Sta se najludje uradili za automobil ??

Sta se najludje uradili za automobil ??

Član
bgm muma, po ovom puškaranju ti ispade pravi indijanac...... još samo reci da nosiš pušku u gepeku.....:lol:
 
Član
muma kauboju, goni u texas :lol:

doduse svaka cast za tog lika sto ti pokusao razbijat auto , nek si ga nalemio :)
 

OmO

Član
MuMa sto se tice pranja auta ja mislim da je glavni, bivseg focusa mu nikad nisam vidio prljavog ;)
 
Član
Nedavno na netu nesto citam, kad naslov na klixu da negdje pada grad i najavljuju nevrijeme. Kontam auto mi stoji na ulici ako padne grad, najebacemo i ja i on. I sjednem u auto privucem ga zgradi, donesem par deka, ceradu neke kartone i krenem da ga pokrivam. Prvo deke, pa kartone preko sajbe i na kraju cerada. Ljudi prolaze oko mene gledaju me ko budalu sta radim, a najsmjesnije je sto u tom trenutku samo vjetar puse, nigdje ni kapi kise a na ulici bruku ljudi. Na kraju sam ja njega zastitio, ne bi mu uragan nista mogao, i te noci krenu kisa padati al' preslabo i stade nakon 10 minuta. Dzaba trud, i to sto sam ispao budala u ocima mnogih prolaznika, al' haj :lol: Lakse mi je bilo :icon_smile:

Zanimljivo mi je bilo kad sam auto tek kupio i cim vidim packu neku, vozim ga na pranje. I nakon par dana uzastopnog pranja govori mi lik iz praone "brate da ti auto nije plasticno zahrdzalo bi koliko ga peres" :lol::lol:
 
Član
Yellow je napisao(la):
bgm muma, po ovom puškaranju ti ispade pravi indijanac...... još samo reci da nosiš pušku u gepeku.....:lol:

HAHHA ma nije u gepeku.... kad bi vas pustio u auto nebi mogli naciii :D ali proslo me to sad sam prisebi covjek jbg treba se uzobiljiti... to me sve proslo

kad se sjetim ja imao Opel astru g to je prije jedno 3g i ja kreno iz tz prema dubravama i gore negdje na krojcici zamnom neki polo ide zalijepio se i hajd ja mislio on hoce da se trka i astru u manju u krivine tam vam... goni nedaj i na pravac ako neko zna u par selu sto ima onaj veliki astra 190 ide ostaju oni za mnom i ja u za dobrave skrecem kad opet za mnom bijeli polo i ja opet po gasuu oni opet ostaju i ja skrecem prema kuci znaci sa glavnog puta i do kuce ima jedno 400 m isto rotacija ono inspektori bili gonili me isto ajmo izlazi iz auta racijaa :D HAHAH joj scena meni govori inspektor jebo te dragi allah os gdje poginuti nisi normalan i oni pretresali autoo jedno 30 min sav se narod okupio kao da je vaser :D HAHAHA
 
Član
Joj kod mene je toliko tih pozitivnih i negativnih situacija da bi mogao pisati do sutra;)
auto je u mom vlasnistvu skoro 4 godine al eto nekih stvari sto se trenutno sjecam jednom prilikom krenuo za novi sad i toliko je poceo led da pada da sam se stavrno bio uplasio otice prednja sajba sigurno i laganao se parkiram skinem jaknu uzmem dvije patosnice i zaglavim i sjedi u autu ko je god prosao msm da se smijao kreten:lol:

Pa znam kad sam imao saobracajku kad je lik se zapucao u mene ruka slomljena na 2 dijela noga prosjecena nekom sipkom krv siklja niz vrat ja pitam onu sestru medicinsku sta je sa auta jel sve ok njen izraz lica nikada necu zaboraviti koja je vjerovatno pomislila gledaj kretena slomljen sav on o autu pita:lol:
 
Član
MuMa je napisao(la):
Ovako najludje od svega sto sam lika izudarao zbog auta imao ja astru crnu i bili xenoni na njoj i lik iso neki ispred mene i sve mu smetala moja svjetla a kratka bilaa i on frajer izadje iz auta... i kreno da mi razbija auto a bolje da je mene kreno udarat nego auto i ja palicu iz auta i igraj se bejzbola... jesam ga iznabijo ... da druga nije bilo ja bi njemu auto poce hlupati
Pa kad sam Psa zgazio sa 100 Km/h otkino pola kola i izaso napolje uzeo pusku i pucu po Jebnoj Dzukeli.....
Posle Romee i allegro band pjan crna zemlja uzeo pusku pucati i ispuco osto jedan metak i ja nisam znao i ja u rodjaka ono ko lafa da pucam on govori nemoj ima metak ja govorim nema i ja u zemlju okreno okinu kod komad zemlje se iscupa.. i razbije mi stopp... ima jos nekih kamaru tih scena

Pa pranje auta po 5 puta dnevno :D Kad sam doso 6 put na praonu oni na praoni ljudi Se Krste :D HAHAHA

A inace kad nesto ocu da kupimm inace nikad nemam vise od 50 KM :D
ALI UVIJEK SE NADJE NESTOOO


haha a kad si se plazo sa astrom po ciljugama..svi voze muma se plaza s autom...:lol:
 
Član
soffa je napisao(la):
MuMa je napisao(la):
Ovako najludje od svega sto sam lika izudarao zbog auta imao ja astru crnu i bili xenoni na njoj i lik iso neki ispred mene i sve mu smetala moja svjetla a kratka bilaa i on frajer izadje iz auta... i kreno da mi razbija auto a bolje da je mene kreno udarat nego auto i ja palicu iz auta i igraj se bejzbola... jesam ga iznabijo ... da druga nije bilo ja bi njemu auto poce hlupati
Pa kad sam Psa zgazio sa 100 Km/h otkino pola kola i izaso napolje uzeo pusku i pucu po Jebnoj Dzukeli.....
Posle Romee i allegro band pjan crna zemlja uzeo pusku pucati i ispuco osto jedan metak i ja nisam znao i ja u rodjaka ono ko lafa da pucam on govori nemoj ima metak ja govorim nema i ja u zemlju okreno okinu kod komad zemlje se iscupa.. i razbije mi stopp... ima jos nekih kamaru tih scena

Pa pranje auta po 5 puta dnevno :D Kad sam doso 6 put na praonu oni na praoni ljudi Se Krste :D HAHAHA

A inace kad nesto ocu da kupimm inace nikad nemam vise od 50 KM :D
ALI UVIJEK SE NADJE NESTOOO


haha a kad si se plazo sa astrom po ciljugama..svi voze muma se plaza s autom...:lol:


Opet je kriva Roma hahahha ima negdje slika ako uspijem nacii

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/167821_183342871700693_2398557_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/165527_103442399731404_1317668_n.jpg

ali prvi i drugi put nista autu nijee samo malo branik se osteti :D HAHAH
 
Administrator
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
phantom je napisao(la):
ko ima auto zanimljiva ko nema nije :icon_rolleyes:

Au, svaka ti cast. Ovo je bilo nisko...

Znaci, zato sto ja nemam auto nije mi zanimljiva. Joj al' imate pricu...

Meni vala nije zanimljivo citati kako je neko pucao iz puske, ili slicno...

Al' eto pisite kad vam je zanimljivo, ja sam samo iznjeo svoje misljenje...
 
Član
Što mi obrisašte postove?:icon_confused:

Poslije 5 stranica gluposti ja ne mogu reći da sam pušio qitu za auto?:D Bolje i to nego da sam zgazio psa i onda ga još upucao :lol::lol:

Tema odron kao što se kaže :D
 
Top