SR Zivinice - Slike i video 10.10.2010

SR Zivinice - Slike i video 10.10.2010

nest gledam..samo jedno auto nije islo manje od 18 sekundi.. pokazalo se da je ona klasa bespotrebna, samo gubljenje vremena, i odugovlacenje..
 
Član
Mrva je napisao(la):
za mene je spiker rekao da sam vozio 16.0 sa reakcijom 0.8 sto je negdje 15.7 ako se nevaram toga ovdje nema :(

Bas zato i pitam, ima ovdje par likova kojima najbolje vrijeme pise recimo u klasi 15, a u trci su probili u klasu 14.

A ovo bi trebala biti kao najbolja vremena il sta vec?
 
Hvala za vremena samo kad se ona objavljuju od strane drugih ljudi iz drugih mjernih službi to bude
Ime: Prezime: broj auta: Država Vrijeme


Ako bi moglo tako ako ne hvala još jednom i na ovome
 
Član
Nemoguce da niko nije snimo ovog Golfa http://www.fotque.info/foto/40459593476b6efdfcfae63c4bec0143.jpg:icon_rolleyes:
 
ADO MOSTAR je napisao(la):
Hvala za vremena samo kad se ona objavljuju od strane drugih ljudi iz drugih mjernih službi to bude
Ime: Prezime: broj auta: Država Vrijeme


Ako bi moglo tako ako ne hvala još jednom i na ovome

I ja bi ovo volio vidjet ;)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
za mene je spiker rekao da sam vozio 16.0 sa reakcijom 0.8 sto je negdje 15.7 ako se nevaram toga ovdje nema :(
Bas zato i pitam, ima ovdje par likova kojima najbolje vrijeme pise recimo u klasi 15, a u trci su probili u klasu 14.
A ovo bi trebala biti kao najbolja vremena il sta vec?
Pa valjda.. tako bar pise na njihovom forumu
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
Nemoguce da niko nije snimo ovog Golfa http://www.fotque.info/foto/40459593476b6efdfcfae63c4bec0143.jpg:icon_rolleyes:

Nije nemoguce, mnogo ljudi je napustilo pistu nakon incidenta ;)
 
Član
Ima negdje snimak, noke je postavio, finale klase 11. Al ne vidi se mnogo, jer je noc prakticno vec pala.

To nisu idealni uslovi za kamere, cak ni one bolje, a posebno ove mobove i sl...

Jedino ako neko ima snimak iz kvalifikacija po danu, to je dobro.
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
Malo je ruzno pricati i komentarisati auto,a za koje neki ne znaju uopste sta je i kakav je motor i mjenjac u njemu. Motor je kupljen u Njemackoj i izmjerena mu je snaga od 25o ks,a oni malo upuceni u to znaju za sta je taj motor pravljen i da to nije samo jedna "obicna sesneska". Momak garantuje vrijeme od 13,7 sec. sa svojim autom no nitro,no turbo :123:

Isto tako je puno pozdravio rinalda i essu ;)

Odpozdrav za Vedrana i pravo mi je zao sto nisam stigao da detaljnije razgledam njegovog keca, bio sam jednostavno prezauzet na startu al hajd, bice valjda jos prilika...!
 
Top