SR Zivinice - Slike i video 10.10.2010

SR Zivinice - Slike i video 10.10.2010

Član
Ne bih da idem u off,ali moram napraviti jednu malu repliku na onu diskusiju o plavom kecu..jer me je Vedran zamolio za to.

Malo je ruzno pricati i komentarisati auto,a za koje neki ne znaju uopste sta je i kakav je motor i mjenjac u njemu. Motor je kupljen u Njemackoj i izmjerena mu je snaga od 25o ks,a oni malo upuceni u to znaju za sta je taj motor pravljen i da to nije samo jedna "obicna sesneska". Momak garantuje vrijeme od 13,7 sec. sa svojim autom no nitro,no turbo :123:

Isto tako je puno pozdravio rinalda i essu ;)
 
Član
Za neki satak... na www.racingteam.ba biti be objavljeni rezultati.. a ja cu uskoro postaviti i najbolja vremena...

@dellorto javim ti se za preuzimanje pehara i diplome..
 
Član
jel ima ko user-a za racingteam.ba

izasli rezultati

http://www.racingteam.ba/forum/showthread.php?tid=977
 
Član
cestitam svima a posebno tuzlacima ... hvala Marinu sto je osto poslje tuce da odvozi jos jednom za nas koji smo dobar dio dana cekali da vidimo kako kalibra ide ... pozdrav
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
Ne bih da idem u off,ali moram napraviti jednu malu repliku na onu diskusiju o plavom kecu..jer me je Vedran zamolio za to.

Malo je ruzno pricati i komentarisati auto,a za koje neki ne znaju uopste sta je i kakav je motor i mjenjac u njemu. Motor je kupljen u Njemackoj i izmjerena mu je snaga od 25o ks,a oni malo upuceni u to znaju za sta je taj motor pravljen i da to nije samo jedna "obicna sesneska". Momak garantuje vrijeme od 13,7 sec. sa svojim autom no nitro,no turbo :123:

Isto tako je puno pozdravio rinalda i essu ;)

tnx , :smajli11::smajli11::smajli11:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
imam ja finih slika na haubi,pa onda kada je ML zapao u blato probijene gume pa jos curi u po muka spade radapciger i podera joj novu majcu i grudnjak al nesmijem postaviti,ubice me zena... :D
kralj si hahaha :D:cool:
 
Top