Sta se desava sa forumom ???

Sta se desava sa forumom ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
toki je napisao(la):
Ja nisam relevantan, jer sam se ovdje uclanio tek oko prije mjesec dana, ali samo sam htio reci da ova tema ovdje je kopija mnogih tema na drugim forumima.
Jos sam clan na 2 foruma, jedan hrvatski i jedan britanski, i mogu da kazem kako i tamo vlada stav da je tuning scena imala neki vrhunac oko 2008-2009 i sada je u blagom padu, sto zbog krize, sto zbog nekih "novih trendova".

Mozda bude bolje ko zna :icon_biggrin:

Upravo sam ovo pokusavao par puta objasniti. Sve se manje i manje projekata radi, sve je manje i manje para u opticaju i tesko je na danasnjem vremenu izdvojiti par hiljada km i uvalit ih u auto.. PIK je cisti dokaz. Postavis oglas da prodajes nesto od 50km i dobijes 50 poruka za razne zamjene a niko pare da ponudi itd.. Jednostavno teska situacija u drzavi i kupovna nemoc sto se odrazilo i na tuning jer je to cisti luksuz a ne potreba.
I ja bih prvi sada nastavio sa Seat projektom, turbo kit, elektronika itd ali se to ne moze bez bar 5000km a 100 precih stvari. ;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
toki je napisao(la):
Ja nisam relevantan, jer sam se ovdje uclanio tek oko prije mjesec dana, ali samo sam htio reci da ova tema ovdje je kopija mnogih tema na drugim forumima.
Jos sam clan na 2 foruma, jedan hrvatski i jedan britanski, i mogu da kazem kako i tamo vlada stav da je tuning scena imala neki vrhunac oko 2008-2009 i sada je u blagom padu, sto zbog krize, sto zbog nekih "novih trendova".

Mozda bude bolje ko zna :icon_biggrin:

Upravo sam ovo pokusavao par puta objasniti. Sve se manje i manje projekata radi, sve je manje i manje para u opticaju i tesko je na danasnjem vremenu izdvojiti par hiljada km i uvalit ih u auto.. PIK je cisti dokaz. Postavis oglas da prodajes nesto od 50km i dobijes 50 poruka za razne zamjene a niko pare da ponudi itd.. Jednostavno teska situacija u drzavi i kupovna nemoc sto se odrazilo i na tuning jer je to cisti luksuz a ne potreba.
I ja bih prvi sada nastavio sa Seat projektom, turbo kit, elektronika itd ali se to ne moze bez bar 5000km a 100 precih stvari. ;)

Bas tako, pik je ocit primjer i dokaz, pa rodjak mi prica radi na pumpi dolaze i sa boljim autima sipaju za 5KM!:icon_eek:
Nema narod kesa!
 
Član
e to da sipaju za petaka sa boljim autima ti bas i ne vjerujem, al eto. ne moze se ni motorka nasuti za petaka :D:lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
e to da sipaju za petaka sa boljim autima ti bas i ne vjerujem, al eto. ne moze se ni motorka nasuti za petaka :D:lol:

Vjerovo ili ne to ti je istina,svojim ocima sam gledao kako na OMV pumpi covjek nasu u sesticu golfa 7KM dizela i ode ;)
 
Legend
offtopicarite bezveze, skontali smo poentu
to su oni sosini sto od tate ukradu auto za 5 minuta slave..
malo mi je krivo sto ljudi nisu optimisticni, valjda ih ova kriza ubila u pojam ali eto, ja vjerujem da uz pridrzavanje svih clanova se moze napravit nesto bolje !
 
Dejan 16v je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
toki je napisao(la):
Ja nisam relevantan, jer sam se ovdje uclanio tek oko prije mjesec dana, ali samo sam htio reci da ova tema ovdje je kopija mnogih tema na drugim forumima.
Jos sam clan na 2 foruma, jedan hrvatski i jedan britanski, i mogu da kazem kako i tamo vlada stav da je tuning scena imala neki vrhunac oko 2008-2009 i sada je u blagom padu, sto zbog krize, sto zbog nekih "novih trendova".

Mozda bude bolje ko zna :icon_biggrin:

Upravo sam ovo pokusavao par puta objasniti. Sve se manje i manje projekata radi, sve je manje i manje para u opticaju i tesko je na danasnjem vremenu izdvojiti par hiljada km i uvalit ih u auto.. PIK je cisti dokaz. Postavis oglas da prodajes nesto od 50km i dobijes 50 poruka za razne zamjene a niko pare da ponudi itd.. Jednostavno teska situacija u drzavi i kupovna nemoc sto se odrazilo i na tuning jer je to cisti luksuz a ne potreba.
I ja bih prvi sada nastavio sa Seat projektom, turbo kit, elektronika itd ali se to ne moze bez bar 5000km a 100 precih stvari. ;)

Bas tako, pik je ocit primjer i dokaz, pa rodjak mi prica radi na pumpi dolaze i sa boljim autima sipaju za 5KM!:icon_eek:
Nema narod kesa!

haahh ovo mi je poznato..znalo mi se desiti..vracam se kuci..sa audijem a6 iz 2000..ono izgledom ..stroj..ali jbg..kad kazem na benziskoj..za petaka..hoce radnici da popadaju od smijeha haha :lol::lol:
I DA..JA ISTO MISLIM DA JE DANAS GLAVNI..ALI GLAVNI RAZLOG PROPADANJA TuNNING SCENE OVA KRIZA..RECESIJA..te druge prece obaveze..prije svega..a tek onda..ove druge stvari poput spama na bh tunning portalu..i slicnog
gledajuci po sebi ovo isto kazem..auto mi staji u garazi od ljetos..treba ulozit najmanje 2000-3000 KM..da bi bilo koliko toliko ok..ali brate..nista..za sad:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
19 stranica od toga je pola iz šupljeg u prazno
Iz dosta postova se vidi sta treba uraditi
Zakljucat forum tj da se nemoze nista vidjeti ak nisi regitrovan.
Dignuti kriterije registracije, i sam sam na par foruma cekao odobrenje po par mjeseci, kasnije sam vidio stvarni kvalitet istih.
I brate banane da se dijele za svaki off i neprimjereno ponašanje;)

;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top