Sta se najludje uradili za automobil ??

Sta se najludje uradili za automobil ??

Član
tema je bas zanimljiva, otkrili smo ko je potencijalno opasan za okolinu, a i ove od kojih treba cuvati guzu i kitu ;)
destruktivno :D

a ostalo su obicni ludjaci, ludi za autima :cool:

sad predlazem da pisemo on topic, da vidim cega jos ima na forumu ;)
 
Član
tema pravo dobra :cool:

ja i par ortaka na pecanju parkirali auta odma pored vode zabacili stapove , ortak raspalio roshtilj i oso da isjece hljebi i to u mom gepeku:icon_mad: , ja mu kazem nemoj mi mrvit po gepeku naje*at ces dzaba , nishta on i dalje sjecka onaj hljeb u mom gepeku:icon_mad: , ja do auta da vidim havariju sto je napravio ono mrva u gepeku, mogu 5 dana usisavati kontam ja u sebi naplatit cu ti ovo i to duplo i ja ribu i u rezervnu gumu njemu u auto , smrdilo mu mjesec dana :lol: dok mu nije ciknula guma pa skonto ribu josh mjesec je trebalo da se onaj smrad izraci :lol:
 
Član
Zela negativan haman u svakoj temi, pioneer nisi trebo nist pisat ak ti nije zanimljivo ...


idemo dalje za iste pare



ps. trebo sam politicku temu otvorit mozda:icon_exclaim:
 
Član
ja sam u pola dok sam ga vozao ulozio sto se muzike tice bruku para, ito sve na karticu kreditnu sve fol male rate a kad se nakupilo nemam za kifle dizi kredit cupaj se iz duga u dug,na kraju sam mu stavio i plin da mogu baciti koji krug.
Sad sam sa Alfom imo scenu,meni izbacuje slab pritisak ulja u motoru,reko hajd moze cekati prioritet mi gume (a prethodne mi gume bile lose skroz,2003. Godina) i nabacim ja nove gume 215/45/17 i na autoput reko da ga malo propusem,i ja gas,gas nece preko 180km/h,kad odjednom cuje se lupanje iz motora,mene presjeklo odma. Na slepu u servis i 1500 maraka popravka a mogo sam proci sa nekih 200 maraka da sam na vrijeme diagnosticiro kvar, al sad bar imam dobru masinu i dobre gume :D
 
Član
_polo 6n_ je napisao(la):
ja sam u pola dok sam ga vozao ulozio sto se muzike tice bruku para, ito sve na karticu kreditnu sve fol male rate a kad se nakupilo nemam za kifle dizi kredit cupaj se iz duga u dug,na kraju sam mu stavio i plin da mogu baciti koji krug.
Sad sam sa Alfom imo scenu,meni izbacuje slab pritisak ulja u motoru,reko hajd moze cekati prioritet mi gume (a prethodne mi gume bile lose skroz,2003. Godina) i nabacim ja nove gume 215/45/17 i na autoput reko da ga malo propusem,i ja gas,gas nece preko 180km/h,kad odjednom cuje se lupanje iz motora,mene presjeklo odma. Na slepu u servis i 1500 maraka popravka a mogo sam proci sa nekih 200 maraka da sam na vrijeme diagnosticiro kvar, al sad bar imam dobru masinu i dobre gume :D

i 1300 KM u minusu :lol::lol::lol:
 
Član
Najgora stvar sa bivsim autom,trebalo mi oko 100km za djelove da sredim auto za tehnicki nisu kocnice bile ok,radio ko crnac da skupim stoju jedva nekako,
posto sam dobio dzabe gumice za zadnje cilindre to sam prvo napravio,sam sve radio, odem da isprobam niže kuće me ufati policija ,odjavito auto bez tabli,
a baš ih tu nikad nema i ode ta stoja u mup za kaznu :lol:
na kraju sam nekako na štelu prošo tehnički sa neispravnim kočnicama i ručnom :cool:
 
Top