Stigao Mercedes C klasa:-)

Stigao Mercedes C klasa:-)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da predstavim i ja svoj novi automobil:)
Radi se o C klasi C200 CDI, Avantgarde oprema, velika navigacija, grijanje u sjedistima, parking senzori, klarglasscheinwerfer(farovi nesto drugaciji i zmigavci u retrovizorima,tj prozirni).
Rucni mjenjac 6 brzina, i sa svojih 116ks mogu samo reci da sam pozitivno iznenadjen...Jer auto uopste nije lijeno cak i sa punim gepekom i sa 4 osobe u autu...
Felge su original Avantgarde koje idu uz ovaj model, po mom misljenju one najbolje stoje uz njeg, ako neko ima bolji prijedlog, nek predlozi...Gume su 225/50-16

Vozio sam ga do nekih 220, i iznenadio sam se da zasigurno moze lahko dostici i 230!!!
Auto sam kupio u njemackoj, tj otisao gore pa trazio sebi auto po svom ukusu(avantgarde):) svi servisi su radjeni u jednom mercedesovom servisu, do prije 10,000km!







Pozdrav!
 
mecka je to dzerman enzinjering brate mora bit dobro :icon_biggrin: nek je sa srecom da se nikad ne sudaris i da ti ga nikad ne maznu :icon_biggrin:
 
Član
Nek je sretan i uz brdo brz...
a sto se tice to 220km/h merc ide koliko je i izgraviran kod njih nema laganja...
a sto se tice prijedloga, furaj u Komel na OCT chipovanje nek ide to na 150KS, onda ces tek biti inenadjen... ;)
 
hehe , dovoljno je reci Avantgarde oprema , ne da se nabrojiti , al nek je sa srecom , inace CDI je pa zato nije lijen :icon_smile:
 
Član
to je merc, glupo bi bilo da je lijen, nek' ti je sa srecom i da te dobro sluzi.... ;)
ako nije tajna koliko si ga platio u svabiji, nemoj racunati carinu i PDV (tu su te sigurno zakinuli i to pravo).... ;)
 
Član
drug nek je sa srecom...al to sto si ti vozio 220, pa mogo i 230 je nemoguce...il ti laze sat il ti lazes...max. brzina tog modela je oko 200 km/h (tacnije 203), tako da tu brzinu nije mogo postic...
nemoj se sta ljutit, al ako ne vjerujes pogledaj malo po netu...

http://www.upsolute.com/index.php?option=com_upsolute&task=car&id=481&id_marke=14&id_model=13189&virtuemart=0fd13b5b03cddc8aad6381f32f763814
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
drug nek je sa srecom...al to sto si ti vozio 220, pa mogo i 230 je nemoguce...il ti laze sat il ti lazes...max. brzina tog modela je oko 200 km/h (tacnije 203), tako da tu brzinu nije mogo postic...
nemoj se sta ljutit, al ako ne vjerujes pogledaj malo po netu...

http://www.upsolute.com/index.php?option=com_upsolute&task=car&id=481&id_marke=14&id_model=13189&virtuemart=0fd13b5b03cddc8aad6381f32f763814



SORY NA OFF-U AL SI TI FAYA_M5 FAKAT SVAKOM LONCU POKLOPAC-SVEZNADAR...
 
Član
Faya, fabricki podaci i podaci sa ceste nisu nikad bili isti! Tako da je ovo moguce! I zato nemoj odmah covjeku kvariti temu! Svaka cast za autich, prava limuzina! Nek' ti je sa srecom i da te dobro sluzi!
 
Član
Druze nek' je tebi Meca sa srecom ;)

@Faya - Meni pisalo da je top speed 160 KM/H a ja vozio 181 KM/H... Kako to?
 
Član
E moj Faya opet ti:) Ajd neka te, vidi sa petom ga naguram na 200 bez pola muke, i u sestu prebacim i treba mu tad dok dodje do 220,nije da lijepi, ali nije bas ni da se previse muci!
A ovaj sat sto je kod njeg da laze??Nasmijat cu se samo:) Ima i dig pokazivanje a isto tako i analogno! Znam da fabricki max brzina iznosi 203km/h, ali vjeruj podaleko od toga on ide!
Toliko sto se toga tice...Mada vjeruj brzina me toliko i ne zanima, da me zanimala za iste pare cak i jeftinije sam dobijao 270CDI sa slicnom opremom! Ali iz poznatih razloga oko tog motora,nisam se ni predomisljao...

Bekire hvala ti na prijedlogu, razmislit cu o tome, jer tada bih stvarno bio extra....Imao bi dosta vise obrtnog momenta, bas bi extra bilo..
Hvala svima..pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top