Sta se najludje uradili za automobil ??

Sta se najludje uradili za automobil ??

Član
Evo naumpade mi jedna ideja a to je da vidimo sta je "neko" od vas najludje uradio za automobil ili dio automobila ,znaci tipa : digo kredit da kupi feluge, istetovirao OPEL na ramenu i slicno :D:D

Mislim da ce biti zanimljiva tema pogotovo od momaka koji vole svoje ljubimce a nisu s parama nest pa hajmo reci od usta odvajaju ;)


Da pocnem prvi :

- 3 mjeseca ceko da mi odobri limit na kartici 500 KM i kad su odobrili ,kupio remus, zvucnike, led diodice, kineski xsenon ,neki mp3 na usb , i farbu (ofarbo celicne feluge)

Sve me to izaslo oko 450 KM i za 50 KM uspem goriva i citav dan brujio s remusom i muzikom ,xsenonima :lol::lol::lol::lol::lol:


PS: poslije toga kasnila plata dobro jedva sam se iscupao iz minusa ... bio sam jedno 7 mjeseci u minusu :D
 
Član
meni je pukla klackalica i umjesto da ju zamijenim polovnom koju sam dobio gratis ja roknem oko 500€ u ispravan motor iz cistog ćeifa :cool:
 
Meni bi trebalo jedno 12 sati da napisem sta sam sve uradio tacnije zrtvovao , jer to u mojoj glavi nije naludze to je meni preraslo u svakidasnjicu i nacin zivota al ovako sto se tice Najludze stvari sto sam uradio da nije bas vezana za auto je bila kad se davno bivsa djevojka pocela cesljati u autu i ja namjerno naglo zakocim i opali glavom od tablu sve joj ispdne iz ruku i cesalj i ogledalo i ostane rascupana i ono kao gleda WTF :lol:
 
Little Dragon je napisao(la):
Meni bi trebalo jedno 12 sati da napisem sta sam sve uradio tacnije zrtvovao , jer to u mojoj glavi nije naludze to je meni preraslo u svakidasnjicu i nacin zivota al ovako sto se tice Najludze stvari sto sam uradio da nije bas vezana za auto je bila kad se davno bivsa djevojka pocela cesljati u autu i ja namjerno naglo zakocim i opali glavom od tablu sve joj ispdne iz ruku i cesalj i ogledalo i ostane rascupana i ono kao gleda WTF :lol:

Zato i jest' bivša :lol:

" Nema linjanja u mom autu " :D
 
Član
Imo player sa displayom platio 150 eura obijeno auto steta na autu 50 km kupio drugi player platio 80 eura zaboravio izvadit obijeno e neces vise u bosni kupim player 60 km sad rahat :D haha
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Meni bi trebalo jedno 12 sati da napisem sta sam sve uradio tacnije zrtvovao , jer to u mojoj glavi nije naludze to je meni preraslo u svakidasnjicu i nacin zivota al ovako sto se tice Najludze stvari sto sam uradio da nije bas vezana za auto je bila kad se davno bivsa djevojka pocela cesljati u autu i ja namjerno naglo zakocim i opali glavom od tablu sve joj ispdne iz ruku i cesalj i ogledalo i ostane rascupana i ono kao gleda WTF :lol:

Zato i jest' bivša :lol:

" Nema linjanja u mom autu " :D

Potpuno ispravan postupak.:cool:
Meni nekidan prijateljica u sred voznje izvali lak za kosu u konzervi od 6 litara:D i htjede da se prska. E nes kolega:lol: , otmem i sibnem ga kroz prozor.;)
Vise joj ne pada na pamet ni zvaku da stavi u usta dok je kod mene u autu:icon_smile:
 
Little Dragon je napisao(la):
Meni bi trebalo jedno 12 sati da napisem sta sam sve uradio tacnije zrtvovao , jer to u mojoj glavi nije naludze to je meni preraslo u svakidasnjicu i nacin zivota al ovako sto se tice Najludze stvari sto sam uradio da nije bas vezana za auto je bila kad se davno bivsa djevojka pocela cesljati u autu i ja namjerno naglo zakocim i opali glavom od tablu sve joj ispdne iz ruku i cesalj i ogledalo i ostane rascupana i ono kao gleda WTF :lol:

Posteno si me nasmijao :lol::lol::lol::lol::lol::lol: pluca me bole .
 
Član
Kao sto kaze DRAGON , ima ljudi kojima je to sad svakodnevnica , tako je i meni bilo barem neke stvari al evo da navedem jos koji primjer :

Nasuo pun rezervar goriva i dodjem kuci ,stari mi nest krene srat kao brzo vozis rekli mu ovo ono , ja se naljutim bacim kljuceve et rek necu ni voziti vise ...a zinula guzica ici u grad tu noc, rek ode ja skuterom ja lijepo a ono vergla nema goriva aaa tanak s parama i ja fino odvrnem slauf s pipe i u rezervar u auto povucem koji saug i u skuter :lol::lol::lol::lol:
Jedino sto sam se zajebo sto nisam otiso se presvuci vec odma u grad ...






A da kazem jel zaljubljenost ili ludost da cim sam polozio sam citavu godinu dana s kolegama tj. nas par auta se samo vozali po magistrali ko ce brze ko ce vise ... znaci ljeto ma jebes cure,dijasporu ajmo mi :D:123::123:


....................


Primjer mog kolege : Ostavila ga cura i oni se svadjaju i on njoj nemoj me ostavljat molim te ovo ono , a bio lud malo, opsuje joj boga kaze zabit cu se u kamion kaze ona ono derajuci se idi zabi se ,idi u pm ... i fino on u auto i gruh u kamion :lol::lol:





PITANJE ZA DRAGONA : JEsi tak *ebo u autu , prse li ista ???:lol::D
 
Član
badboy je napisao(la):
Primjer mog kolege : Ostavila ga cura i oni se svadjaju i on njoj nemoj me ostavljat molim te ovo ono , a bio lud malo, opsuje joj boga kaze zabit cu se u kamion kaze ona ono derajuci se idi zabi se ,idi u pm ... i fino on u auto i gruh u kamion :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
pukim48 je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Primjer mog kolege : Ostavila ga cura i oni se svadjaju i on njoj nemoj me ostavljat molim te ovo ono , a bio lud malo, opsuje joj boga kaze zabit cu se u kamion kaze ona ono derajuci se idi zabi se ,idi u pm ... i fino on u auto i gruh u kamion :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

zbog cureee aaaaaaaa trebao je u nju haha
 
Član
hah odakle da podjem ovo je najgore i najsmjesnije
dok sam vozio g4dizlu nije htjeo da upali ja se naljutim i zaprijetim mu da cu ga posut benzinom ako ne upali i pospem ga na kraju on nista jos kasnije moradnem izletit par stoja za farbanje :icon_cry:
u garazu mu uvedem grijanje dva radijatora + podno da mu nije hladno a u moju tadasnju sobu neki mali radijator koji je ledio stalno
na moretu mu uvjek trazim kucu sa garazom
a dok se hodalo pokupimo par drofulja nekih i odemo u ilijas i bilo neko blato zemljani put i ja lagano zamolim dame da izadju da nebi karter shebo(tu vece nista od turanja nije bilo)
prvo auto kada sam slupo plako sam ko malo djete danima i dan danas kada se sjetim njega na slepi ide na otpad
imo nekog fiat una platim ga 1000km i stavim radio i felge na nj koje su kostale 1500km
prilaz kuci bager unisti i onda sam par dana mu moro ravnat kazu da su me vidjali da sa libelom ravnjam sumnjam al vjerovat je komsijama
 
Član
sema911 je napisao(la):
hah odakle da podjem ovo je najgore i najsmjesnije
dok sam vozio g4dizlu nije htjeo da upali ja se naljutim i zaprijetim mu da cu ga posut benzinom ako ne upali i pospem ga na kraju on nista jos kasnije moradnem izletit par stoja za farbanje :icon_cry:
u garazu mu uvedem grijanje dva radijatora + podno da mu nije hladno a u moju tadasnju sobu neki mali radijator koji je ledio stalno
na moretu mu uvjek trazim kucu sa garazom
a dok se hodalo pokupimo par drofulja nekih i odemo u ilijas i bilo neko blato zemljani put i ja lagano zamolim dame da izadju da nebi karter shebo(tu vece nista od turanja nije bilo)
prvo auto kada sam slupo plako sam ko malo djete danima i dan danas kada se sjetim njega na slepi ide na otpad
imo nekog fiat una platim ga 1000km i stavim radio i felge na nj koje su kostale 1500km
prilaz kuci bager unisti i onda sam par dana mu moro ravnat kazu da su me vidjali da sa libelom ravnjam sumnjam al vjerovat je komsijama

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Ih ima toga...:lol::lol:

Proslo ljeto, vrucina po obicaju prozori otvoreni citavu noc... i negdje mozda oko 3 sata (ne znam, nisam gledao), probudi me zvuk auta, to jest, neko zatvori vrata i ode, ma u milisekundi onako iza sna prepozanjem zvug svog auta, od jednom me znoj obli, i u boksericama trk vani, ne znam koliko tacno ima stepenica ali ja sam ih preletio nekako,, i toj zurbi vidim da je majcino auto ispred garaze (morali su njega pomjeri da bi istjerali) ali i ne razmisljam o tome i trk do garaze, tresem se ko jebena zecica, i otvaram vrata kad meca spava:icon_biggrin:, koje sam tad olaksanje osjetio, jebo ti sve, neko blazeno stanje :lol:. I posle toga vratim se u krevet, i razmisljam "Boze, jesam li sanjo, ili sam toliko opterecen sa autom da cujem zvukove" :lol: . Kad sutra dan, dolazi kod kone momak iz Austrije, okac karavan, i tak snjim u pricu, kad rece da mu je motor isti kao u mene i tad mi je sve bilo jasno, reko je*i se tam', oduzeo si mi 10 godina zivota... :lol::lol: Imam tu neku fobiju od lopova :lol: na moru kad sam, po 2,3 puta nocu ustajem da provjerim jel sve uredu, posto bude na ulici, opterecena budala pa et... :lol::lol:

A druga scena, prije 4 godine, nesto me zezala centralna brava u 190tke, neki aftermarket, takvog gai uzeo. Cetvrtak vece nece da otkljuca a sutra trebamo kuci, za Brcko i nece i nece, a i brava je nesto zezala, nije moglo pomocu kljuca, I ujutro zovem covjeka da dodje da obije moje sopstveno auto :lol::lol: E sad problem je, kuci cemo tek navece, jos ja moram i do faxa a i rodjak ne moze citav dan presjediti na prozoru da gleda da nece ko sta cackati, jer je otkljucan. I dune nam jedna dobra ideja :lol::lol: Izbacimo web kameru na prozor, i mecka je imala citav dan video nadzor :lol::lol::lol: Rodjak fino iz fotelje pratio povremeno desavanja napolju :lol::lol:

I stari tako cesto zna da napravi scenu, zimus ulazi smrknut, poce da galami, je*e i auto i garazu, i ko ga je utjerao onako, reko sta je bilo, kaze otkino retrovizor kako je drva unosio, a ja :icon_eek: ni pet ni sest trk dole, kad nista, citavo, ne vidim ni da je zagrebano, ja u kuci a oni svi se zagrcnuli od smijanja, znaju da sam osjetljiv na takve stvari :lol::lol:
 
Top