Stigao Mercedes C klasa:-)

Stigao Mercedes C klasa:-)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
mecka je bez dvojbe avion na cesti......prava je ladja nema sta...

a to u vezi brzine.....moj tako da kazem PISLJIVI SDI iako se ne zalim .....160 mu je po papirologiji,u mene je isao 180 na auto putu ZG SPLIT.......i to mu je kapak,jeste bila muka ali je isao

@faya ....ni ja drug nisam ni pomislio nesto lose...navodim samo pr
 
Član
trizex je napisao(la):
E potrosnja mu stvarno jeste smjesna, prica mi daidza kako mu trosi malo bla bla bla, sutim kontam serenda tipicno, dje cu kontra cojka starijeg 3 put od mene :) I bogami na putu od 1300 km dokaza mi covjek sve :)

Eh vidis, mene je stid bilo reci koliko trosi na otvorenom, tj. bojim se reci cete ovaj poludio skroz! Ali evo od Stuttgarta do Brckog,prosjecna potrosnja je bila 4,3l! Uzmemo li u obzir da sam cijelo vrijeme isao iza dajdze koji je isao sa Sprinterom ispred mene, ali i on je vozio cijelo vrijeme 130-140km/h...Dobro par puta sam mog navuko na nekih 200-210,kad mi dosadi ali brzo sam to i pusti! Bilo nas je 4 u autu i pun gepek..Eto mozemo uzeti u obzir da bordcomputer ima odstupanje nekih pola litre, 4,8l je i dalje extra!
Krenuo sam iz Stuttgarta sa punim tankom, i na izlazu iz slovenije naspem do cepa, i stane 39l goriva!A presao sam bio 805km... Ovo je najtacnija metoda kojom se moze racunati...Znaci nesto sitno ispod 5l...

Al po gradu zasigurno uzme 7l,mozda i nesto sitno vise, ovisno o gasu!!!
 
Član
ma extra je neka je to mercedes , Puno lici na S klasu samo sto je manja punoo , i sto nikad ne napisa cijenu , koliko plati il je tajna ? Pozz
 
Član
Extra auto vrhunski C-klasa mi se svidja skroz...prava je sminka pogotov ovaj Avangarde nema dalje...steta sto nema xenone...ovaj je facelift model zato i ima klarglass osvjetljenje sto je puno puno bolje od one prve verzije...zato ovaj i kosta...nek ti je sa srecom!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top