Sta se najludje uradili za automobil ??

Sta se najludje uradili za automobil ??

Član
little dragon najjaci :lol:
tema humor, kod mene je uvijek odvajanje od usta sto se kaze za auto, ili pravim neke zamjene , kombinujem...student, inace planiram svasta za auto al kad dodjem do para uglavnom ih spiskam na zene i pice :cool:
kad sam razbio prvo auto isto sam plako ko malo djete , doduse s drugom :lol:
kasnije sam skonto da je to bila losa ideja jer je auto bio golf 2 :D
takoder kada sam dobio iphone na poklon kojeg sam i sam zelio , kod mene bio mjesec dana uzmem i prodam ga sklepam neku garazu za auto jer je stojao ispod prekrivaca, a svoj stari mobitel kantu nastavim koristit :cool:
ili kad je bila neka rasprava s curom, ona pocela nesto budalasat, ko zene...ja u tom iznerviran i udarim na rupu lijevim tockom ono kao da sam udario glavom pukne mi film, tad je zavladala tisina u autu do kuce, znaci to je recept kako da zena uciti :icon_biggrin:
 
Član
uhh ma ima toga sjecam se mali kad sam bio imo renault 4 zao mi sto ga sad nemam,,i uvjek ti ja pozadi sjedam na sredinu a stari vozi i salta..i sad kud je u renaulta mjenjac negjde u p...maternoj i ravno ga izvlacis i saltas...ma scene all bila je fora..sve je dobro bilo dok nije u brdo doso i kako auto cimnu ja nazad naprijed i otac da da vrati u manju brzinu izvuce onaj mjenjac i ja lakat dobi u zube,zvijede pred ocima krvava usna..:D:lol:
 
Član
dok sam imao bmw kocku, i sad bilo nevrijeme, udario grad, a meni bmw napolju... joj sta cu ja ubi to u glavu, izletio ja onako sa nekim dekama, izvukao tepih bacio po njemu.. psuje mama i bmw i farbu i lim itd... ajd sve to ostale fleke po ledjima od grada...
 
Član
Jedna od situacija kad sam kod kocke kljuceve od auta zakljuco u gepeku :lol: i onda skidaj zadnje sjedist i odvaljuj lim da dodjem do kljuceva :D
 
kupio ja na autopijaci nove steke(imitacija mk3) postavio, radile dobro citav dan, sutra ujutro nece nijedna prednja da se otvori, blokirala, samo zadnje rade, i probo daljinski 418 puta i nece i BOG i iscupam obje rucke od huje i vratim originalne koje su i dan danas na autu a zadnje su kineske(mk3) :lol::lol::lol:
 
Član
nasuo do cepa... al fazon sto je ciko sipao bas do vrha, jos nakon izbacivanja pistolja, te prelije, a meni zao... 2.60 a rasipa se gorivo...
 
Evo sjetih se jos jedne. Znaci prednji brisac mi se bio pokvario i ja lagano fino sve skinem naprijed zastitnu plastiku , pripremim alat lagano sve reko bit cu pedantan idemo redom , i ja tako opletem plastika jedna plastika druga , zastita motorica tamo vamo drzi nedaj dodjem do kvara . Spala ona zeljezna poluga sto mice ruku i pokrece brisac , tacnije samo je spalo sa jednog jedan brisac je radio a drugi ne. I ja fino to sve spojim nazad pricvrstim , namazem i lagano krenem vracati dijelove. I tako zastita motorica , jedna plastika , druga plastika , sve ocistio pedantno odradio za 10 i zadnji detalj vracanje onog gumenog kedera na dnu sajbe . I to lagano pod uglom gledam tamo vamo da bude na obje strane pravo ucicam ga i zadnji momenat kad ga treba pritisnuti da upadne u zljeb sajbe je bio koban :lol: Na putu se nasao mali kamencic i ja kako sam majmun gurnuo jako da to sve fino bude fabrika kamencic se nadje na putu i pukne mi sajbu :icon_mad:
Et to je bio moj najveci FAIL popravio kvar od 10km a napravio od 160 :lol:
 
Član
Joj kad se sjetim kad mi je bivsa nogom razvalila rucicu od brisaca, i tako sam ja mjesec dana davao sarafcigerom kontakt da mi rade brisaci ( jbm ti ljenost ) :lol::lol:
 
Član
Ja prevrno sve da nadjem dobrog ABf-a i kada sam ga nasao za mjesec dana izbvadio i ubacio 1.8T!:icon_question::lol:
 
Kupio 2 golfa 2 i slupo u njih 20milja...kreten sam mogao vozati 5-icu gti ali jbg sta sada imam 2 duje:lol:
 
Član
meni je recimo zadovoljstvo razbacati nekoliko stotina eura po ovjesu kocnicama i stvarima koje se ne vide... recimo 10god kupujem nove gume a slajdram njima kao da sam dobio ih gratis, a sve su neke egzoticne dimenzije (trenutno 215/40 18'')... a recimo za svo to vrijeme ///M sjedala mi poderana i lak na autu je u kurcu :lol:

i idem na tehnicki najmanje 2-3 puta godisnje :cool:
 
Član
edo_benz je napisao(la):
ja sam fin decko:D

Ahaaaa:lol::lol::lol::lol::lol:

-Suki- je napisao(la):
meni je recimo zadovoljstvo razbacati nekoliko stotina eura po ovjesu kocnicama i stvarima koje se ne vide... recimo 10god kupujem nove gume a slajdram njima kao da sam dobio ih gratis, a sve su neke egzoticne dimenzije (trenutno 215/40 18'')... a recimo za svo to vrijeme ///M sjedala mi poderana i lak na autu je u kurcu :lol:

i idem na tehnicki najmanje 2-3 puta godisnje :cool:

Ja spuru skoro svaki mjesec!:lol:
Daj gevinde,pa vece glavcine.....
 
Najludje na autu sto sam ja uradio je sarafanje, sklapanje, rastavljanje, farbanje, 5 setova felgi,,
i sl i sl,, po vise puta,, a posto patim od estetike i ispravnosti,, vecinu kesa skrsim u auto,, naravno
po koji izlazak manje, garderobe manje i sl,, svak ima neki svoj fetis ;)
sreca nepusim :lol:
 
Član
Ovako najludje od svega sto sam lika izudarao zbog auta imao ja astru crnu i bili xenoni na njoj i lik iso neki ispred mene i sve mu smetala moja svjetla a kratka bilaa i on frajer izadje iz auta... i kreno da mi razbija auto a bolje da je mene kreno udarat nego auto i ja palicu iz auta i igraj se bejzbola... jesam ga iznabijo ... da druga nije bilo ja bi njemu auto poce hlupati
Pa kad sam Psa zgazio sa 100 Km/h otkino pola kola i izaso napolje uzeo pusku i pucu po Jebnoj Dzukeli.....
Posle Romee i allegro band pjan crna zemlja uzeo pusku pucati i ispuco osto jedan metak i ja nisam znao i ja u rodjaka ono ko lafa da pucam on govori nemoj ima metak ja govorim nema i ja u zemlju okreno okinu kod komad zemlje se iscupa.. i razbije mi stopp... ima jos nekih kamaru tih scena

Pa pranje auta po 5 puta dnevno :D Kad sam doso 6 put na praonu oni na praoni ljudi Se Krste :D HAHAHA

A inace kad nesto ocu da kupimm inace nikad nemam vise od 50 KM :D
ALI UVIJEK SE NADJE NESTOOO
 
Top