štručnjače...mali malo te pratim pa na svakoj si temi top stručnjak kada je riječ audi, da ti nije babo radio tamo pa bio istjeran ili u čemu je fazon ?

kažeš ovaj nema ništa posebno, e jbga, kao prvo poseban je što je Audi u tom segmentu sada napravio jurilicu, misliš da to nije dovoljno razlog da bude poseban ?

i ovo dobar je, ali nije za te klase u koju ga plasiraju... pa za koje je eto ? de nam reci !

kao prvo, ne želim se uopšte s tobom raspravljat...imam dovljno godina možda i da ti otac budem, tako da sve sto govorim, govorim iz nekog ličnog iskustva...
radim s autima, i navozo sam se auta, kolko ti bog hoće...
po meni je audi za više klase, jednostavno nije za ovog...
prije kad kažeš audi, zna se da je minimum A4, i da je to bila limuzina...
hajd uvedoše A3, ok, luksuzniji golf...al brate, sad kad pogledaš, kad kažeš audi, može bit i prkno od 3 m i jebeni SUV i sto nekih sranja...nije to to...nek se svako drži onoga u čemu je među najboljim...a zna se u čemu je audi do sad bio..

emir_89 je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
DS3 je za ovo izmislio auto...al eto, valja i njima napravit konkurenciju DS3 Racing verziji od 200 KS :)
i slažem se da je ružan nazad...baš sam testnog vidio uživo, i izgleda isto umanjena Q7-ica nazad...

hahahah samo cu se nasmijat :lol: ne kazem da je ds3 ruzan i los, al po mom misljenju, nije ni blizu ovom avdiji. meni je extra i sa zada i ne bih se bunio da imam jednog iako je ovako malesan... :cool:

niko nije reko ni da ovo ne valja, al jednostavno je DS3 ljepši i unikatniji...ovo izgleda isto svaki audi, samo umanjen...jednostavno nije to to...
ovakva auta trebaju da imaju nesto posebno...
pogledaj samo Minija, VW Bubu, Fiata 500, Alfu MiTo...svi imaju nešto posebno...dok ovaj, ništa...
dobar je, al nije za te klase u koju ga plasiraju...

ds3 i mini, svaka cast, mogu im odat "svoje priznanje" al buba, fiat 500 i mito su preruzni u odnosu na ovaj autic... ;)

sam kažeš da svako ima svoje mišljenje i ukus...zašto onda uopšte meni išta govoriš...jednostavno se meni Fiat 500 i ta ekipa više sviđaju od ovog monotonog audija...
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
kao prvo, ne želim se uopšte s tobom raspravljat...imam dovljno godina možda i da ti otac budem, tako da sve sto govorim, govorim iz nekog ličnog iskustva...
radim s autima, i navozo sam se auta, kolko ti bog hoće...
po meni je audi za više klase, jednostavno nije za ovog...
prije kad kažeš audi, zna se da je minimum A4, i da je to bila limuzina...
hajd uvedoše A3, ok, luksuzniji golf...al brate, sad kad pogledaš, kad kažeš audi, može bit i prkno od 3 m i jebeni SUV i sto nekih sranja...nije to to...nek se svako drži onoga u čemu je među najboljim...a zna se u čemu je audi do sad bio..




ajmo se igrati klikera, a nek se svako drzi svog klikera....


de bolan šta je tebi, danas nema milosti niti jedna kompanija prema drugoj, prati malo šta svi rade svi koncerni i auto industrije koliko god su moguće forsiraju svoje proizvode a i stalno proširuju asortiman, stvar je trzisnog zauzeća, ondosno u konačnici sama količina prodaje i profit...

kad kažeš audi je nekad proizvodio samo limuzine, a sad od A(1-do-A9, izmedju i Q5-7, RS1-2-3-4-5-6-R8,sport quattro), ali vidiš da je to danas trend, pa valjda cijeli svijet zna šta radi i svi ti proizvodjači nije audi jedini po tom pitanju. Pogledaj Porsche (pokraj svojih "standardnih" sportaša, proizvodi i Cayene, Panamera i sl.) Mercedes isto od a-b-r-c-g-gl-ml-s-sl-slk-slr-sls i neznam sam koje sve klase proizvodi auta, BMW isto tako, od 1-do-7 x3-x6 i slicno, i mnogo je takvih firmi što danas nastoji proširiti svoj asortiman, samo je pitanje finansijske izvodljivosti tog projekta... jer nije zgodno biti multibrand proizvoditi auta svih razlicitih vrsta...

a što se tiče tvog komentara i to da mi možeš biti otac, mogu ti samo reć da si dovoljno mlad znao bi ovo, a da si dovoljno star nebi srao o ovome što neznaš...tako da me čisto boli ***** jesil ti balavac ili neki djed tamo...
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
Astra je napisao(la):
Fiat 500 se moze svidjat vise samo ljudima koji imaju homo sklonost

hahaha, što je vama fauveovcima mrsko priznat kad talijan nešto dobro i lijepo napravi...:lol:

hajd astra sto je rekao, al smajke rece da mu fiat 500 nije nesto, covjek koji se rodio, zivi i umrijet ce sa fiatom :lol:
 
Salle je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
kao prvo, ne želim se uopšte s tobom raspravljat...imam dovljno godina možda i da ti otac budem, tako da sve sto govorim, govorim iz nekog ličnog iskustva...
radim s autima, i navozo sam se auta, kolko ti bog hoće...
po meni je audi za više klase, jednostavno nije za ovog...
prije kad kažeš audi, zna se da je minimum A4, i da je to bila limuzina...
hajd uvedoše A3, ok, luksuzniji golf...al brate, sad kad pogledaš, kad kažeš audi, može bit i prkno od 3 m i jebeni SUV i sto nekih sranja...nije to to...nek se svako drži onoga u čemu je među najboljim...a zna se u čemu je audi do sad bio..




ajmo se igrati klikera, a nek se svako drzi svog klikera....


de bolan šta je tebi, danas nema milosti niti jedna kompanija prema drugoj, prati malo šta svi rade svi koncerni i auto industrije koliko god su moguće forsiraju svoje proizvode a i stalno proširuju asortiman, stvar je trzisnog zauzeća, ondosno u konačnici sama količina prodaje i profit...

kad kažeš audi je nekad proizvodio samo limuzine, a sad od A(1-do-A9, izmedju i Q5-7, RS1-2-3-4-5-6-R8,sport quattro), ali vidiš da je to danas trend, pa valjda cijeli svijet zna šta radi i svi ti proizvodjači nije audi jedini po tom pitanju. Pogledaj Porsche (pokraj svojih "standardnih" sportaša, proizvodi i Cayene, Panamera i sl.) Mercedes isto od a-b-r-c-g-gl-ml-s-sl-slk-slr-sls i neznam sam koje sve klase proizvodi auta, BMW isto tako, od 1-do-7 x3-x6 i slicno, i mnogo je takvih firmi što danas nastoji proširiti svoj asortiman, samo je pitanje finansijske izvodljivosti tog projekta... jer nije zgodno biti multibrand proizvoditi auta svih razlicitih vrsta...

a što se tiče tvog komentara i to da mi možeš biti otac, mogu ti samo reć da si dovoljno mlad znao bi ovo, a da si dovoljno star nebi srao o ovome što neznaš...tako da me čisto boli ku*ac jesil ti balavac ili neki djed tamo...




svaka čast na kulturi momak...nema šta, da mi je samo znat ko te tome naučio...

ja jednostavno imam svoje mišljenje...nisam reko da je audi samo glup...al i sam BMW i Mercedes, što su počeli širit svoje proizvode...
Mercedes kad je A klasu napravio počeo je sa erom gluposti, pa poslije B klasa, i tu nastade sranje...
BMW-u svaka čast na X5-ici, al sve poslije X3, X1, X6 su gluposti...serija 1 je donekle i ok, jer je makar zadržala zadnji pogon...
Porsche isto tako kad je prvog Cayenne-a napravio, nije to...

i griješiš da ima jos marki koje to rade...ima, al ne rade sve...ima ih još kamaru koje se drže svog, i te marke najviše poštujem...

al eto, vidim da si ti izgleda zadrti audijevac, tako da s takvim ljudima, ko i s vw-ovcima nema rasprave...
 
Član
decko, shvati jednu stvar, autoindustrija nije tu niti zbog emocija, niti zbog tradicije niti bilo kojih drugih stvari, to je BIZNIS i svi rade ono za sta misle da ce im donijeti sto veci profit ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
decko, shvati jednu stvar, autoindustrija nije tu niti zbog emocija, niti zbog tradicije niti bilo kojih drugih stvari, to je BIZNIS i svi rade ono za sta misle da ce im donijeti sto veci profit ;)

Dečko :lol::lol::lol:

Oy yebem ti kruh:icon_eek:
 
ja se ismija ovdje brate dragi...nije ni cudo sto se meni sve manje i manje komentarise na ovom forumu...niko ne moe nista rec da 5 drugih ne kaze (ne bukvalno) da je glup i da nezna nista...ja vozam opel corsu A...planiram uzet omegu ili mondea nekog starijeg jer mi treba mazga za prevoz glomaznih stvari ponekad a ujedno i velko auto za duza putovanja...eto priznajem tu mehaniku njemacku donekle...iako je mazda i toyota bog za kvalitet, al ipak su ovo jeftinija auta koje bi da uzmem, vozam, poderem, na otpad...ako bi nesto zesce alfa gtv v6, fiat coupe 20v turbo (koji ce pojest svakog audija do 250konja)...
ali eto kolko god bio tu na strani njemackih auta ljudi moji ja ne mogu porec da je alfa mito, 159, citroen c6, c5, mazda cx-7, neznam neke honde (s2000 npr) da su to briljantna auta izgledom, a najprije jednostavnoscu izgleda...c6 je npr. limuzina udobnoscu i komforom za svakog audija i ta klasa se treba uzimat najprije zbog tog faktora...krivine, zezancija, ljudi moji zaboravite na to u 5m i 2,5tone...
dalje x6 je svima prelijep ovo ono, a osnovna linija (coupe-suv) i uopste taj kao "novi" segment je izmisljen davno ssangyong kayronom cini mi se il kako li se zvao, sto su svi popljuvali i proglasavali najruznijim autom na svijetu...a i jest bio ruzan ruku na srce, a mozda da su mu se montirale 20tke bio bi i on mocan....mozda...
a sad AUDI RS1...ovaj audi konkretno meni je ruzan nazad, a naprijed audi ko audi...za tu neku mehaniku svaka cast, ali smatram da se moglo ustedit na kilazi bez quattro pogona koji za jedno auto sa 200tinjak konja i laganim zadnjim krajem nije ni potreban...a to sto se neko nasmijo na ds3 sa 200konja....da se i ja nasmijem...pa mala auta, rally citroen je kolko znam u zadnjih 20 godina vise osvjetlo obraz nego audi, koji je ikona relija samo zato jer je prvi imo pogon na sve 4 (genijalno)...ali kad su ostali to uveli (delta npr) nije mi audi vise tolko briljiro cini mi se...et samo to od mene
 

MTR

Član
vidio ga prekjuce na Ilidzi ispred Brajlovica , braco mila ja ruzna auta , fabija je ljepsa bgm , neke dobre fele na njemu pa sam mogao vidjet kako je skopcan trap nazad , sve nesto sitno , malesno
ova klasa : MINI zakon

cao :)
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
svaka čast na kulturi momak...nema šta, da mi je samo znat ko te tome naučio...

ja jednostavno imam svoje mišljenje...nisam reko da je audi samo glup...al i sam BMW i Mercedes, što su počeli širit svoje proizvode...
Mercedes kad je A klasu napravio počeo je sa erom gluposti, pa poslije B klasa, i tu nastade sranje...
BMW-u svaka čast na X5-ici, al sve poslije X3, X1, X6 su gluposti...serija 1 je donekle i ok, jer je makar zadržala zadnji pogon...
Porsche isto tako kad je prvog Cayenne-a napravio, nije to...

i griješiš da ima jos marki koje to rade...ima, al ne rade sve...ima ih još kamaru koje se drže svog, i te marke najviše poštujem...

al eto, vidim da si ti izgleda zadrti audijevac, tako da s takvim ljudima, ko i s vw-ovcima nema rasprave...

tko god da me naučio, nije me u odnosu na tebe, učio da budem zatvorenog uma i tuđje zastarjele pameti...

odgovorio sam ti i na to što to ne rade sve marke auto proizvođača, a to je samo razlog skupih finansijskih projekata i naravno različite vizije i misije preduzeća.

a to što ti postuješ preduzeća koja su ostala na onom što su bila i prije 20godina je tvoj problem, a i to što ti smetaju ovakva preduzeća tipa BMW, Audi, Mercedes je također tvoj problem, ali dovodi me to u razmišljanje koliko je tvoj način razmišljanja racionalan i realan....nekako mi se sve čini da su te zamrzli 90godina i sad ozivili i da i sad mislis da zivis u istom vremenu, probudi se čovječe...

što se tiče, da sam zadrti audijevac ili vw-oac, mogu ti reć da nisam, lično volim sva auta i svaki kvalitet, inovativnost, kreativnost, tehnologiju ili bilo šta poštujem i volim napredak...lično volim i japance, njemce, francuze, italijane, amere, ali ne vidim razlog da ti dijeliš ljude na one koji to vole ili ne...
 
Salle je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
svaka čast na kulturi momak...nema šta, da mi je samo znat ko te tome naučio...

ja jednostavno imam svoje mišljenje...nisam reko da je audi samo glup...al i sam BMW i Mercedes, što su počeli širit svoje proizvode...
Mercedes kad je A klasu napravio počeo je sa erom gluposti, pa poslije B klasa, i tu nastade sranje...
BMW-u svaka čast na X5-ici, al sve poslije X3, X1, X6 su gluposti...serija 1 je donekle i ok, jer je makar zadržala zadnji pogon...
Porsche isto tako kad je prvog Cayenne-a napravio, nije to...

i griješiš da ima jos marki koje to rade...ima, al ne rade sve...ima ih još kamaru koje se drže svog, i te marke najviše poštujem...

al eto, vidim da si ti izgleda zadrti audijevac, tako da s takvim ljudima, ko i s vw-ovcima nema rasprave...

tko god da me naučio, nije me u odnosu na tebe, učio da budem zatvorenog uma i tuđje zastarjele pameti...

odgovorio sam ti i na to što to ne rade sve marke auto proizvođača, a to je samo razlog skupih finansijskih projekata i naravno različite vizije i misije preduzeća.

a to što ti postuješ preduzeća koja su ostala na onom što su bila i prije 20godina je tvoj problem, a i to što ti smetaju ovakva preduzeća tipa BMW, Audi, Mercedes je također tvoj problem, ali dovodi me to u razmišljanje koliko je tvoj način razmišljanja racionalan i realan....nekako mi se sve čini da su te zamrzli 90godina i sad ozivili i da i sad mislis da zivis u istom vremenu, probudi se čovječe...

što se tiče, da sam zadrti audijevac ili vw-oac, mogu ti reć da nisam, lično volim sva auta i svaki kvalitet, inovativnost, kreativnost, tehnologiju ili bilo šta poštujem i volim napredak...lično volim i japance, njemce, francuze, italijane, amere, ali ne vidim razlog da ti dijeliš ljude na one koji to vole ili ne...

pa jednostavno se uvijek znalo kad kažeš MERCEDES da se zna ko si...da imaš limuzinu, grdosiju od 2 tone i da te svi poštuju...a ne danas, kažeš imaš mercedesa, znaju da to može bit i A klasa i S klasa...znači glupost...

mala auta su uvijek bila za jeftinije proizvođače, tipa fiata, renoa, vw-a itd...zato i oni ne trebaju da se miješaju u luksuzne segmente, gdje dominiraju poznati iz njemačke...

neko gore spomenu C6 citroena, pa to je auto poderalo na njemačkom testu i Mečku i Audija po svemu...udobnost, ležanje...jedino nije mogo po performansama jer je najjači motor 3.0 V6, dok ovi imaju i do V10...

ja sam realan, volim sve marke (vidiš i sam da audija gotivim, kad je u pitanju luksuzna limuzina...uz njega i BMW i Mercedes), al jednostavno moje je mišljenje da nije za ovog, i tačka..
nisi se uopšte trebao upuštat u raspravu, kad nisi skonto o čemu sam govorio...
 
Član
prolaze ta vremena stare slave, kad bi tako razmišljali danas bi se samo Mercedesi proizvodili, jer je bio pojam one godine kad je prvi izmišljen i lanciran na tržište...

danas je tako, svi oni lete da što više komada proizvedu i prodaju...a jednostavno danas se i oni prilagođavaju potrošačima/kupcima...a najviše je to sama borba između konkurencije i bit je u tome da svaki od proizvođača želi što je moguće veću zastupljenost na tržištu u svim različitim grupama populacija...

da se vratimo na temu a to je RS1...
 
zato se prodaju firma firmi svakih 5 godina...to je problem globalizacije...svako oce svasta...tako je jedan aston martin prije bio pojam luksuza, sklapo se rucno u garazi na kakvu bi se mnogi naso majstori nasmijali....gledo sam reportazu...svaki motor je imo potpis onog ko ga rucno sklopi...a dana taj motor sa trake sidje (kolko se sjecam pod fordom je) i samo se naljepi lafo ime onog ko ej sklopio motor...e to ti je globalizacija o kakvoj ti govoris...i jesil ti za? imacemo za 20godina svi ista auta samo sa drugim znakom (citaj naljepnicom)....
 
Top